-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Agga'][URL]http://images24.fotosik.pl/42/9594c4f728dff160.jpg[/URL] [B][COLOR=DarkGreen]Ja przepraszam co tam się działo:diabloti: [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kontrola płci :diabloti: pełna kontrola :cool1: doberek Agga ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']ahhhhhhhhhh zazdraszczam czystej fury... :oops:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]już nie jest czysta bo zaraz- prawie natychmiast spadł deszcz :angryy:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ostatnie sabciowo-klockowe :loveu: urąbała Sabcie pszczoła ... o ty....pszczoło Sabcia woła [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/42/8c5a7e2deac387f6.jpg[/IMG][/URL] i myjąco konserwujące foty rządowej :evil_lol: myjące [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/42/db158d71a41e1aa4.jpg[/IMG][/URL] schnące [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/43/aa6b8c357e93b785.jpg[/IMG][/URL] błyszczące [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/43/0d2d314e5a3893c3.jpg[/IMG][/URL] expresowa wymiana opon :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/43/de79a9c25304eb72.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']niestety - to tylko Kasia od Bernardynów prosiła o namiar bo tam bernardyn jest też ten wystraszony mi ciągle chodzi po głowie i najchętniej bym go do siebie wzięła ale jak no jak??? :placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no jest bernardyn... taki poklejony :placz: ehhhh.. tego wystraszonego to ja bym chciała choćby pogłaskać... pokazać mu że są też dobrzy ludzie- mało ale są :placz::placz: co on przeszedł.... :placz::placz::placz:[/B] buuuuuu[/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/43/a3732533e81f4bcb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/43/1ad6faa4020a8940.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/43/917ec74394bcb467.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/42/04dcc4bcbd8af7ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/43/a0aa736f32ade304.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i u Rafałka... z Sabą ... też ;) [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]Rafałek ma banie :cool1:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/43/72523b71fa95fd87.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/43/59c23ac44f776573.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/42/723d52b98f8363f1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/42/058d8bf3bcf66b8a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/43/2483d8fd934bd527.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
clockwork replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='dealer']jednej z was kochane moje moge bilecik zasponsorowac....tylko tyle moge zrobic..dajcie znac na gie jak cos, ile, komu, numer konta[/quote] :oops::oops::oops: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]najpierw niech dziewczyny potwierdza że to TEN domek :oops::oops::oops:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B];)to ja Ci dorzucę Misiaczka:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/43/67d8dfac57058eff.jpg[/IMG][/URL] [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][SIZE=7][COLOR=Blue][B]KCM :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='malawaszka']wowww ile fotek :multi: Magdaleno - daj namiara na schron jastrzębski[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cie prosze: 507 066 393, 32- 4731080 a co, a co???? :cool3::cool3: który znajdzie domek?? powiedz że mój wystraszony[/B][/COLOR][/FONT] :placz: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']witom cie w NASZYM blogasku:diabloti: alez cudnie trafilam akurat na fotecki...to dla mnie specjalnie tak? wiedzialas ze zaraz przybede:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witalec :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]naturliś owszem... i te też for you:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sąsiadeczka :hmmmm:..... boxereczka :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/42/9594c4f728dff160.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/42/ab1af5b44560cb9e.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Klocuś z sąsiadką Kendi :razz: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/43/46d3c596d7ae5193.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/42/0e1248add8417d0e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/42/e4401304774d4a4b.jpg[/IMG][/URL] :razz::razz::razz::razz::razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/43/3c73942ab2430eba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/43/263ddd036488cee6.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/43/502c40a9d1d2fa3e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/43/85a878da672c81d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/42/a485aaa3e6c8f3ec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/43/be936367a85afe40.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/43/8f5fe695348ef02c.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jako iż to blogas Klocka- o prosze jego fotecki ;) [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/42/92443464fe7ddb1c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/42/76d79fdae1357c54.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/42/fe3b377988e6e187.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/42/c33ebfe6649ccc0f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/43/c479ca0cc388aafe.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
clockwork replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='MARCHEWA']Clockwork,ja będę ci wdzięczna do końca życia jak zawieziesz Deniska,bo ja mam wyjazd na głowie i wszystko mi się na raz zwaliło,oby tylko ten domek był odpowiedni,ciągle o tym myślę.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dowiemy sie lada dzień.... mafijne cioteczki mają dobrą rękę do adopcji- sprawdzą i będzie wszystko jasne .... można im zaufać.... potem bedziemy [/B][/COLOR][/FONT]:knajpa::drink1: [RIGHT];) [/RIGHT] -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
clockwork replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a więc..... nie zaczyna sie zdania od "a więc" :evil_lol::evil_lol: no więc :roll: najlepsze i bezpośrednie połączenie jest Rybnik-Warszawa... długo (ok.5 godz.) ale bezpośrednie. EX i IC jest z Katowic, a dopasowanie dojazdu Jastrzębie-Katowice to: min. godzina drogi + oczekiwanie w K-cach na pociąg. No i koszt - dla mnie 100% drożej a i za psa słona kasa. Dam radę w pośpiesznym/bezpośrednim. Psina też przeżyje- nie w takie trasy psy są wożone... dostanie kocyk i niech leje pod siebie ;) popytam znajomych może ktoś jedzie na łikend w kier. Wawy autkiem... moje pali jak smok, a i stan techniczny nie jest najlepszy- mogłabym utknąć gdzieś na trasie. teraz tylko módlmy sie :roll: za domek- reszte w razie czego dogadamy na gg. oto mój nr: 8731958 qrde... może marchewa sie wypowie ... jak widzi tą opcje bo sie tak wkręciłam z tym odwozem... a może Ona ma inne plany ... MARCHEWA :cool3::cool3: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/42/3a3713e7c0cfbfa7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/43/1789d7841abb8502.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/43/2fa7b8e0438e477b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/42/e92570c85749d410.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]KOCHAM CIE MISIU :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/42/847b7c6237d5f279.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]impra u Klockowej... kijowa jakość fotek- chyba fotoreporter już słabo widział[/B][/COLOR][/FONT] :evil_lol: [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/42/7cc3426bf2823d23.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/43/968cba92a7f97457.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]spracowane dłonie górnika :roll::roll::diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/43/9bf1745b5571557b.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]exmisja pana psa-żebraka :mad:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/42/9e9fc2f32b5c4102.jpg[/IMG][/URL] :roll: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/42/a321919a86ac763b.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]małe dzieci tak maja:p wiecznie usmiechniete pyszczki:loveu:[/B] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=3]fffffcale nie... bo są i takie buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:placz:[/SIZE] [/B][/COLOR][/FONT] [B]Czesc Klocuszkowa.....[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć Aguś ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:multi::multi::multi:witam Cię witam:multi::multi::multi:[/I][/B][/FONT][/COLOR] :evil_lol::evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]:evil_lol: i tu się moja miła mylisz ......ma się to doświadczenie:eviltong:...poza tym zna się mnóstwo dziecków znajomych co naj ....robiły buuuuuuuuuuuuuuu:diabloti::angryy:[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=5]O! :evil_lol::evil_lol:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [quote name='basia2202']dziń dybry :cool3: witamy czarnego potwora i jego pańcię :loveu: pozdrawiamy:cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witamy witamy... Cię i Twą piese :razz:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:cool1::cool1::cool1: zapowiada mi sie łikend w Warszawie :cool1::cool1::cool1: [/B][/COLOR][/FONT] O! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6448733#post6448733[/URL]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]matko szczórkom. :cool1: ... jakie zaszczurzone foty... i obleśnie brzydkie psy ... FUJ! :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
clockwork replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='elainfo']ej a możesz w piatek przyjechac ..;-)) ??? ja mam urlop to mozemy sie spiknąc wtedy w naszym mafijnym gronku..;-))[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no przeca pisze że w piątek jade :evil_lol::evil_lol::evil_lol: już złożyłam podanie o urlop- teraz tylko czekam na relacje z domku :roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dżizus krajst!!! jaka tu cisza!!!!! :crazyeye: moje 2/3 ... [SIZE=4]HAŁASUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE] [SIZE=5]AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:diabloti:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
clockwork replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='elainfo']o NIE!!!!! Clockwork znów w warszawie!!Kiedy ..??? cholercia bo ja w sobote na tydzien wyjeżdzam doinchalować sie nad morze....:mad:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to nici kochana z wyjazdu- jak bedziemy wieźć szczeniora to ja myśle że teraz w piątek :cool3::cool3: pojedziesz w niedziele :mad: zresztą ja zapraszam na śląsk- tu też jest czym oddychać :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:no masz ....przecie Cezary sponsoruje...to swojej nie napuszczasz ;)...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:..potem się kwiatki podleje:eviltong: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jeszcze wcześniej sie naczynia pomyje, upierze... dopiero potem kwiatki... a! i jeszcze we wiadrze sie skamufluje do kibelka- sie przyda :p doberek w NASZYM blożku!!! Allllluuuuuu... szczekam na gie ;)[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
clockwork replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no.... były czasy kiedy to ja zrzucałam się na transporty dla psiaków- nie ukrywam więc że teraz ja potrzebuje wsparcia. TZ poinformowany że na łikend wybywam z ważną misją do spełnienia :razz:.... ej... warszawianki- zarezerwujcie 2 miejsca leżące koło Pałacu Kultury- żeby wycieczke z kulturą połączyć ;) no a tera z niecierpliwością czekam na znaki-sygnały co to za domek :razz: mail wygląda nie powiem obiecująco- może we stolycy psina będzie miał więcej szczęścia, bo na tym ślunsku to jakieś takie bezsercowce mieszkają ;) ŁOLABOGA! :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='madzia i medor']Jestem:loveu::loveu: Ni cholery nie nadrobię, tak tego dużo:mdleje::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kłamczucha :p wcale nic nie było .... nikt mnie nie kocha, nikt mnie nie lubi..... żegnajcie PSYjaciele :placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']:multi: Witaj wypuszczona Magdziu :grins:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witaj Paulo!!!! dzisiaj ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska']:loveu::loveu::loveu:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]ciebie też powitam ........a Magda powita Cie jutro:p[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ciebie też dzisio przywitam :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]