-
Posts
4008 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *zaba*
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
A po spacerku ... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/63/aac3f6bed83f1e17med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/59/dbe1f390913c9f93med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/64/42145282a416bb09med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/59/8c29c81b3097c12amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/59/985a235255d1969emed.jpg[/IMG][/URL] -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/63/4381f1b4ee7e1fd7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/59/587e053bce3ae4f3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/59/1d9ce67a969dac9bmed.jpg[/IMG][/URL] Wiosna :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/63/d526c9bda27055efmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/63/f458dd3d41f74df4med.jpg[/IMG][/URL] -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/63/e9dfa88f049a83e9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/63/8a0c7ba8d797a918med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/63/c18ec84c2f0f6da5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/63/79575658049d8789med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/59/ff39ef5cb723541bmed.jpg[/IMG][/URL] -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
zdjecia zaraz beda na nast. stronie :diabloti: -
Juz raz pytalam,ale chyba nie bylo odp.,wiec spytam raz jeszcze: czy w Waszych okolicach jest ktos,kto zajmuje sie wylapywniem psow i dostaeczaniem ich do schroniska??
-
Ja tylko na sekundke,zdjecia podziwiac bede pozniej. Jest bazarek z obrozkami swiecacymi...nie moj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/super-szelki-dla-duzych-psow-swiecace-obroze-smycze-dla-mniejszych-do-22-02-a-131581/[/URL] Ja sie rozgladam,ale tych tanich narazie niet,to moze tu zajzyj?? papa
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[quote name='Od-Nowa']baterie baterie.... :eviltong: szkice rób :diabloti:[/quote] Szkicowac nie umiem,ale beda zdjecia :diabloti: No niestety narazie nie bedzie:mad: -
[URL]http://i573.photobucket.com/albums/ss171/Punia1/paluch_dom/wydrzykDSC01734.jpg[/URL] Czy on ma takie smieszne zeby?? :crazyeye: :loveu:
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
Wrocilam ze spacerku!!! Kamczyslaw zadowolony. Aparat wzielam,tylko zaraz po wlaczeniu poinformowal mnie,ze baterie to moze i sa,tylko ze umarly,po czym wzial sie i wylaczyl :mad: Deszcz ze sniegiem?? Fuj!!!!!!! Wcale Ci sie nie dziwie,ze masz problem z wyjsciem :cool3: -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[quote name='Od-Nowa']może to był jakiś serwis dla narciarzy? taka ilość śniegu, to rzeczywiście w tym sporcie klęska :diabloti::eviltong: skończyłaś się już tulić? co za dużo to nie zdrowo:cool3: dawaj zdjęcia !! dawaj!![/quote] Oni tutaj to sa tak przewrazliwieni,ze naprawde pozostawiali auta w domach i na autostradzie bylo pusto.I dobrze,bo normalnie jade do szkoly z oszalamiajaca predkoscia 40km, a dzis bylo jak powinno na autostradzie byc :diabloti: Juz sie nie tule,coby w jaks ciag nie wpasc,bo pozniej moze byc trudno odstawic :diabloti: Zdjec nie mam :razz: Za chwilke musze wybyc,ale jak wroce, biore Kamczyslawa i aparat i idziemy na spacerek. -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
*zaba* replied to APSA's topic in Już w nowym domu
Ktos kiedys madrze powiedzial,ze [B][COLOR=blue]NIE TO JEST LADNE CO JEST LADNE,TYLKO CO SIE KOMU PODOBA![/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B] [COLOR=black]A mnie sie on podoba.[/COLOR] -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
Szwy sciagamy w poniedzialaek o 16 :diabloti: Juz przestalam go tulic,bo jeszcze pomysli,ze to tak ma byc na stale...:razz: Siebie utule,a co mi tam,raz nie zawsze :diabloti: Zapominam zabierac aparatu na spacerki. Czego to ja nie mam,czego to ja nie mam... ???? Aaaa!!!Sklerozy:mad: A u nas miala byc [B]kleska zywiolowa[/B] :crazyeye:,zapowiadali[B] obfite[/B] (!) opady sniegu okolo 16 do [B]NAWET [/B]20 cm ....!!!! Kto moze,niech zostawi auto w domu i takie tam.No i rano wychodze,a tu ... hehe no moze z 5cm bylo,ale juz nie ma.To dopiero kleska!!!!!!!!!! -
cisza,nikt nie pyta,nikt sie nie intersuje... Dlaczego???????:shake:
-
Bosz.... niech malenka sie odnajdzie cala!!! Czy tam u Was ktos wylapuje walesajace sie psy i dostarcza je do schroniska??
-
Sochaczew- Pajda, niezwykły składaniec z charakterem
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
No to tak ma juz zostac?? :shake: Pajdus w schronie?? :-( -
[quote name='Torusia']Tylko że ona nam dzisiaj uciekła jak sprzątałyśmy w kojcu i nie wiadomo co się z nią stało:-([/quote] O matko!!!!!!!!! Ona taka wylekniona :-( 0by sie odnalazla!!!!!!!!!!!
-
:crazyeye::crazyeye::crazyeye: [URL]http://images48.fotosik.pl/60/892ff465722eb962.jpg[/URL]
-
Tylko jedno slowo: SUPER! Alez ona kocha snieg!!! :diabloti: [URL]http://i581.photobucket.com/albums/ss259/Rudzia_album/stycze390.jpg?t=1234202891[/URL]
-
Moze jakis bannerek... ?? Ja nie umiem :oops:
-
Mała, wyrzucona z samochodu Norka- POJECHAŁA DO SWEGO DOMKU.
*zaba* replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Ciesze sie,ze Noreczka vel Misia ma sie dobrze,ze sie rozbrykala.:multi: To chyba znak,ze zapomina to co przeszla. Dziekuje za wiesci i oczywiscie za czas jakis czekam na kolejne,Mala caly czas siedzi mi gdzies tam gleboko w serduchu :oops: -
Sochaczew - WIKI - błagam o ostatnią szansę dla niej.
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
moze jednak wpadnie komus w oko taka jaka jest. pomarzyc......... -
Sochaczew- Pajda, niezwykły składaniec z charakterem
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
pewnie znowu nic :shake: -
Moze tym razem..., oby...
-
Teraz jak mam chwilke na ogladanie zdjec,to Nowka sie gosciuje :evil_lol: , a jak bede miala zapiep..., to zdjec bedzie znow cale mnostwo :razz: :mad: Ale co tam,niech sie siostry soba naciesza :loveu:
-
Dwa najbardziej rasowe kundle z dachową panterą w tle:)
*zaba* replied to pusia2405's topic in Foto Blogi
Co sie dzieje,ze musisz szpital odwiedzic?? Biedne Rudzinkowe oczeta,Kropus tez bidulek. Mam nadzieje,ze juz po tych wszystkich zawirowaniach teraz bedzie juz tylko lepiej.Kciuki trzymamy.