Jump to content
Dogomania

aganiechaa

Members
  • Posts

    447
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aganiechaa

  1. Kiedyś w związku kynologicznym w czwartki były bezpłatne konsultacje z Kuklą. Sama jeździłam z jednym psiakiem bo był problemowy. Nie wiem jak to teraz wygląda ale może warto zadzwonić i sprawdzić.
  2. Bąbel jest śliczny i koniec:loveu:
  3. Wróciłam z świątecznych wyjazdów i podnoszę Cyganka na pierwszą
  4. Strasznie mi przykro, Cyganek ma strasznego pecha:-(
  5. Kurcze najlepsza wiadomość od dawna. AGA TY I RESZTA DZIEWCZYN Z KRAKOWA SUPER, żE JESTEśCIE I MACIE TYLE SZCZęśCIA DO DOBRYCH DOMKóW a Bielszczanie niech żałują, że nie mają takiego Kajtusia w domu.
  6. Mam nadzieje, że kupki i siku to to jednak przypadek. Cyganek zawsze bardzo długo trzymał i czasami już popuszczał ale to dlatego, że do drzwi była długa droga przez lecznicę. Może dlatego, że był na kwarantannie i siłą rzeczy musiał się załatwiać w środku? Może kolejny stres związany z nowym otoczeniem? nie mam pojęcia ale myślę, że szybko się przyzwyczai do załatwiania na zewnątrz.
  7. Aga - wielkie dzięki za te informacje. :multi:
  8. Staruszek bez domku wskakuje na pierwszą
  9. Ja też staruszka podnoszę:-(
  10. Kurcze teraz dopiero to znalazłam. Wiem o jaką stajnię chodzi. Byłam od nich na rajdach konnych. Koniki zadbane ale ten biedak. Byłam tam ostatni raz chyba w maju ale tego psiaka nie widziałam, musiał być gdzie indziej trzymany bo tu był przypięty młody psiak nieduzy kundelek, który jak mnie zapewniono normalnie biega luzem ale ponieważ było trochę klientów chętnych na rajd psiak został do wieczora zapięty. Obawiam się, że jak ten piesek zniknie zabiorą innego psa na jego miejsce. Nie rozumiem jednego mają ogromne tereny i stać ich na zrobienie mu dużego wybiegu, o leczeniu nie wspomnę:mad:
  11. czy ktoś widział Cyganka w hotelu lub wie cokolwiek na temat tego co się z pieskiem dzieje? Jak się czuje czy wszystko ok?
  12. Ja też BARDZO BARDZO proszę
  13. Strasznie mi żal Cyganka przenoszony z miejsca na miejsce a przez ten kiepski wzrok na pewno jeszcze bardziej zagubiony. Niestety jemu się nie wytłumaczy dlaczego tak musi być a on nie może być w domy tylko w klatce:-(
  14. aganiechaa

    Eukanuba

    Co za sk........... nie kupowałam i nie kupię!!!
  15. Puszek wczoraj był bardzo wystraszony, natomiast dziś podszedł do mnie jak zabierałam go przed lecznicę. Przeniosłam go na trawkę a tam słodki maluszek po 2 krokach sobie siada i obserwuje wtedy chwila głaskania i "rozmowy" i maluch znów robi 2 kroczki na wąchanie. Te mikrokroczki dzis zaowocowały kuponkiem(pokaźnym jak na taki drobiazg) więc maleństwo nie będzie się meczyć w klatce. Dziewczyny super, że go zabrałyście ze schronu, jak długo on musiałby jeszcze tam cierpieć. Mam kiepski miesiąc ale postaram się wyskrobać jakiś grosz.
  16. Dzis Kajtuś poszedł sobie poogladać biedaczka Puszka, malutki biedaczek nie był nim zainteresowany tylko sobie leżał smutny. Kajtuś mógłby już iść do domku bo to fajny zdrowy piesek i już dawno powinien komuś umilać życie.
  17. Cyganek mnie zadziwia dzis pierwszy raz przy głaskaniu podszedł bliżej i nie wiem co mógł dostrzec ale zadarł lepek i patrzył sobie na mnie i bardzo mu sie podobało. To taki biedny samotny staruszek. Przy kochającym właścicielu na pewno by sie bardzo zmienił:-(
  18. Śliczne maleństwo na pierwszą!
  19. Wczoraj jak się do niej odezwałam to się dziewczyna rozgadała;). Jest śliczna
×
×
  • Create New...