Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]łamatkobosko, łolaboga, łojejuniu :diabloti:.. Fusica!!!! sprawdzaj domek... i niech to bedzie TEN! co ja mam w planach na łikend :hmmmm: :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='madzia i medor']Witam Was kochani:loveu::loveu::loveu: Czy ja już wspominałam, że nigdy więcej nie ruszę alkoholu... Nie, no to Wam oświadczam NIGDY WIĘCEJ NIE RUSZĘ ALKOHOLU:mdleje: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]medorowa... w takim razie nie widze powodu żebyś NAS odwiedzała :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Gonitwa']Kolejne spotkanko i nikt mię nie zaprasza... Tak nie może być![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no patrz... mnie też nie... :mad::mad: co za naród!! toż to hańba!!!! :diabloti::diabloti: melduj sie stara mie tu natentychmiast [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='dealer']a ja jestem oburzona i obrazona..:obrazic: :obrazic: na moja czesc nie dalas bialego obrusa na stol:obrazic::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo jak Ty byłaś to obrusik czekał na pranie po... WIGILII :eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer'][URL]http://images24.fotosik.pl/41/270073a3635a9b39.jpg[/URL] Chlorus:placz: kochany co oni ci zrobili te zwyrodnialce jedne:placz: dlaczego ty taki smutny jestes:placz: tesknisz za ciocia moj malenki? nie plakaj ciocia przyjedzie, ukocha, utulka, wyslucha cie moja mroweczko malenka:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]smutny i obrażony... bo tyle słodkości na stole a on tylko miał dostęp do tego co sie poruszało na jego wysokości... w rączce Rafałka :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='Alicjarydzewska']:multi::multi::multi:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]no super ......mafijne cioteczki niezawodne......łolaboga niech to bedzie ten domecek;) dziś cioteczka Clockwork nie polamentuje ale w poniedziałek pójdzie do wtóru;):evil_lol: tymczasem .....:kciuki::kciuki: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [quote name='Fusica']Jestem. Niestety mam net tylko w pracy, więc dopiero teraz zaczynam czytać o Denisku. Dzwoniła ciotka Wilejkaros i w tygodniu ruszamy na przesłuchanie do ewentualnego domku (baterie do paralizatora i kajdanki, już gotowe :evil_lol: ).[/quote] [quote name='elainfo']elo elo i ja tez jestem..;-)))) ale widzę ,ze juz wszzystko załatwione trzymam kciukasy-za ontrlke domku dla małego szorściaczka;-):loveu: :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ŁOLABOGA!!!!!!!!!!!!!!! mafijne cioteczki są!!!!! :multi::multi: no to Denisek na pewno juz trafi do TEGO domku!!!! tylko kto go tam zawiezie :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oooo... fotecki RAFAŁKA!!! :loveu::loveu: mój ulubieniec :multi::multi::loveu::loveu::loveu: i ten dziub wiecznie uśmiechnięty :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='dealer']dzien dobry :p zapewne u nas bedzie tez lalo -moja mamunia myje mi okna:cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Sciemnianko :loveu: no to tornado murowane :shake:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: jak ja was koffam .......:loveu::loveu::loveu:....bo pan C. chciał dziś robić mycie swojej Polówki ...z moja pomocą:diabloti:....ha ha mam luzik:multi::multi::multi: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a że Ty mu tam po co :crazyeye::crazyeye: SWOJĄ polówke niech se myje, a Ty mie tu siedź :mad:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='paula_z']:D Mam nadzieję, że nie zrobił tak jak Maksiu, ten to się w ogóle nie zmieszał ;) Jak miał około roku, jego przyjaciółka astka rzuciła się na bokserkę, a ten wskoczył na bokserkę i zaczął ją molestować :evil_lol: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahhahahah !!!! Maxiu masz mistrza!!!! :roflt::roflt::roflt: cześć kobitki... sądząc po fotach jestem na M-AXAch :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='dealer'] bywszy z wami....naplulam komus do szklanki:diabloti: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] wiedziałam... wiedziałam żeś Ty taka zołza... ale czamu akurat mi sie trafiła twoja ślina weszklance :hmmmm: Za Dilskiego trzymam kciuki- tylko tyle mogę, ale już w tej chwili natentychmiast zaciskam... :kciuki: :kciuki: i liczę że bedzie dobrze.. MUSI BYĆ dobrze!!!!!!! jeszcze nie raz powiesz: DILI QRDWA jego mać!!!! siądź na dupie!!!!! nie szalej!!! :eviltong: [/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='groszek83']:crazyeye::crazyeye::crazyeye:Znowu będą pić.A wątroby to już pewnie nie ma:shake::shake::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie ma też groszka... został zeżarty wraz z sałatką.... :diabloti: Alu z krainy CEZARÓW... czy Ty mnie słyszysz? :cool3::cool3: [/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]już jestem dotarta do pracy :roll::roll: [SIZE=5]dzień dobry sie bardzo ze WSZYSTKIMI!!!!:loveu::loveu:[/SIZE] przepraszam za pogode- moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina..... umyłam auto i... normalne- deszcz :oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wpadłam skontrolować jakie fotki dała moja 1/3 :evil_lol: :evil_lol: są wpożo;) spasiba Alu![/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i już spadam. Zamelduje sie jutro. Dziękuję wszystkim tu obecnych za odwiedzinki. Tera jesteśmy u Dareckich&Rafałka&Saby i zara myjemy rządową -myju myju pucu pucu :eviltong: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Pozdrower! Klocusiowo Zdrój[/COLOR][/FONT][/B]
  12. [quote name='malawaszka']zapomniałam że ja już mam kochanka w skandynawii - co prawda w Oslo go poznałam ale Norwegia równie piękna i jeszcze bogatsza :evil_lol: :loveu: mój ukochany:diabloti: [URL]http://img19.imageshack.us/img19/3851/p9050373wn9.jpg[/URL][/quote] :roflt::roflt:[FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]:roflt: gupia!!!!!! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]:roflt::roflt::roflt:
  13. [quote name='malawaszka']co Ty??? taki wielki ten kołtunek?????? ale do dupy sięga czym? głową czy kłębem???? :cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]weszko- strzelam... tak mniej więcej... porównuję do wielkości sznaucera... nie wiem jak by wyglądał po ścięciu kołtunów- uwierz mi że stałam przy nim 20 sek- czas zrobienia zdjęcia... psów jest full.... i wszystko trza było pocykać zanim gość wróci. i to mnie właśnie wkurza że gdyby mieli wolontariat i chęć współpracy- poszłabym na spokojnie pooglądała, pomierzyła, sfotografowała, nawet i zadzwoniła że jest zainteresowanie na dogo..... nawet nie wiem czy to pies czy suka.......... :oops::oops::oops: a tak nic , zupełnie nic... :angryy::angryy: kołtunek należy do większych psów :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='evaxon']noooadooobra:roll::evil_lol: a u mnie w pabianickim schronie jast astamanek :shake: ale sliczny ( widzialam na stronie schronu)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wiem wiem... zaglądam na pabianickie bublowate :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='Alicjarydzewska']:p[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]...no przeca że wiem .....ale se tak napisałam :eviltong:... i jak zabawa filterkiem:razz: ...zauważyłam ze wciagła ...bo mnie znikłas:diabloti: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie bawie sie filterkiem... :shake::shake::shake: zdycham powoli bo mnie brzusio :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='malawaszka']odezwała się ta najgrubsza :diabloti: prywatny biznes :angryy::angryy::angryy: Magda jakiej wielkości jest kołtunek???? [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] kołtunek jest wielkości....... :hmmmm: qrde.... większy pies-mniej więcej mi do doopy... tak myślę, bo nie mieliśmy zbyt wiele czasu na przyglądanie się. Gość mógł wrócić w każdej chwili i tylko leciałyśmy cykać foty na 2 aparaty [/B][/COLOR][/FONT] no i ryczę :placz::placz::placz: on jest wielkości olbrzyma? [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja nawet nie wiem czy to nie sznaucer olbrzym... teraz jest zaniedbany, więc wygląda inaczej niż te wzorcowe. Psy są zapchlone, głodne nie myte[/B][/COLOR][/FONT] :angryy: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a najgorsze jest to że psy... znikają- dziś są jutro nie ma.... podobno taki ruch w adopcjach :roll: powiedziałabym że jak na schron o którym mało kto wie w Jastrzębiu to idzie im Baaaaardzo dobrze ... bez reklamy psów, bez strony internetowej.... :angryy:[/B][/COLOR][/FONT] jak widzę te bidy to odechciewa mi się jechać gdziekolwiek na wakacje :-([/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ehhhhhh... weszka... ja tego sznaucera jak zobaczyłam to mi prawie serce pękło- nawet nie próbuje sobie wyobrazić dlaczego tak panicznie boi sie człowieka :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']:p nooo :loveu:odrazu lepiej ale jeszcze nie to co bym chciala:shake: gdzies 1/3 sie podziała:razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] tysz fakt... rano mi klikała a potem znikła..... poszła focić te robale?? co to teściową żrą?? [/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:hmmmm: ciekawe dlaczego:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo o 16:50 ja ide na romans z fryzjerką :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='evaxon']:lol: bo ona jest na topie:evil_lol: :evil_lol:mini kupka zawsze musi byc:evil_lol: wiec serwetka lekko ucierpiala:evil_lol: naszczescie to nie goląb:grin:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cóż to za qpka.. po ziarnku + wapnie + anabolikach :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='malawaszka']hahahha no to szukam jakiegoś foruma Szwedzkiego :evil_lol: znajde se jakiegoś wikinga i będę odwiedzać :diabloti: ale autem :p byłam w Sverige kiedyś miesiąc autkiem - i bylo suuupeeerrrrr oni tam mają zarąbiste drogi :multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ja to najbardziej sie ciesze.. nie z tego że jade do Sverige (choć też bo ponoć zajebisty kraj) ale z tego że spotkam sie z qmplem po.... 17 latach, kiedy urwał nam sie kontaktos :multi::multi::multi: P.S. drogi mają wszędzie zarąbiste... w porównaniu z naszymi :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:a potem blizny na główce:mad:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]blizny to od tej kości coto sie wyrzynają i potem psy mordują właścicieli :evil_lol::evil_lol::evil_lol: przeciaż wiesz :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jako że już mnie nie bydzie na dogo :placz::placz::placz: do niedzieli- życzę WAM powodzonka na wystawie :loveu::loveu::loveu: dajcie z siebie wszystko :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='evaxon']:evil_lol: pfyy takie nie pelne przywitanie:roll::roll::roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witam cię w NASZYM blogasku- Efo zwana evaxon od wakacyjnej tigry nie pływającej na linkach :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='evaxon']aaa to szacuneczek :razz::evil_lol: Tigra na lince nie wiedziala by co robic:evil_lol: nie mozna skakac do wody i w ogóle :shake::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]klocek też na uwięzi by nawet nie wlazł do wody... ;) a tak... głupawka- sru na głowke i wychodzi tylko sie otrzepać :p[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='Hugo-Kochaś']Cześć Dziewoje:multi: Ja tez czekam;) Pańciu musi zapracować na spłatę zabaweczki:evil_lol: Napierwszejsze fotki spodziewane wieczorkiem. ps.Ja sie tego pieroństwa nie tykam,bo mnie nawet pilot od telewizora nie słucha:roll:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]nooo....:grins: w końcu masz namiar .....czy w końcu Cię stuknął..:hmmmm:...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mam namiar :mad::mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Hugo-Kochaś']moge podskoczyć do was ok. 16.00 - pasuje???[/quote] [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]o 16:50 [I]:grins:[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  25. [quote name='malawaszka']boszzz jak ja Ci niezdrowo zazdraszczam tej Sverige :placz::placz::placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Waszeczko.... zawsze możesz znajeść se drugiego w Sverige :evil_lol::evil_lol::evil_lol: loty tanie jak barszcz.... dojazd autem nad morze i z powrotem kosztowałby mnie 2x tyle :cool1: co z Pawciem za samolot płacimy.... SZTOKHOLM!!!!!!!!!!!!!!!! [/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...