Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. Nie wiem,jak bedzie z dunskimi znakami.. Nepal du skal blive på forste side. Jeg håber,at dit hus er tæt på. Knus og kram *zaba*. Hehe :D
  2. I po co Pan Bog pomieszal te jezyki??? Pies piekny,orginalny.Pewnie niedlugo sie z nim pozegnamy,bo doopke bedzie grzal w swoim domku.
  3. W moim podpisie zwolnily sie miejsca,moze jakis maly banerek?? Sunieczka sliczna,domek musi sie znalezc!
  4. :placz: Cioteczki,"kochane" jestescie,ze tak tlumnie do Bryska zagladacie!!! :angryy: No brawo, brawo.:shake: :shake:
  5. Super,dzieki za info.
  6. Grzybie wielki,kochany zdrowiej ciotkom. Trzymamy kciuki za zdrowko i domek.
  7. No to udanych wakacji! Nie zapomij aparatu,bo wszyscy na zdjatka czekaja:)
  8. Moj Slicznotek kochany!!! Widac,ze to radosny psiutek i nic sobie nie robi z tego ze ma problemy. Skradl mi serce !
  9. No to ja juz nie wiem czyje te foty beda..., ale czekam z niecierpliwoscia i tak :D
  10. To ja oficjalnie wywalam staruszka z podpisu!! HURA!!
  11. No,na zdjeciach widac,ze Sonieczka zaglodzona,wiec nic dziwnego,ze kotu wyzera.Biedny kot,poscic bedzie... Po pieknych wakacyjnych zdjeciach,czekamy na zdjecia Soniulki w pasach.
  12. Puk,puk w niemalowane, tfu,tfu,tfu przez lewe ramie. Odpukane,przeplute,teraz musi byc tylko dobrze!!
  13. Lirucha w kapoku..,ale pamietac prosze,ze to kobieta jest i kapok owy ma byc elegancki!!
  14. Zdrowka duzo dla dzieciaczka. To starowinek bedzie teraz mymlal? Biedny psiutek.
  15. To teraz trzymamy kciuki,zeby zaaklimatyzowal sie w nowym domku.
  16. No mrowa, z Fan to juz calkiem duzy konik sie zrobil. Szkoda, ze nie ma zdjec "przejsciowych", jak mala rosla i zmieniala sie. Aaaa,zapomnialam,przeciez Ty ja wymienilas :D
  17. Dziewczyny,kochane jestescie!!! Nawet po nocach (gdy inni juz smacznie spia) zalatwiacie co sie tylko da. Dziekuje w imieniu Grzyba.
  18. [quote name='Kacedy'][COLOR=blue][I]Gdzie Ciebie mam szukać mój Przyjacielu?[/I][/COLOR] [I][COLOR=blue]Wiem, że istniejesz, że na mnie czekasz.[/COLOR][/I] [I][COLOR=blue]Widzę Cię w moich snach i marzę, by się spełniły.[/COLOR][/I] [I][COLOR=blue]Potrzebny nam tylko mały uśmiech od Losu.[/COLOR][/I] [I][COLOR=blue]Jedna darowana we Wszechświecie chwila[/COLOR][/I] [I][COLOR=blue]By siebie odnaleźć i uszczęśliwić.[/COLOR][/I] Wiem, że to może nic nie znaczyć. Wiem, że to nikły Promyk Nadziei...ale jednak :). Ktoś dzisiaj zerwał karteczkę z kontaktem z jednego ogłoszenia.[/quote] Poryczalam sie,chyba musze odpoczac od dogo.. Promyczku,nie zgasnij..
  19. Alez to piekny pies!! Nie ma innej opcji,bedzie dobrze!!
  20. [quote name='modliszka84']Pan po niego przyjeżdża w czwartek. Jestesmy umówieni. Idefix bedzie miał nawet swoje kozy :evil_lol: Trzymajcie kciuki, aby nie dał plamy i zeby wszystko dobrze sie skonczyło.[/quote] Swoje kozy:crazyeye: :crazyeye: ?? Trzymamy kciuki,trzymamy.
  21. [quote name='puchu']Po takim wysiłku (hopanie :evil_lol: ) każdemu należy się odpoczynek[/quote] Dupsko za ciezkie jest stanowczo!! Po trzech podejsciach Kamel "padl":flop: . [quote name='modliszka84']no nieeee... żeby kazać psu skakać na zawołanie :-o to to juz zakrawa o znęcanie :evil_lol:[/quote] Oj tam zaraz znecanie,no moze troche sie pastwilismy nad siersciuchem,ale to dla jego dobra.Yyy,to ja sobie moze juz pojde:scared: [quote name='Od-Nowa']bardzo fajne twoje "synki" :evil_lol:[/quote] Synki to nie tylko fajne,ale superowe sa wrecz!! A najfajniejsze jak spia:diabloti:
×
×
  • Create New...