Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Pewnie, że zaglądam:) [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/1750/1750476k3i88h7zdb.gif[/img][/url]
  2. Śliczny szaraczek:):) [url]http://www.manteufel.kylos.pl/fora/dogo%20dzieciaki%20c%2028dni/centuria02_30days.jpg[/url] Piękne są i tyle!!!
  3. Pięknych Świąt i Tylko dobrych dni w Nowym Roku
  4. [quote name='Kaaasia']Mam nadzieję że już z nim lepiej bo jutro ma nie dostawać przeciwbólowych. Zanim człowiek gdzieś pójdzie musi wszystko wiedzieć bo mu nie powiedzą :roll:[/QUOTE] Jeżeli byłaby taka potrzeba, to ja dałabym przeciwbólowe.
  5. [quote name='dOgLoV']i kocury są większe :loveu: ale czy kastrowane kocurki nie maja czasami problemów z utrzymaniem moczu ?? kiedys gdzies tak słyszałam , a nie kastrowany nie wchodzi w grę ....[/QUOTE] Są większe i ładniej ofutrzone. Nie, nie mają. Kocura możesz mieć, jak chcesz, żeby był hodowlany, ale wtedy i cena takiego kociaka jest inna.... Nie wszystkie kocury znaczą, ale jak kot wychodzi na dwór, to lepiej żeby był kastratem.
  6. No dobrze, są mniej przytulaśne;) Moja Zuza przytula się jak ma ochotę, a Borys łazi za mna wszędzie i leży na mnie kiedy może, Tygrys podobnie...
  7. To musisz mieć chłopaka, dziewczyny nie są przytulaśne...;)
  8. No niech Ci będzie, ten niebieski;), ale inne opcje kolorow są ciekawsze:eviltong: Brytki są fajnie uśmiechnięte:)
  9. [quote name='Izabela124.']I jak z Olim? Lepiej mu po tej kastracji?[/QUOTE] No właśnie, jak Oli?
  10. Hej wieczorkiem:) Może podaj wcześniej tabletkę i zobaczysz jak będzie reagowała....
  11. Jaki fajne Bączki:loveu:
  12. Hej, hej pozdrawiamy:)
  13. [quote name='Kaaasia']Musimy jej tyle pisać aby po powrocie przez miesiąc miała co nadrabiać :eviltong:[/QUOTE] Dobry pomysł:evil_lol:
  14. Zobacz, jaki fajne;) [url]http://www.bitribri.pl[/url]
  15. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/700/700994oifrxbcvjg.gif[/img][/url]
  16. M&S

    Sfora Hektora

    [quote name='Tekla64']Mopik sie bezczelnie na kanapie rozwalil by telewizje ogladac i gapil sie jak glupi hihihi szkoda ze tego nie dalo sie zlapac[/QUOTE] Koty lubią ogladac TV:) Dobrego dnia.
  17. M&S

    Moje Chow Chowy

    Witamy się ciepło w mroźny dzień:)
  18. [quote name='dOgLoV']Dzień dobry dziewczyny ;) Dostałam odpowiedz w sprawie kociaczka , oby dwa kotki znalazły już domek , jeden , wspólny , zalezało im na tym aby były nadal razem ;) więc mogę zapomnieć o Kati :placz:[/QUOTE] Oooo, szkoda......ale będzie zapewne jeszcze nie jedna.
  19. [quote name='Buszki']Ależ tu się zakociło :). Grunt,to dobra publika ;) [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/Y7tGx_.jpg[/URL][/QUOTE] Kotów nowych brak;) Ba, trzeba się lansować:evil_lol: [quote name='dOgLoV']brrrr ale u was zimowo na fotkach :lol: ale jak widac kotkom pogoda pasuję :loveu:[/QUOTE] Zimowo, to jest dopiero teraz......dziesięć mrozów:diabloti:, to była zima w październiku:eviltong:
  20. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/t4XPR4Q_.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Tekla64']i wam tez milego ostatniego dnia przed koncem swiata hihihi u nas masakra dla mnie moj reumatyzm moja migrena moje wsio nie znosi takiej pogody a i psy nie bardzo wiedza co ze soba zrobic ni to to ni to tamto kociaki.... chyba juz nie moge ogladac hihihi przecudne sa[/QUOTE] U nas mróz, chyba -13...... Kociaków już nie będzie, wszystkie foty wstawiłam. Mnie dopadł jakiś wirus, czyli jest świetnie.....:mad::angryy:
  22. A to na dobry początek dnia:lol::lol::lol: [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/mcDQC_.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/Y7tGx_.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...