-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B][url]http://images29.fotosik.pl/80/eecbddf71014655d.jpg[/url] a uchi żyją swoim życiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: napaszczałam sie :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Brawurka.... noooo.... dzwoń :modla::modla::modla: bo ja niczym FAKIR siedze na tych szpilach ... kują mnie w.............. siedzenie :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='evaxon'] tylko jezeli załozymy ze pracowała bym w tej kawiarni to niestety z miesiecznym urlopem moge sie pozegnac:cool1: bo to nie jest praca badz co badz w fabryce:roll: zreszta nie wiem sama... chyba w tytm roku zrezygnuje z nauki:roll: odłoże kase i za rok pojde i wrazie czego jak bede musiala sie zwolnic z pracy to przynajmniej bede miala za co opłacic szkole:roll: poza tym ...moim pracodawca bedzie kobieta ( o ile wogole bedzie):evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kobiety szefowe to .... delikatnie mówiąc zołzy.... nie polecam :shake::shake: a ja złożyłam dziś CV do TESCO :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jusz napasłam ślipia... dawa następne :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]to nie z kompem:cool3: witaj:loveu::loveu: tylko ze zmiana przydziału czynności.....dwa dni będę gdzie indziej gdzie nie ma szans na siedzenie w necie...zapier....l i już:angryy::mad::cool1: wszystkie baby też witam,......te od Romków i Pendrajwufffff:loveu::diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]od tych DUPNYCH PENDRAWÓF... zapomniałaś rzec :grins: i CIE witam u tła tysz :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']se przyszlam ale juz se ide....:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]se nie ić.... :placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska']:multi::multi::multi:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]tak tak ....ciekawe skąd wiedziałas ....:hmmmm:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]intuicja [/B][/COLOR][/FONT]:roll: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc i czolem kluski z rosołem[/B]:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to JA jestem kluska a Ala rosół... :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska']:loveu::loveu::loveu:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]wracaj ....KU NOM [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kumo....;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]weszłam tylko witnąć się z TŁA i spadam:loveu::cool1: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]też nie spadaj.... posiedźcie ze mła... jestem taka samotna... przytulcie :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='dealer']co znaczy ze Paule tez?? ja jeszcze zyje....podarowal mi moj demonik ten ostatni upalny dzien:loveu: hielo baby:multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] aaa... DILERKA ŻYJE!!!! :multi::multi::multi::multi: bo i o cia sie martwiłam :-( Pałla:scream_3: pieprz prace... cho do nas ;)[/B] [/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]DILI!!! wypluj NASZĄ AGE!!!!! :mad::mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER]:B-fly::B-fly::B-fly: [/CENTER] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mój GUPECEK :loveu::loveu::loveu: Ala kaj sie smykosz... dowej mie tu on-line :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]Cześć :multi: Ja Klocusiowi dziękowałam za liza :oops: :evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: aaaa, to przekaże dzięxy ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi:Witanko z raneczka ......:loveu: ...w NASZYM blogasku :grins: coś mi się zdaje że dzis odrobinkę cieplej jest :razz:... musi się ocieplić :angryy::diabloti:....bo mnie dziś wysłała pani ze stoiska damskiego na dziecinne :placz:....jak chciałam sobie bluzę kupić :oops: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahahha.. jak 9 lat temu szukałam na siebie glanów, to mówili mie że rozmiar 37 to seria dla barbie i mam w zabawkowym patrzeć... dziś już i 35 można kupić ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]Witam Cię Madzialeeenoooo Klocusiowaaaa w Twoim czyli Waszym blogasku :p :evil_lol: i życzę Ci, znaczy Wam... równie piknego dzionka, jak i ten u mnie :loveu: [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Witamy Cie w NASZYM czyli Moim/ich blogasku no ciepełko i u nas- dzięki Twojemu życzeniu pewnie :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Hugo-Kochaś']:evil_lol:A mówiłam Ci że po ciuchy to Ty musisz do "Michałka"zasuwać:evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]:oops:no mówiłaś ....mówiłas..... Madzialeno zgadnij kto u NAS dziś był .......:grins:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]JA :grins: i MÓJ osobisty, prywatny WJEB-MASTER :grins: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]no widać to ten sam ...:hmmmm: a gdzie Pałla....:crazyeye::crazyeye::crazyeye: ić jutro wczesniej budzę ;) [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no właśnie GDZIE PAŁLA!!!!???? ją też zeżarł DILI?? :eek2::eek2: budzenie na 7:00 poprosze ;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:cool3:...do mnie też sie taki jeden dopierdzialał ...i wiadomości nie dał wysłac :diabloti::diabloti::diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hmmmm: mam tego samego prześladowce???? ide spać.... chyba :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:nie popuszcza ;)...zdążyłam :eviltong: :crazyeye::crazyeye::crazyeye:na kogo kijami wywijasz .... [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na tego co mi dał komunikata że 10 znaków cza [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:nie szczimia[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]popuść ;) co qrde 10 charakters... QRDE!!!! :angryy::mad: [/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poczytałam..... qrde.... obcy pies, obca laska... a mi sie przykro i smutno zrobiło :-([/B] dlaczego tracimy przyjaciół..... [/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:placz:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='evaxon']az tak zle mi życzysz??:placz:[/quote] :roll::roll::roll: :shake:
- 78403 replies
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska']:shake::shake::shake:[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]pojszła spać .....bo jutro do pracy musi iść ....:roll:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja to niby nie???? choć sie zastanawiam czy warto iść do domu :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='evaxon']terz czymamy :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bosze... jakie byki... jak ty tak napiszesz to CV to cie wezmą do tej knajpy ale za menela.... :cool1: TE[U]SZ[/U] CZYMAMY sie pisze :loveu: P.S. co oznacza skrót CV???? :hmmmm: Ciulata Vista??:roll: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='evaxon']:evil_lol: to ja i bez praktyk tam wpadne:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hmmmm: nie wiem czy bede w domu :eviltong::eviltong:;) a wpadaj dziołcha wpadaj :multi: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]teeeeee... a gdzie dilerka??? Dili ją pożarł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????? :eek2:[/B][/COLOR][/FONT]:eek2: -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:loveu::loveu::loveu:trzymaj kciukaski do jutra:kciuki:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]trzymam :kciuki: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:z bliziutka ...z Pszowa i ma w domu kociaki .......trzymajta do jutra ...:kciuki:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o masz!!!!! gadaj gadaj... więcej, dużo, wszystko :razz::razz: co jutro??? [/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Gonitwa']Kwestia kilku chwil... A ja nadal nie mogę się uspokoić. Na dogo nie ma o tym nawet słowa- przynajmniej nie znalazłam, ale na forum szansowym owszem.. Starały się dwie kliniki, niestety, nie udało się...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] dawa poczytać cokolwiek więcej... jakieś linki??? czyli co?? kosztem walk klinik... pies zejszedł??? [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='evaxon']:-( :-( :-([/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie rycz... jak bedziesz na praktyce w USTRONIU/WIŚLE wbijemy z adwokatem... czekoladowym ;)[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies