-
Posts
4008 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *zaba*
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/444/e74569b393492aa2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/53/b4194e1af504d21fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/53/83909d939200bd5cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/53/37a232891f0299aamed.jpg[/IMG][/URL] -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
Ufff,dwa dni wolnego,trzy dni na praktyke i koniec.Tzn koniec praktyki,na 3 miechy do szkoly i pozniej na kolejna praktyke.Ciesze sie bardzo,ze zaliczylam i teorie i praktyczny.Bedzie mi ciezko rozstac sie z tymi "miomi" staruszkami,im chyba tez,no ale,coz,tak to juz jest. Dzis kilka zdjatek podlogowo spiacych :razz: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/445/ed26bf575fe02c66med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/53/55831a1b408220famed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/445/09d710095a8679afmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/53/de16f908d5678d15med.jpg[/IMG][/URL] -
?????????????????????????????????????????
-
>>>Byłem już w Celi Śmierci<<< TERAZ MAM DOM - JESTEM W DOMKU
*zaba* replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
W naszym domu zawsze byly psy,ale tez zawsze to Tata byl ten najwazniejszy,a tu ... niespodzianka.Hehe,mysle,ze jest troche zazdrosny :diabloti: -
A co tu taka cisza zapadla,he??:cool3:
-
Czytam i ogladam i juz sama nie wiem,ktore fotki zacytowac.. Tak wiec napisze tylko,ze zycze zdrowka,zdjecia swietne,Bianeczka zauroczona sniegiem,widac,ze lubi to biale paskudztwo.Sliczna z niej panienka :loveu:
-
Tutaj tez mnie wieki cale nie bylo,i nadrabiania mam,ze hoho!! Sara pies na zajace,hehe dobre!!!:diabloti: Slicznie tu niunia wyszla [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz348.jpg[/URL] Potargane uchiii [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz368.jpg[/URL] Moja ci ona!!! [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz373.jpg[/URL]
-
Gratulacje z okazji piecsetki!!! No to jak zapowiedzialam,tak robie,ale nie przeczytalam i na czczo nie jestem :razz:,humor mam,tak wiec do dziela! 1. Pogratulowac nieciagnacych suczydelek! 2. Sniegu ubywa,za to domowe fotencje sliczne. Lirutkowe zwisy :loveu: [URL]http://images38.fotosik.pl/51/21bbffd603e6b77c.jpg[/URL] Tajdziorek myjacy Liruta:loveu: [URL]http://images41.fotosik.pl/51/cb4c0c8792ff87d8.jpg[/URL] czarnobiale zblizenia:loveu: [URL]http://images38.fotosik.pl/51/8a77c813039d4566med.jpg[/URL] [URL]http://images27.fotosik.pl/314/5e8eadc1b5caba86med.jpg[/URL] 3. Tajga elektryczka :diabloti: 4. Krajobraz,ktory jest stanem duszy prowadzacej galerie,poruszajacy... [URL]http://images30.fotosik.pl/316/ef1326886c9a7fdc.jpg[/URL] 5. Zdjecia sniegowe:loveu: [URL]http://images25.fotosik.pl/316/28f29a353d049c53med.jpg[/URL] [URL]http://images33.fotosik.pl/448/95bcf367e93f1d37med.jpg[/URL] [URL]http://images34.fotosik.pl/443/9e91e051c5292fa7med.jpg[/URL] [URL]http://images35.fotosik.pl/52/6dfb9400f7ac3eda.jpg[/URL] 6. Tajgulec ryjulec:loveu: [URL]http://images26.fotosik.pl/317/4faea3c7c870ee6emed.jpg[/URL] 7. Lirutek z patyczkiem:loveu: [URL]http://images38.fotosik.pl/52/39afdf82963e06cbmed.jpg[/URL] 8. Odwazny ten Lirut,do taaaakiego balwana podejsc,hoho:loveu: 9. Problem z kotami.No niewesolo to wyglada.Nie umiem nic poradzic,ale kciuki trzymam za poprawienie stosunkow miedzy czarnulkami. 10. [U]Powrot TZ-ta:loveu: [/U] Gdybym chciala zacytowac wszystkie zdjecia,ktore mi sie podobaja,musialabym zacytowac wszystkie po kolei! Ten tydzien jest ostatnim na praktykach,od przyszlego znow szkola,to bede czesciej zagladac.
-
Staruszek w schronisku oddany po 10 latach!pojechał do domu
*zaba* replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Piekny staruszek potrzebuje tak niewiele. -
kurde,no moze ktos slicznota wreszcie wypatrzy,zakocha sie i zabierze do siebie,tak juz na zawsze.
-
A ja tylko na chwilke,zapowiadam sie z wizyta w galeryjce na poniedzialek,dzis i jutro pracuje,poniedzialek wolny,wiec bede nadrabiac zaleglosci.Mam nadzieje,ze dnia mi wystarczy.Juz mnie nie ma papapa
-
Sochaczew - WIKI - błagam o ostatnią szansę dla niej.
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Ehhh,jakos nie umiem sobie wyobrazic Wikulinki zmolalej... -
Sochaczew- Pajda, niezwykły składaniec z charakterem
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Pajdusiu,trzymaj sie,ktos musi Cie pokochac i zabrac. -
Witaj Piekna!!! No widze,ze jak Cie nie widze a pozniej zobacze,to widze,ze widze piekna,zmyslowa,no jak raz w sam raz kobiete dla mnie! Widze,tez,ze lubimy to samo [URL]http://img73.imageshack.us/img73/4264/f044uv7.jpg[/URL] tylko ja to tak bardziej po kryjomu,nie obnosze sie z tym przy wszystkich jak Ty,no ale coz...,Tobie wszystko mozna wybaczyc!!! A, i widze,ze zeby sobie wstawilas,czy co??Bo pamietam,ze widzialem jakies ubytki troche wczesniej,ale ladnemu we szystkim ladnie,to i Tobie bez roznicy czy z zebami,czy bez. A tutaj [URL]http://img60.imageshack.us/img60/9060/f038ah5.jpg[/URL] to jak malolata wygladasz,ale tez ladnie. no lece juz,bo sie rozpisalem,Twoj Kamel.
-
Pieknie!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu:
-
Nooo jakos wybaczymy to opoznienie,ale pod warunkiem,ze bedzie wiecej wiesci i zdjatek slicznej :p
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/50/4543100e9d28f006med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/49/9d8358543a70dd88med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/50/71c07fab667f99f6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/50/acedf055302ec186med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/50/f32a9149a9476519med.jpg[/IMG][/URL] -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/50/da69642dab6e0066med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/315/627ccb4be82e662dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/50/edd2268b32183cb7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/50/25456355c8624a4bmed.jpg[/IMG][/URL] -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
Tylko tutaj sol sypia nawet jak nie ma sniegu.Tylko jest zapowiedz temperatury od -1,a tu juz sypia,tak zapobiegawczo,wiec nie ma rady,po soli sie chodzi,jak tylko wyjdzie sie z domu :angryy: Kilka dzisiejszych zdjatek.Oczywiscie spacery sa ze skarpetka :oops: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/50/655ee7cfedf93118med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/50/fb6c7f8ebc10593fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/439/52d4d2787fa3299emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/438/654c80246c31b0d5med.jpg[/IMG][/URL] -
Staruszek w schronisku oddany po 10 latach!pojechał do domu
*zaba* replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Smutne to bardzo...:-( -
Nadrabiam zaleglosci..:mdleje: Piekny snieg macie i tereny spacerkowe super. Dla mnie!!! :evil_lol: [URL]http://images39.fotosik.pl/49/2cfb2e0bc53684d6.jpg[/URL] [URL]http://images36.fotosik.pl/49/839d1cdbae3f5cc2med.jpg[/URL] [URL]http://images24.fotosik.pl/313/a5633cf71c2e211dmed.jpg[/URL] [URL]http://images31.fotosik.pl/436/0c5839c7bad3639fmed.jpg[/URL] Widac,ze patyczek mial powodzenie...:diabloti: [URL]http://images27.fotosik.pl/312/984d68a89784b66amed.jpg[/URL] [URL]http://images31.fotosik.pl/435/8564d896a8b0e633med.jpg[/URL] [URL]http://images32.fotosik.pl/434/e94cb86049f36e7amed.jpg[/URL] Zajac??!! :crazyeye: [URL]http://images36.fotosik.pl/49/2d4da1086c9bfeda.jpg[/URL] Sliczny portrecik [URL]http://images30.fotosik.pl/313/9d04a116c11e3d12.jpg[/URL] Styl zabawy Tajgusi jest taki troche ...hmmm specyficzny,dobrze,ze znalazla rownie zwariowanego towarzysza zabaw. Zdjecia piekne,jak zawsze,tylko tu nie mozna sobie pozwolic na zaleglosci,bo pozniej godzinami sie to nadrabia :p