[quote name='joskag']Zakochaliśmy się w Tobie "orzeszku". Jesteśmy zainteresowani, mamy już Malinkę "orzeszka" . niech Rocky do nas dołączy.[/quote]
Cudowne wieśći !!!! :multi::multi::multi:
Psy -orzeszki sa wyjatkowe ! wiem coś na ten temat, he, he...
[SIZE=3][COLOR=red][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]Kurcze , nie zrorientowalam się , że to domek naszej Malinki.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]Jeżeli Asia jest pewna swojej decyzji to Rocky będzie w [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]Pasłęku ![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=black][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1] Och kobitki, kocham Was ![/SIZE]