[quote name='Ola&Kora']No właśnie!!! Poszłaś sobie a ja nie miałam tego odcinka z nikim obgadać :placz: A to było najgorsze zakończenie jakie mogło być :angryy: Nic sie nie wyjaśniło, a pojawiło sie jeszcze więcej pytań!!! :roll:[/quote]
Ej, no... Nie moja wina :cool3: Dawaj pytania a ja ci odpowiem:diabloti: