[quote name='misiaczek']A ja myślałam,ze spełni się Wasze marzenie :evil_lol:.Spotkać osobę,która wie wszystko i zawsze ma rację,to nie byle co :roll:.Wielu by tak chciało ;).[/quote]
Z Tobą na czele :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
[quote name='misiaczek']A wie jak wyglądacie? Chyba,że Was po psach pozna i dopadnie :cooldevi: .A wtedy trzymaj się kto może :grab: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:.[/quote]
Chyba nie :razz: :razz: :razz: Jestem ciekawa coby zrobiła?