Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Cześć Onku:) Dobrego dnia.
  2. Doberek:) U nas też pogoda do bani....., a było tak ładnie.
  3. Cześć niedzielne:)
  4. [quote name='marta.k9080']o jejku jaka kuleczka puchata...:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Ruchliwa puchata kuleczka;) [quote name='Tekla64']cudne sa oba dwa nie wiem ktore pikniejsze[/QUOTE] Tych cudnych jest piątka, 2 dziewczynki i 3 chłopaków:) [quote name='dOgLoV']hejka ;) jakie słodziaki :loveu: czekam na wiecej zdjęć maleństwa :loveu: i na zdjecia Twoich futerek oczywiście :loveu:[/QUOTE] Są super:multi:, a jeden baaardzo wpadło mi w oko:loveu: Fotki moich futer dopiero były, więc trzeba trochę od nich odpocząć.....
  5. Wczoraj odwiedziłam siostrzeńców Tygrysa, urocze czterotygdniowe maluchy..... To na dobry początek dnia:) Rudy cętkowany chłopak [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03491.jpg[/IMG] Dziewczynka szylkretka klasycznie pręgowana [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03492.jpg[/IMG] Rudzielec [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03493.jpg[/IMG] Dziewczynka [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03494.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03495.jpg[/IMG] a więcej zdjęć później....;)
  6. [quote name='magdola']Dla mnie czworeczka jest the best..... Szkoda, ze nie urodziła sie za rok:diabloti: pewnie sie nie znam;) ale taka słodka jest,......[/QUOTE] Wszystkie są super:):)
  7. Piękne mopsony:):)
  8. Maleńtasy są słodkie, cieplutkie, milutkie:loveu: Cudne pychole, uszka, stópki. I pachną szczeniaczkami:):) A Rudy, jest the best, Bura baardzo elegancka!!!!
  9. [quote name='dOgLoV']Jak byś otwarł oczy i zobaczył nad soba takiego ślicznego koteczka to od razu papa by Ci sie uśmiechnęła :loveu::eviltong:[/QUOTE] O tak!!!!!!!! Głaski dla futrzastych:)
  10. Cześć Oskar:)
  11. Będą fotki!!!!! Super. Głaski dla kurdupelków i starszych tyż;)
  12. Hello Bobiki:):)
  13. Doopka zmarzła Olikowi..... Pozdrawiamy cieplutko:)
  14. Cześć wieczorową porą:) Pozdrawiamy Ptyśka.
  15. [quote name='Tekla64']hej hej w deszczowy i bardzo sliski ranek[/QUOTE] [quote name='Buszki']My też deszczowo się witamy.I ślisko ;).[/QUOTE] Hej, hej:) Pogoda masakra.....:angryy: [quote name='jamnicze']To się nazywa piękna złota jesień! :) [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02915.jpg[/URL] Gratulacje debiutu wystawowego. Cieszę się, że już jesteś z nami i pozwalasz podziwieć swój zwierzyniec :)[/QUOTE] Cześć Jamnicze!!!! Piękna była jesień. Dzięki w imieniu młodego;) Pokazuję futra z wielką przyjemnością:):)
  16. Bardzo eleganckie baski:) Cześć Sajduchy.
  17. Urocze:):) [url]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/30344_437645102951881_602842886_n.jpg[/url] Dobrej zabawy!!!
  18. Oj tam, od razu wsytu....Nie podobału mu się i tyle;) Miłego dnia i głaski dla Olika!!!
  19. M&S

    Sfora Hektora

    Witamy się z rana:), ciemno i zimno....
  20. Dzień dobry:) Udanych zakupów na Jarmarku Świątecznym!!!
  21. [quote name='Talucha']no właśnie, wstawiaj :)[/QUOTE] Dokładnie tak, wstaw fotki!!!
  22. [quote name='magdabroy']Ptyś znowu coś pożarł na spacerze i ma rewolucje żołądkowe :roll:[/QUOTE] Oj, Ptyśku......:shake:
  23. Świetna wiadomość:multi: Głaski dla Ogoniastego!!!
  24. Śnieżny Oskar:lol:
  25. [quote name='Aleksandra95']pozdrawiamy :):):)::)[/QUOTE] Dziękujemy:)
×
×
  • Create New...