-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:czyli ... wanna pełna wody ...papieros ....kawa .....:razz: zapomniałas o komórce:eviltong: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ALU!!!! wanna pełna wody!!! ??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: nie bądź rozrzutna :shake::shake: szklanka wody, papieros, kawa... osz.... znów dziś zapomniałam że nic nie jadłam... ide do domu na sniadanie :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']bhahahhaha i też ma tylnie nogi w górze wtedy???? :crazyeye::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]te... wiesz on waży 60 kg, przed przybraniem tej pozycji pewnie ze 70 więc fizycznie jest niemożliwe stać na 2 przednich łapach... ale gdyby był lżejszy taka właśnie poza by była przy.... klocku :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:grzmi....[/B][/I][/FONT][/COLOR] :razz:[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]nie no z policją to my raczej nic wspólnego nie mamy .....:diabloti:...a TY masz zachcianki ..:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ta... na kawe, wode, papierosa :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]Clockwork przybiera identyczną poze [URL]http://img253.imageshack.us/img253/9329/dsc0041dz2.jpg[/URL] ale nie przy galopowaniu[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1::diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:jak chcesz żeby zapytali to chyba nie na komendzie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ....to co ci podać ...kawę , ciasteczko .....papieroska to Cezary może zaproponować;) [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale ON nie jest gliniarzem?? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]:placz:mnie to wcale nie zauwazyła a ty masz takie względy...a ja na samym początku gratulowałam...[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cza było poczekać do końca... jak już Justynka nie bedzie hurtem odpowiadać[/B][/COLOR][/FONT] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='bouvik'] Dziękujemy Klocuszkowa:loveu: Co do maluchów to.... niestety mój aparacik letko prześwietla w słońcu:shake: ale troszkę zjaśniały- bouvikom zmienia się kolor kilka razy w ciągu zycia- raz ciemnieją raz jaśnieją:p[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o i prosze- o to sie mnie rozchodziło- indywidualne podziękowania dla mła.... :cool1: a nie takie w qpie- wszystkim sru :eviltong: jak to kilka razy w roku sie im kolor zmienia???? czy one mają w drzewie genealogicznym kameleony?? :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
clockwork replied to arima's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na początek zapytam wprost- czy było coś istotnego nagadane?? bo od rana zabieram sie do nadrobienia i nadrabiam , nadrabiam... i nie daje rady... czytać?? nie czytać... oto jest pytanie [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nadrobiłam WSZYSTKO :diabloti: widziałam fotecki ryjówki pospolitej bullkowej mało fotek jak na taaaak dłuuuuugi urlop- czuję się nieusatysfakcjonowana [/B](ufff... :mdleje:) [B] HELLOŁ BEA - witamy w Pokoju :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]a to nie w ERZE:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Blue][B][FONT=Arial]też w to nie wiERZE :diabloti:[/FONT][/B][/COLOR] -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
clockwork replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:bezpośredni z Rybnika to pośpieszny...czyli 4 zł...za maluszka[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to podróż maluszkowi ja sponsoruje.. potrzebuje ino na dojazd dla siebie w te i wewte :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicjarydzewska']:multi:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]Elo Emilko....turla się i wydaje dziwne ;)dźwięki:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR] :diabloti:[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]prawda.....:evil_lol::evil_lol::evil_lol: dobrze że poszłaś na policję ...bo rodzina obiad dostała:eviltong: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]te qrde... a mie to sie nie zapytali jak na filmach: kawe, wode, papieroska?? bosz... znów musze napisac skarge :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']cheba mu sie rozladowali po drodze bo go ni ma :cool1: Bartun sie juz w leb pukal..latalam po tych halach i darlam morde: ooo ten musze Klocusiowej zadedykowac . ....ooo a ten to dla Pysi...oooo i wozeczek dla Wasi....i tak w kolko:evil_lol: :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahahhaha..gołąbowi baterki siadli i pierdyknął kajsik po drodze :roflt::roflt: ale że o co temu Bartkowi chodziło??? egoista jeden- nawet mi auta żałuje[/B][/COLOR][/FONT] :shake: [quote name='dealer']projekt przyszlosci, przyjazne kupujacemu roboty:loveu: kupilam od niego model auteczka:evil_lol: zaprawde byl mily ....:loveu: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]znaczy co.... nie bede już niebawem siedzieć we sklepie i obsługiwać??? ciekawe:hmmmm: ciekawe czy ten robot umie klikać całą szychte... bo jak nie to mnie na pewno nie zastąpi :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']a tera foty zrobione na dworze, niestety padalo nieco wiec...jakosc jaka jest kazdy widzi:razz: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] że o co chodzi z tą jakością?? :hmmmm: nie wiem o co ciebie biega :roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][B][I];)[COLOR=Red]nie mogę teraz ....bom uzalezniona od godzin pracy mojej 1/3 .....nie mogę odejść bo nic w pracy nie zrobi.....:diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/I][/B][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ha ha ha ... śmieszne... bardzo śmieszne :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
clockwork replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]znalazłam takie coś....[/B][/I][/COLOR][/FONT] W pociągu osobowym i [B][U]pośpiesznym[/U][/B] bilet psi wynosi 4 zl W pociagach IC, EX, TLK kosztuje 15 zł Cena zależna jest od przewoźnika.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a my byśmy jechały tym pierwszym?? półśmiesznym?? za 4 złocisze?? [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']wypuscili cie????? a ja juz pilnik w arbuzie upchalam:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wypuścili- tymczasowo :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.....kurde to co zaś urodzinki...:hmmmm:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]:razz:to dostanie 2 arbuzy i 2 pilniczki:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jasne... jak lato to i urodzinki :evil_lol::evil_lol: ZAP RASZAM! :eviltong: po co mie pilniczki?? ja obgryzam pazuri :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']musisz kupić czasowstrzymywacz :shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]gdzie, za ile i dlaczego tak drogo?? [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'];)[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]kup kup .....to nam się lato nie skończy:multi:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kup, kup.. może Ty kup... moje płodne pieniądze gdzieś sie mie zgubiły, a te co mam nie chcą sie rozmnażać :shake::placz:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witam.... pędziłam do was... bo tu jakoś tak miło- wakacyjnie i urlopowo.... ehhhh..... przepraszam??? co to jest urlop?? :hmmmm: widziałam Tigre z fleszem po oczach ;) [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja jako że pierwsza życzyłam powodzenia to jako ostatnia [SIZE=5]GRATULUJĘ!!! [/SIZE]Tobie Justynko i Homerkowi rzecz jasna... no i klakierom/fotografom :cool1: aaaaaaaaaaa... HOMER pięęęęknie obcęty... :loveu: a maluchy były czarne... a tera są siwe... zakurzyły sie ?? :cool3: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dotarłam :mdleje: i sie witam !!!! :multi::multi: [URL]http://img520.imageshack.us/img520/2370/dsc0158fa7.jpg[/URL] jak one sie mi podobali :loveu::loveu::loveu: ale roboty przy nich tyle że już mie sie ino podobują u kogoś :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
clockwork replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a powiedzcie mi- jak z przewożeniem takiego małego szczyla w pociągu??? płaci sie za przewóz??[/B][/COLOR][/FONT] -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
clockwork replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fusica']Zwal ten transport na Ciotki Clockwork i Alicje R. :evil_lol: :cool3: A niech się baby do stolycy przejado...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ciotka Clockwork bardzo chętnie, bo dysponuje czasem ale ma dół finansowy :placz::placz: na bilecik nie wygrzebie :-([/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o masiakra :mdleje: jakie wozy..:mdleje: i ten 666 dla mnie :loveu::loveu::loveu: :multi::multi: i jak mogłaś nie chciec tam jechac :shake::shake: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa[/B][/COLOR][/FONT]:mdleje: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] dilerowa... bateryjki które u mnie zostawiłaś- naładowałam, wsadziłam w otwór na baterie gołębiowi pocztowemu i poleciał do Ciebie... dotarł?? czy mu sie po drodze rozładowały akumulatorki?? :cool3::cool3::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]..................wpadłam............pourlopowo.i wiesz???????? nawet wszystko nadrobiłam..................... serio jeszcze Ala mi została witaj:loveu:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no nie żartuj :crazyeye::crazyeye: nie masz tam roboty po tym urlopie??? na Ale to se zarezerwuj ze 3 dni :diabloti::diabloti: CZEŚC pourlopowa BEA!!![/B][/COLOR][/FONT] qrde... napisałam pourlopowa ALU!!! cholera... uzależnienie pieruńskie :shake::shake: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jestem ponownie... byłam na policji na przesłuchaniu z tym moim autem.... stukniętym ponad 4 mies. temu:roll::roll: strasznie długo to trwa.... zresztą jak wychodziłam na gubernie była [U]JESIEŃ[/U]- późna jesień, zimno i deszczowo... jak wyszłam jest [U]LATO!!![/U] słonecznie i gorąco... cholera... faktycznie na tej policji to jakoś ten czas leci jak wściekły... nawet nie zauważyłam że tkwiłam tam 3 pory roku :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Dulczyńska... ufff... jak dobrze że ja tu wlazłam o 12:57 i nadrabiałam wszystko bo wyczytałam że na 13tą jestem dziś umówiona z panem policajdem na przesłuchanie .... ale gnałam !!!! dlatego dopiero tera dotarłam TU ... HEJKA! [/B][/COLOR][/FONT]