Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. To też ma znaczenie. głaski dla stadka:)
  2. [quote name='dOgLoV'] gdyby jeszcze mnie tak łeb nie napitalał to było by pięknie :loveu:[/QUOTE] Weź proszek;)
  3. M&S

    Sfora Hektora

    [quote name='Saththa']Zima jest fajna ale w górach a nie w miescie :shake:[/QUOTE] Zgadzam się!
  4. [quote name='AMIGA']Cały czas go tu miętolę i ściskam i cmokam i tłumaczę, że Wszystkie Ciocie Fanki go pozdrawiają i ściskają :-)[/QUOTE] :loveu: [quote name='AMIGA']No mooooże trochę. No i przytulanki kocha jak dziewczyna. Ale faceci chyba też?[/QUOTE] Faceci są bardziej przytulaśni;)
  5. [quote name='magdabroy']Na tę chwilę mam 20 stopni :crazyeye::Cool!:[/QUOTE] Chyba w słońcu :razz:
  6. [B]Nutusiu[/B], masz bardzo przyjazne Swoje stadko:lol:
  7. Hello Oskar:)
  8. [quote name='dOgLoV']Witamy w bardzo słoneczną pogodę :loveu:[/QUOTE] U nas na niebie tylko słońce. Chmur zero:):) Hejka.
  9. M&S

    Sfora Hektora

    [quote name='Saththa']szlag mnie trafi i krew zaleje:([/QUOTE] Ja też mam już dosyć zimna:shake:
  10. [quote name='Błyskotka']Miłego dnia :)[/QUOTE] Dzięki :):)
  11. [quote name='sylwija']Pan doktor zadowolony :) [/QUOTE] Jak Pan Doktor zadowolony, to musi być dobrze:)
  12. Aaa, poka kociaste:) Znam takie zabawy:diabloti:
  13. M&S

    Sfora Hektora

    [quote name='Saththa']w niedziele ma byc snieg :([/QUOTE] I mróz też ma być....
  14. [quote name='Izabela124.']No i teraz mamy większe mieszkanie, więc 3 pies by nie przeszkadzał :)[/QUOTE] No właśnie;) trzymam kciuki!
  15. [quote name='Izabela124.']Mała bardzo szansa, ale nadzieję mam :)[/QUOTE] Musisz mieć nadzieję. Grzywki są małymi pieskami, więc czemu nie...;)
  16. [quote name='Izabela124.']Bardzo chcę ją mieć. Tylko zostało namówić rodziców[/QUOTE] To musisz na rodzicami popracować;) A jest jakaś szansa, że się zgodzą?
  17. [quote name='Izabela124.']Którym? :)[/QUOTE] Tą sunia kolorową, która tak się Tobie podobała.
  18. [quote name='Izabela124.']Jest cudny i kocham go na zabój :)[/QUOTE] Zauważyłam:evil_lol:, a co z tym szczeniaczkiem?
  19. Ale przystojniak:):)
  20. Wszystko dobre, co się dobrze kończy;)
  21. A skąd te koty? Fakt, cztery litery zawsze z tyłu:evil_lol:
  22. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/2050/2050139df6etbbeau.gif[/img][/url]
  23. [quote name='Nutusia']E tam daleko - czai się za rogiem - mówię Wam! ;)[/QUOTE] Trzeba zacząć czarować;)
×
×
  • Create New...