Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Urocze ciapy:loveu:
  2. Heloł:) Śliczny leniuszek:):)
  3. Niech śpi, miał tyle atrakcji....;)
  4. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03246-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03247-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03248-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03249.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03250.jpg[/IMG]
  5. A teraz trochę październikowej zimy;) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03241-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03242.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03243.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03244.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03245-1.jpg[/IMG]
  6. [quote name='dOgLoV']Teraz jak byłam u weta z Pepsi na obcinaniu pazurków to juz ludzie sie dziwili ze ten kot taki duzy , ciekawe co by powiedzieli jak by zobaczyli takiego okaza :evil_lol:[/QUOTE] Ciekawe...;)
  7. Podobno niektóre Niemieckie miaukuny są w tzw. nowym typie, czyli są ekstremalnie duuuuże.
  8. [quote name='dOgLoV']napisałam do nich e-maila proszac o wiadomosci na temat adopcji Kati a co niech mnie Sebastian zabije :cool1: szczerze to nie wiedzialam , w zasadzie koty duze to wrecz zrozumiale ale nigdy o tym nie pomyslalam :roll:[/QUOTE] Ja dowiedziałam się o tym jakis czas temu i sa to podobno badania obowiązkowe, tak jak badania serca.... Faktem jest, że miaukuny są coraz większe, jak patrzyłam na nie na wystawach, to niektóre jak dla mnie były nawet za duże.
  9. [quote name='dOgLoV']Tak tylko jest jeszcze kwestia tego w jakim stopniu koty sa ze sobą zżyte , jezeli sa ze sobą od "małego" to mogą tak rozłąkę ciężko przejść a ja nie miała bym wtedy sumienia ich rodzielić , momo iż wiem ze na pewno ktos to zrobi , wątpie żeby znalazły jeden wspólny domek :roll:[/QUOTE] Ona jest starsza, nie sądzę żeby zostały zaadoptowane razem. A przy okazji, czy wiesz, że miaukunom należy robić RTG w kierunku dysplazji..?!
  10. [quote name='Asiaczek']Cudne foteczki z wystawy kociej - kocia arystokracja:) Z siostrzeńców Tygryska to najbardziej podoba mi się szyldkretka + krówka. ale chyba jednak krówka naj-naj:) Rudego klasyka to mam w domu, hahaha:) A tutaj, co za mina! [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03547.jpg[/URL] Pzdr.[/QUOTE] Fakt, kocia arystokracja:) Szylkretka jest miodzio:), krówka cuudna!!! Ale najjjjjjjjjpiękniejszy jest chłopak klasyk:loveu: Rudy wygląda jak chomik;)
  11. [quote name='Aleksandra95'][URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03616.jpg[/URL] piękne ! :loveu:[/QUOTE] Tak, zgadzam się całkowicie:)
  12. [quote name='dOgLoV']porozmawiam jutro z Sebastianem o tym , nie chce zeby pozniej mial do mnie pretensje ze wzielam kota za jego plecami ;)[/QUOTE] Jasna sprawa. ....teraz nie jest łatwo o dom adopcyjny, szczególnie dla dorosłego kota (prawie dorosłego), nie mówiąc o dwóch wieelkich kotach;), więc niech się cieszą, że ktos jest zainteresowany.
  13. [quote name='dOgLoV']Ja pisałam do nich , pytałam jakie sa warunki adopcji ale mi nie odpisali , zamiescili tylko informacje ze jest do adopcji razem z kocurkiem wiec juz nie pisałam do nich drugi raz ....[/QUOTE] To pisz, albo zadzwoń. najlepiej dzwoń!!! na forum M, napisane jest, że byłoby dobrze, gdyby razem. Nie mówili, że dwa koty do adopcji....
  14. [quote name='dOgLoV']ale to nakladala na rozjasnione wlosy pewnie blond a ja nałożę brąz to marchewy nie powinno być , chyba bym z kartonem na głowie siedziala na wigilii :eviltong:[/QUOTE] Będziesz propagować nową modę;), tylko wytnij otwory na oczy i usta:evil_lol:
  15. Ciekawe, ile chcą za tą kotkę? Jak dają, to bierz.
  16. Brawo, jaka mądra dziewczynka!!!
  17. [quote name='dOgLoV']nie , Sebasian w życiu sie nie zgodzi na 4ry koty , na 3ciego by sie chyba juz zgodzil nawet nasza pani wet dzisiaj mu mowila ze do poniedzialku ma tą kotkę przywieść i dać mi na gwiazdkę bo inaczej mu dokopie do doopy :evil_lol: tez byla zachwycona jej umaszczeniem jak jej pokazalam zdjecie w komórce ....[/QUOTE] A skąd jest ta kotka?
  18. [quote name='dOgLoV']Nie chce przesadzać z ilością zwierzat w domu , boje sie ze teraz wzieli bysmy 2 pozniej nastepne i nastepne ....[/QUOTE] To później nie weźmiesz.
  19. [quote name='Angi']ja słyszałam, że zabawa zaczyna się od czterech kotów :evil_lol:[/QUOTE] Dokładnie tak. [quote name='dOgLoV']pod warunkiem ze nie posiada sie juz 2 psów :eviltong:[/QUOTE] Guzik prawada:eviltong:
  20. [quote name='dOgLoV']niestety nie biorę :roll: jest do adopcji z kocurkiem 8 miesięcznym a na 4ry koty sie nie zdecyduję :shake: a dlaczego 3 to do kitu ?? bo nieparzyście ??[/QUOTE] Eee tam, a co to są 4 koty.....drobiazg:) Koty ponoć muszą być do pary....
  21. I co z tą piękną? [url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/IMG_4360_Katie_7m_zps48dc7533.jpg[/url] Bierzesz? A tak na marginesie, moi znajomi kociarze mówią, że trzy koty to liczba do kitu....;)
  22. Bardzo dobre postanowienie:) Głaski dla Rufolca!!!
  23. Jaka zadowolona ekipa:)
×
×
  • Create New...