Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. [quote name='Od-Nowa']świetne!! łza się w oku kręci jaką długą przedreptał drogę. zyskał nowych przyjaciół, dom, kilogramy i fuuuuutrrrooooo :diabloti: jak on tam strasznie w kagańcu wygląda!!!!:-o:evil_lol:[/quote] Musial byc w kagancu,to na promie do Niemiec bylo. A tyle zdjec wstawilam i przeszly niezauwazone ???:razz: :razz:
  2. [quote name='deer_1987']Ale ja lubie takie filmiki gdzies sa zdjecia i w ten sposob opowiedziana historia![/quote] Ja tez i dlatego zrobilam taka historie w pigulce.
  3. Czy dogomaniacy ida do tego samego nieba?? Wczoraj odeszla Sabina1, mam nadzieje,ze jest szczesliwa ze swoja coreczka i psiakami.....:-(
  4. A moj Kamczyslaw (tfu,tfu) nie ma takich problemow. Jak zdrowko u Was wszystkich??
  5. Moze ktos mnie opieprzy,ale ... to spojzenie tak jakos skojarzylo mi sie z Lady Di ...:oops: :razz: :loveu: [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz391.jpg[/URL]
  6. No cud,miod i orzeszki :loveu: :loveu: :loveu: [URL]http://i581.photobucket.com/albums/ss259/Rudzia_album/luty054.jpg?t=1235299923[/URL]
  7. [url=http://www.pociagzycia.1k.pl/]POCIAG ZYCIA - PODAJ STRONE DALEJ[/url]
  8. [I][B][U]pusia2405 [/U] [/B][COLOR=dimgray]Wow, ale fot z przystojnym Kamczysławem:loveu:.[/COLOR][/I] [I][COLOR=dimgray] [/COLOR][/I] [I][COLOR=dimgray]On ma coś w spojrzeniu z Kropka, a może raczej Kropek z Kamcia:lol:[/COLOR]. [/I] No,fot tyle wstawilam,ze teraz bedzie miesiac bez... :evil_lol: [I][B][U]agaciaaa[/U] [/B][COLOR=dimgray]No nie moge jaki z niego przystojniak :loveu::loveu:[/COLOR][/I] [I][COLOR=dimgray] [/COLOR][/I] [I][COLOR=dimgray]Na kilku fotkach wygląda jakby.......... biegł[/COLOR] :crazyeye: :lol: :lol: [/I] Jest przystojniak,prawda??!! :diabloti: Tak,tak, na kilku mu sie udalo... [I][B][U]Rudzia-Bianca[/U] [/B][COLOR=dimgray]No to Kamczysław się pokazał z pięknej strony, ślicznie wygląda z tymi postawionymi uchami :loveu: [/COLOR][/I] Szkoda,ze rzadko tak robi,musi go cos bardzo zaintrygowac :loveu: Zabawilam sie i zrobilam takie cos... : [URL]http://www.youtube.com/watch?v=5yOOWzu0jVo[/URL]
  9. Rotti, zaopiekuj sie Sabinka ..........:-(
  10. nie ............:shake: Moze Sabinka spotka sie z Rotti (*) (*)
  11. Rotti,przepraszam,ale pogadaj moze tam z kim trzeba,niech moze jeszcze nie robia miejsca dla Sabinki,naszej dogomanki....:shake:
  12. Tez tu jestem :oops: . Sabinko,walcz kochana!!!!!!!!!
  13. Widze,ze swietna zabawe mieliscie :p No ale juz jest jutro .... :cool3:
  14. No ile mozna czekac??? :razz:
  15. [URL]http://images44.fotosik.pl/68/e3f032d6001ab4c4.jpg[/URL] Mamusiu!! Takie malenstwo na lancuchu????? :crazyeye: :-( :-( Sliczny bedzie jak tylko sie o niego zadba.
  16. No to macie niewesolo :cool3: To z Kropka niezly artysta,sam ucieka a na placu boju Rudzinka sama zostaje.Oj Kropek,Kropek ...
  17. [quote name='deer_1987'][URL]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/190220095.jpg[/URL] z pomoca smaka?[/quote] Nie,cala sesja kanapowa to byla jak Kamczyslaw slyszal cos,czy kogos na zewnatrz,i raz patrzyl w okno,raz na drzwi,stawial uchole albo z takim wlasnie zainteresowaniem spogladal w strone dzwi.
  18. [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1902200910-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1902200914-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1902200911-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1902200913-1.jpg[/IMG] Ufff,koniec :diabloti:
  19. [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/190220095-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/190220096-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/190220097-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/190220098-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/190220099-1.jpg[/IMG]
  20. sesja zimowa :diabloti: [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/190220092-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/190220093-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/190220094-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1902200912.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1902200915-1.jpg[/IMG]
  21. Sesja podlogowa :diabloti: [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/190220098.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1902200915.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1902200914.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1902200913.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1902200910.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/190220099.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1902200911.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/190220097.jpg[/IMG]
  23. Sesja kanapowa :diabloti: [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/190220092.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/190220093.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/190220094.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/190220095.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/190220096.jpg[/IMG] Smieszny jest jak tak stawia uszka.
  24. Posty skacza :razz: Witaj,juz u nas bylas,ale milo,ze wpadlas tu ponownie:p Zabieram sie za zdjecia,kilka ich mam... Tak wiec,do zobaczenia :p
×
×
  • Create New...