[quote name='marta.k9080']o jejku jaka kuleczka puchata...:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Ruchliwa puchata kuleczka;)
[quote name='Tekla64']cudne sa oba dwa nie wiem ktore pikniejsze[/QUOTE]
Tych cudnych jest piątka, 2 dziewczynki i 3 chłopaków:)
[quote name='dOgLoV']hejka ;)
jakie słodziaki :loveu:
czekam na wiecej zdjęć maleństwa :loveu: i na zdjecia Twoich futerek oczywiście :loveu:[/QUOTE]
Są super:multi:, a jeden baaardzo wpadło mi w oko:loveu:
Fotki moich futer dopiero były, więc trzeba trochę od nich odpocząć.....
[quote name='magdola']Dla mnie czworeczka jest the best..... Szkoda, ze nie urodziła sie za rok:diabloti: pewnie sie nie znam;) ale taka słodka jest,......[/QUOTE]
Wszystkie są super:):)
Maleńtasy są słodkie, cieplutkie, milutkie:loveu:
Cudne pychole, uszka, stópki. I pachną szczeniaczkami:):)
A Rudy, jest the best, Bura baardzo elegancka!!!!
[quote name='dOgLoV']Jak byś otwarł oczy i zobaczył nad soba takiego ślicznego koteczka to od razu papa by Ci sie uśmiechnęła :loveu::eviltong:[/QUOTE]
O tak!!!!!!!!
Głaski dla futrzastych:)
[quote name='Tekla64']hej hej w deszczowy i bardzo sliski ranek[/QUOTE]
[quote name='Buszki']My też deszczowo się witamy.I ślisko ;).[/QUOTE]
Hej, hej:)
Pogoda masakra.....:angryy:
[quote name='jamnicze']To się nazywa piękna złota jesień! :)
[URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02915.jpg[/URL]
Gratulacje debiutu wystawowego.
Cieszę się, że już jesteś z nami i pozwalasz podziwieć swój zwierzyniec :)[/QUOTE]
Cześć Jamnicze!!!!
Piękna była jesień.
Dzięki w imieniu młodego;)
Pokazuję futra z wielką przyjemnością:):)