Jump to content
Dogomania

żabusia

Members
  • Posts

    804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by żabusia

  1. Lodówka jest wysoka na 85 cm więc wydaje mi się, że w zwykłe osobowe kombi się zmieści. U mnie, gdyby nie klapa bagażnika, bowiem by się zmieściła. Ja mieszkam w Markach, więc do Zielonki niedaleko. Dobrze aby był jakiś facio do pomocy przy zniesieniu jej ze strychu. Od 16go jesteśmy na urlopie do 26go. Tel do mnie: 602-24-64-65.
  2. Neigh, z Twojego ostatniego wynurzenia rozumiem, że nie pomożesz także tym pozostałym psom. Są agresywne, złe i niech sobie tam zdychają... Ciekawa jestem czy Ty jesteś w stanie pomóc realnie jakiemukolwiek psu. Pomóc swoim rękoma, nie rękoma innych. Cóż, każdy pomaga jak potrafi, Ty jedynie potrafisz pomagać dużo pisząc i robiąc szum medialny. Można i tak. Jedni dużo robią, mało mówią, inni na odwrót. Przyjmuję to do wiadomości. My w każdym razie będziemy tam ok 10.00, ocenimy sytuację i prawdopodobne odwieziemy te dwa psiaki do S.M. To wszystko co my w naszej obecnej sytuacji możemy dla nich zrobić - skoro Twoja propozycja jest nie aktualna. Może chociaż też podjedziesz, naocznie przekonać się co z tymi psami. Ich właściciel jest umówiony (za pośrednictwem p. Lidzi), wpuści nas do mieszkania. Mój telefon znasz, może powtórzę: 602-24-64-65. Mam na imię Agnieszka. Zapraszamy, zrób choć tyle.
  3. Podałam swoją komórkę bo nie mam w domu dost do netu czyli i do dogo.
  4. [quote name='Neigh']Dogo nie chodzilo. Drugi hotel poczynił roszady. Sunia badz dwa szczeniaki mogą tam jechać choćby dziś. Ponieważ niebawem wyjezdzam proszę o pilne decyzje. Jednocześnie zaznaczam, ze biorąc psa bede w sposób naturalny robić oficjalne zbiórki pieniężne, a tym samym rozliczenia na wątku. ( koszt zbiórki na hotel itp). Żadnych akcji w ukryciu I jeszcze jedna uwaga - będzie to pies i oficjalnie i nieoficjalnie mój. A nie nieoficjalnie i po cichu mój, a oficjalnie pod opieką TOZ. Z racji faktu rozsyłania przez bajk21 pw w którym przedstawia się mnie w jak najgorszym świetle czuję sie całkowicie zwolniona z próśb o dyskrecję. Przygotowałam tekst przedstawiający fakty - z mojej strony. Na razie jednak dla dobra psów go nie zamieszczam i po raz kolejny powtarzam : Hotel czeka na psy ( zresztą po raz drugi), karma czeka na odbiór. A ja czekam na decyzje.[/quote] Spadłaś nam z nieba Neigh! Piszę w imieniu bajk21. bo ona ma w domu sodomię i gomorię (jak to niektórzy mówią), z ok 20stoma psami, z których dwa są chore. Suka, dla której proponujesz hotel jest już w adopcji, jej 3 szczeniaki są w lecznicy pod opieką TOZ-u, czwary - jak wiadomo - jest cięko chory i przebywa u bajk21., piąty już nie żyje. Zatem im, Twoja pomoc się nie przyda ale bardzo się przyda innym psom z Białobrzegów. Bowiem w tym mieszkaniu zostały jeszcze 4 inne psy, które potrzebują pomocy i które na tą pomoc już bardzo długo czekają i my jutro planujemy zabrać dwa z nich: młodego psa i młodą sunię (pozostałe dwa są już stare i ich właściciele: pijaczek i ciężko chora kobieta, przebywająca obecnie w szpitalu, chcą je zatrzymać). Planowałyśmy odwieźć je na Skaryszewską do Straży Miejskiej. Doszłyśmy do wniosku, że w schronisku na Paluchu będzie im lepiej niż w pijackiej melinie, bez regularnego jedzenia, bez sterylizacji. My do siebie wziąć ich nie możemy (ja mam już osiem psów i to jest max, bajk21. - ok 20-stu). Dlatego Twoja propozycja spadła jak z przysłowiowego niebia. Rozumiem zatem, że będziesz mogła zająć się tymi dwoma młodymi psami lub chociaż jednym z nich. Proszę potwierdź to pilnie - akcja odbierania ich zaplanowana jest na jutro na godzinę 10tą rano. Spotkajmy się w Białobrzegach przy budkach handlowych (jak poprzednio spotkałaś się z bajk21.) o godzinie 10tej lub nieco później (ja na jutro specjalnie wzięłam urlop) to jest do ustalenia. Potwierdź spotkanie lub podaj inną godzinę, która Ci pasuje- mój tel: 602-24-64-65. Z góry bardzo Ci dziękuję za pomoc.
  5. Czy Ty dokładnie przeczytałaś to co napisała Piromanka? Nie chodzi o zwierzę, które wymaga skomplikowanego leczenia a lekarz doradza uśpienie go ale o takie, które w przeciwnym razie zostanie porzucone gdzieś na odludziu i umrze w mękach. Oczywiście, teoretycznie mogłaby zabierać takie zwierzaki do siebie i szukać im domu ale nie każdy ma takie możliwości. Ja jej zatem nie potępiam. W świetle polskich realiów, uważam, że tak jest dla tych zwierząt lepiej.
  6. [quote name='żabusia']Na 90% będzie do oddania lodówka mojego partnera (dwóch nie potrzebujemy) - Zanussi, ok 5 letnia jak sądzę, wysokość 85 cm, o której kompletnie zapomniałam - stoi sobie na strychu. Jeszcze dziś powinnam mieć ostateczne potwierdzenie, czy ją da. Gdyby dał, to trzeba by pomyśleć o przewiezieniu jej, ja nie mam samochodu kombi a taki byłby najlepszy bo lodówka musi jechać w pionie, ze względu na jakieś płyny.[/quote] Lodówka jest do oddania. Proszę na PW o podanie kontaktu telefonicznego do osoby dla której ma być, to ustalimy szczegóły.
  7. Witam, czy ktoś z Was mógłby pomóc: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f521/transport-dla-pralki-czestochowa-warszawa-143449/[/url] ?
  8. Sylwio, te dziwne palce u suni, to tzw piąty pazur. Poproś weta, który będzie robił sterylkę o wycięcie ich, gdy sunia będzie w narkozie. Po co dwa razy ją narkotyzować. Tak przynajmniej polecili zrobić z moją suką, która miała to samo i tak zrobiłam. Taki piąty pazur może wisieć tylko na mięśniach albo na kości (ten przypadek jest bardziej skomplikowany i zarazem kosztowniejszy). Takie pazury lepiej usuwać bo mogą się gdzieś zaczepić i boleśnie urwać.
  9. Witam, czy ktoś z Was mógłby pomóc: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f521/transport-dla-pralki-czestochowa-warszawa-143449/[/url] ?
  10. Witam, czy ktoś z Was mógłby pomóc: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f521/transport-dla-pralki-czestochowa-warszawa-143449/[/url] ?
  11. Witam, czy ktoś z Was mógłby pomóc: http://www.dogomania.pl/forum/f521/transport-dla-pralki-czestochowa-warszawa-143449/ ?
  12. Witam, czy ktoś z Was mógłby pomóc: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f521/transport-dla-pralki-czestochowa-warszawa-143449/[/url] ?
  13. Witam, czy ktoś z Was mógłby pomóc: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f521/transport-dla-pralki-czestochowa-warszawa-143449/[/url] ?
  14. Witam, czy ktoś z Was mógłby pomóc: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f521/transport-dla-pralki-czestochowa-warszawa-143449/[/url] ?
  15. Witam, czy ktoś z Was mógłby pomóc: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f521/transport-dla-pralki-czestochowa-warszawa-143449/[/url] ?
  16. Witam, czy ktoś z Was mógłby pomóc: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f521/transport-dla-pralki-czestochowa-warszawa-143449/[/url] ?
  17. Witam, czy ktoś z Was mógłby pomóc: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f521/transport-dla-pralki-czestochowa-warszawa-143449/[/url] ?
  18. Witam, czy ktoś z Was mógłby pomóc: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f521/transport-dla-pralki-czestochowa-warszawa-143449/[/url] ?
  19. Witam, czy ktoś z Was mógłby pomóc: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f521/transport-dla-pralki-czestochowa-warszawa-143449/[/url] ?
  20. Witam, czy ktoś z Was mógłby pomóc: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f521/transport-dla-pralki-czestochowa-warszawa-143449/[/url] ?
  21. Witam, czy ktoś z Was mógłby pomóc: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f521/transport-dla-pralki-czestochowa-warszawa-143449/[/url] ?
  22. Witam, może ktoś z Was mógłby pomóc: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f521/transport-dla-pralki-czestochowa-warszawa-143449/[/url]
  23. Witam, może ktoś może pomóc: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f521/transport-dla-pralki-czestochowa-warszawa-143449/[/url]
  24. Na 90% będzie do oddania lodówka mojego partnera (dwóch nie potrzebujemy) - Zanussi, ok 5 letnia jak sądzę, wysokość 85 cm, o której kompletnie zapomniałam - stoi sobie na strychu. Jeszcze dziś powinnam mieć ostateczne potwierdzenie, czy ją da. Gdyby dał, to trzeba by pomyśleć o przewiezieniu jej, ja nie mam samochodu kombi a taki byłby najlepszy bo lodówka musi jechać w pionie, ze względu na jakieś płyny.
  25. [quote name='Piromanka']Mam koleżankę, która jest weterynarzem. Na początku pracy miala opory, kiedy ludzie przychodzili ze zdrowymi pasmi w sile wieku do uśpienia. I odmawiała. Ale po kilku latach praktyki, już tak nie robi. Powiedziała mi kiedyś: "jak nie uśpisz takim ludziom psa, to go przywiążą do drzewa w lesie. I umrze w cierpieniu. Dlatego usypiam".[/quote] Dokładnie! Dlatego, ja też tak właśnie myślę.
×
×
  • Create New...