[quote name='Goshka']Chefrenek ale w czym to jej przeszkadza, a poza tym wydaje mi się, że jej chodziło o jakieś konkretne wygrane np. BOB, itp.
Nie wiem, może się mylę, ale myslę, że są poważniejsze wady niż język jak u krowy..
A swoją drogą to ciekawa jestem ,jak to się dziedziczy:p :p[/quote]
Wyobraź sobie, że taki język się zapada i co wtedy?