Jump to content
Dogomania

Chefrenek

Moderators
  • Posts

    6215
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chefrenek

  1. Olo pewnie na emeryturę poszedł to i fotek nie ma.
  2. [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/6533/kulazbiedronkamihj2.gif[/IMG]
  3. Oki. Dziękuję Ci bardzo.
  4. Czy może ktoś ma namiary na handlera Charlesa???? Sorrki jeśli źle umieściłam post ale nie miałam pojęcia gdzie mozna to zrobić. ps. czy w tch samych dniach jest wystawa w Legionowie i NDM?
  5. Luce się tak śmiesznie sierść kręci na uszach :)
  6. [quote name='Ja&Roniuś']Nawet nie pytaj :mad: :mad: :mad: Tragedia poprostu, niedosyć że kapie co chwila coś z nieba to jeszcze jest tak zimno brrrrr. Rękawiczki, szalik i czapeczka znów poszły w ruch. Wiosno zawitaj do nas prosimy :cool3:[/quote] O kurczę to niedobrze:shake: . U nas w miarę. Ciepło jest to najważniejsze :multi:
  7. [quote name='baltazar']Valérie Naretto fotgrafuje pieski od 2000 roku wiec zdjecia sa jak najbardziej aktualne, Dogs Museum to po prosty nazwa artystyczna. Mi sie bardzo podoba idea fotografowania psow z danej dzielnicy, miasta i robienie mini- wystaw.[/quote] Czyli zgadza się. Mi też się podoba ten pomysł:multi: . Dzięki temu można zobaczyć jakie rasy są popularne w innym kraju. W jakim kierunku idzie wygląd. Super. W Polsce chyba nie ma takiej strony. Choć może na nią jeszcze nie trafiłam. ps. a jaki jest u Was pierwszy dzień wiosny :loveu: W Warszawie pochmurno ale dosyć ciepło.
  8. A mi się wydaje, że to nie jest "muzeum" - te pieski poprostu takie są. Zresztą na górze widać że galeria jest prowadzona od 2000 roku, chyba że zdjęcia są bardzo stare, choć jakość mają dobrą.
  9. A jak one sobie grzecznie siedzą. Jak ludziki.
  10. Dużo tych bulw. I nawet mopsik:)
  11. Czyli miałam rację :):):) Jeszcze raz napiszę - super chłopak.
  12. [quote name='rododendron']na osiedlu mieszka Pan bez łapki ale za to ma wieeeeeelką :multi: ochotę poznać jakąś suncię.....:cool3: papatki:eviltong:[/quote] Dogomania to nie kącik matrymonialny :cool3: :cool3: :cool3:
  13. A grypsować potrafi?
  14. Dziwna sprawa. U Chefrena uszy stoją na baczność. Nawet jak biega.
  15. Biedny Lucky. Niech wraca do zdrowia. Tyle psiaków ostatnio choruje :( A może skonsultujcie się z innym weterynarzem. Czy ten u którego byliście ma uprawnienia do odczytu rtg?
  16. [quote name='Mada&Teodor']Tak :) Sciągnełam taka do postarzania zdjęć :)[/quote] A mogę prosić o link.:razz:
  17. Bartek to śliczny chłopak.
  18. A to zdjęcie robione z maską?
  19. Na 3 zdjęciu jest chyba Bartek Beżowe Brzdące ale nie jestem na 100% pewna.
  20. Ale superowa foto sesja
  21. Dobry pomysłem byłoby zrobienie badań krwi i ewentualne usg. A czy suczka była sterylizowana?
  22. Dziękuję ci bardzo. Może się przydadzą.
  23. [quote name='Viris']Zapytam znajomą, jest ze Szczecina.[/quote] Dziękuję Viris ;)
×
×
  • Create New...