[quote name='Cerber']
Ehhhh na Fotkach niby moje szczęście jest, ale to taki mały szary kundelek, nie ma na co tam patrzeć w sumie... ja wlaściwie chciałam te fotki po to, żeby coś było na galerii i cobym mogła je sobie na kompa wkleić... jak dle mnie jakościową są ekstra...[/quote]
"nie ma na co tam patrzeć"?:mad:
kabelka nie ma?? a tak poza tym to zapomniałam powiedzieć: Luiza moja pomocnicza dziewucho - wróciłaś :multi: