-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
Fraszka - psi ideał - znalazła dom jakby uszyty na jej miarę!
M&S replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Pójdę poczytać.... -
Fraszka - psi ideał - znalazła dom jakby uszyty na jej miarę!
M&S replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
To też ma znaczenie. głaski dla stadka:) -
[quote name='dOgLoV'] gdyby jeszcze mnie tak łeb nie napitalał to było by pięknie :loveu:[/QUOTE] Weź proszek;)
-
[quote name='Saththa']Zima jest fajna ale w górach a nie w miescie :shake:[/QUOTE] Zgadzam się!
-
MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']Cały czas go tu miętolę i ściskam i cmokam i tłumaczę, że Wszystkie Ciocie Fanki go pozdrawiają i ściskają :-)[/QUOTE] :loveu: [quote name='AMIGA']No mooooże trochę. No i przytulanki kocha jak dziewczyna. Ale faceci chyba też?[/QUOTE] Faceci są bardziej przytulaśni;) -
[quote name='magdabroy']Na tę chwilę mam 20 stopni :crazyeye::Cool!:[/QUOTE] Chyba w słońcu :razz:
-
Fraszka - psi ideał - znalazła dom jakby uszyty na jej miarę!
M&S replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[B]Nutusiu[/B], masz bardzo przyjazne Swoje stadko:lol: -
[quote name='dOgLoV']Witamy w bardzo słoneczną pogodę :loveu:[/QUOTE] U nas na niebie tylko słońce. Chmur zero:):) Hejka.
-
[quote name='Saththa']szlag mnie trafi i krew zaleje:([/QUOTE] Ja też mam już dosyć zimna:shake:
-
[quote name='Błyskotka']Miłego dnia :)[/QUOTE] Dzięki :):)
-
MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Buziaki od nas:) -
[quote name='Saththa']w niedziele ma byc snieg :([/QUOTE] I mróz też ma być....
-
[quote name='Izabela124.']No i teraz mamy większe mieszkanie, więc 3 pies by nie przeszkadzał :)[/QUOTE] No właśnie;) trzymam kciuki!
-
[quote name='Izabela124.']Mała bardzo szansa, ale nadzieję mam :)[/QUOTE] Musisz mieć nadzieję. Grzywki są małymi pieskami, więc czemu nie...;)
-
[quote name='Izabela124.']Bardzo chcę ją mieć. Tylko zostało namówić rodziców[/QUOTE] To musisz na rodzicami popracować;) A jest jakaś szansa, że się zgodzą?
-
[quote name='Izabela124.']Którym? :)[/QUOTE] Tą sunia kolorową, która tak się Tobie podobała.
-
[quote name='Izabela124.']Jest cudny i kocham go na zabój :)[/QUOTE] Zauważyłam:evil_lol:, a co z tym szczeniaczkiem?
-
Ale przystojniak:):)
-
Wszystko dobre, co się dobrze kończy;)
-
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/2050/2050139df6etbbeau.gif[/img][/url]
-
[quote name='Nutusia']E tam daleko - czai się za rogiem - mówię Wam! ;)[/QUOTE] Trzeba zacząć czarować;)