Jump to content
Dogomania

Chefrenek

Moderators
  • Posts

    6215
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chefrenek

  1. Magda nie myślałaś o tym by jednak wystawiać Tedzika?
  2. Hejka, jak się czuje Lucky? Czy już wszystko w porządku?
  3. Gosiu zrobiłam ją z przyjemnością. :) Cieszę się, że Ci się podoba :)
  4. Śliczne zdjęcia Gosiu. Jak zawsze :loveu: [img]http://img388.imageshack.us/img388/3279/113dt5.jpg[/img]
  5. Ale wesoła gromadka. Widać, że Migotka nieźle sobie radzi. Zdjęcia Perza niewyraźne. Widać poprawę?
  6. Ale fajna historia i zdjątka. A ten pies to mu się pewnie nie podobał bo nie dziewucha :)
  7. [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/9333/324gh4.jpg[/IMG]
  8. Tutaj są, tylko cena powalająca [URL]http://www.karusek.com.pl/index.php?page=2[/URL]
  9. [quote name='BeataSabra']Jak jego nerki ? i wątroba ? Bo te organy najbardziej cierpią Zdrówko dla psiaka[/quote] Nie mam pojęcia. Właściciele to znajomi znajomych ;)
  10. [quote name='BeataSabra']Lepiej wydać około 40-50 na zabezpieczenie a nie 3000 Bo pewności ze psiak bez szwanku z tego nie wyjdzie nie mamy[/quote] Dokładnie. Ten pies miał kilka % szans na wyzdrowienie tylko, że to amstaff a one silne są. Biedak leżał 2 tygodnie w szpitalu stąd takie koszty :shake:
  11. To jakim cudem kardiolog stwierdził powiększenie serca?
  12. Pewnie za późno zareagowała ta twoja koleżanka. Znam przypadek gdzie na leczenie babeszjozy właściciel wydał 3000zł.
  13. [quote name='sylwekw']Ubiegłą jesienią jeden miesiąc była na Frontline i ratowalismy ją z babeszjozy własnie w tym miesiącu :-( [/quote] A skąd masz pewność, że zakażony kleszcz wgryzł się wtedy kiedy była na frontlinie?
  14. Na pewno nie w pierwszych dniach życia. Zresztą skąd miałyby wziać te kleszcze? Matka miałaby na sobie przynieść?
  15. Ale pies nie zachorował? ps. po frontlinie nie kąpiemy ani nie moczymy psa przez 2 dni.
  16. [quote name='taks']Co do frontline to WIELOKROTNIE było powiedziane w DOGO że ten preparat działa śmiertelnie na pasożyty które [U]wbiją się w skórę[/U] - i takie działanie całkowicie zabezpiecza psa przed infekcją . Proszę nie oczekujcie czegoś , czego preparat nie spełnia i nie musi - czyli odstraszania kleszczy na odległość.[/quote] Mądre słowa :multi: :multi: :multi: Nie ma skuteczniejszego środka na zabicie kleszczy niż frotline. [quote name='marmara_19']ok to ja zapytam.. aczkowliek swoje zdanie mam.. jak sie ma stosowanie preparatow p/kleszczowych/pchlowych;p do ciazy i karmienia szxczeniat przez suke??czy nie nalezy zaprzestac stosowania w/w srodkow? bo na moj glupi rozumek lepiej zdjac te zabezpieczenia ejsli jest to obroza... albo nie aplikowac nwoej dawki ejsli chodzi o spot on jelsi suka ma mlode...[/quote] Wydaje mi się, że lepiej odstawić i jedno i drugie. W końcu to krąży w organizmie (lub jest na sierści) i może zaszkodzić szczeniaczkom :shake: Ja nawet słyszałam, że takim podrośniętym szczeniakom też nie można tego zakraplać. Mogą to zlizać i otruć się.:shake:
  17. [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/4228/fleursnn9.gif[/IMG][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/4228/fleursnn9.gif[/IMG][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/4228/fleursnn9.gif[/IMG][SIZE=6][COLOR=magenta][B]DLA MONA LISY[/B][/COLOR][/SIZE]
  18. Oj to niedobrze. W tak młodym wieku to chyba jest genetyczne :(:(:(
  19. [quote name='dzasta']Dziewczynki jeszcze raz dziękuje za kciuki napewno się przydadzą :kciuki: Madziasto on już wyszedł z więzienia a paczki jak najbardziej dostawał a ile zabawek miał w celi :eviltong:[/quote] A w tych zabawkach pilnik czy dłuto?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  20. [quote name='Viris']Ja jak zobaczyłam sprzedawane psy pod wystawą to mi sie ryczeć chciało. Brudne, śmierdzące szczeniaki z metrykami. Pytałam sprawdzałam, ale co ja mogę? Nie mówię już o bazarach gdzie w jednym pudle widziałam bernardyna, 3 jamniki, 2 mixy amstafa i kilka bliżej nieokreślonych.. Załamka.[/quote] + wysterylizowane suki :angryy:
  21. Ależ oczywiście że są inne. Jednak szkoda zamykać serducho na miłość innego psa ;)
  22. Mała rzecz a jak cieszy. Trzymam kciuki za Perza i resztę bandy. ps. tak mi przyszło do głowy, że takie przemywaie nie pozwala na wytworzenie się strupka :(
  23. Preventic jest dobry na nużycę.
  24. [quote name='_ChiQuiTa_']A moja sunia nazywa się Tina. Skąd takie imie? Jest bardzo popularne, na początku miała być Ziuta :D moja mama tak na nią wołała, a mi wpadło w ucho Tina. i tak już zostało, ale nie wyobrażam sobie dla niej innego imienia. Jak dla psa podoba mi się strasznie Lucky lub Bady :)[/quote] Jedna z moich suczek (za TM) nazywała się Tina.
×
×
  • Create New...