[quote name='Chałka']Czyli reasumując: polecacie obroże np. KITLIX jako odstraszacze kleszczy, a FRONTLINE (w jakiej to jest formie? proszek, płyn? można zaaplikowac samemu czy tylko u weterynarza?) jako "zabijacz" jak już kleszcz psiaka dopadnie?
Niestety, sezon na kleszcze się już się rozpoczął - mój psiak po spacerze na działce miał już 3 kleszcze:angryy: Wrrrrr... nienawidze tałatajstwa![/quote]
Frontline to płyn którym smarujesz kark psa. Możesz to zrobić w domu.