Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='malawaszka']witanko :razz: jak na gelerię jedną z 3 tu tyż duuużo nadsrabniania beło :mdleje: :shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć pracująca ciężko w Świerklanach w tajemnicy przed nami weszko :multi: ciesz sie że mi sie nie chciało:roll: w łikend tu zaglądać bo by było ze 3 raza tyle :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:hmmmm: czy aby napewno ......:eviltong::eviltong:[/B][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]NA 666% :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]ino zacznij się starać .....pókim cierpliwa :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobra... dzisio po pracy ;)[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=Red][FONT=Arial][B]:hand: Helloł .......tęskniliśmy :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]maCIE szczęście :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor'] [I][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][COLOR=Magenta]M jak miłość wiele imion ma... :loveu::loveu::loveu::diabloti:[/COLOR] [/B][/COLOR][/FONT] [/I][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]to ja sie podpisuje w tym wypadku pod "M" jak nielubie go... [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][I][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B] [COLOR=Magenta]No to grzebaj, grzebaj, bo nie wiem czy mam się już cieszyć ze współudziału z wygranej[/COLOR][/B][SIZE=2]:bigcool: [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][FONT=Arial][COLOR=Blue][SIZE=3][SIZE=2][B]kiedy.... ciągle nadrabiam :mdleje: [/B][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=Magenta] Buhahahhaha, Ala musk Ci się kopci[/COLOR];):evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobrze że tylko 1/3 :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wycieczki zazdraszczam jako wycieczki bo zeżigałabych sie od smrodu marychy.... bleeeeeeeeeeeeee.... [url]http://images13.fotosik.pl/91/bb7f5b4f02d2cc70.jpg[/url] buuuuhahhahahha... nawciągany DILI :roflt::roflt::roflt: i widoczki widziałach i wiatrak sztuk 1, i rowerów sztuk miliad, i bucików sztuk 2... minimalnie za duże ... i ładne zakamuflowane odzienie pana B... i wogóle .... WSZYSTKO WIDZIAŁAM :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I];)...naprawdę to trzeba zobaczyć na żywo... Ozzy jest dość spory a Magda ...:hmmmm: drobna :evil_lol:...znaczy jakieś niecałe 160 cm i waga piórkowa :eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oooo... napewno...:nono:. HERSZT baba jestem [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/sport/26114/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/sport/soprt.gif[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://images28.fotosik.pl/81/5f52914dd9f8eb88.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czemu on mi trzyma łapy na pośladkach :crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Pysia'] Alu ;) Dlaczego myśmy nie zrobiły Klockowej foty z Szelmą? Przeca ona większa od Madzi :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hmmmm: no właśnie .... a ciągle wisiała mi na ramionach :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]:grins: KLocuś go naumiał ;)[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [URL]http://images13.fotosik.pl/89/b8c5c6b0ea6c7adb.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]co sie stało temu misiu??? :crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak.... napisał mu w mejlu jak sie wypatrosza misia :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska']:loveu:[FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]słucham se .....[/B][/I][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][I][B][URL]http://pl.youtube.com/watch?v=KLJ3HxWvwQE&mode=related&search=[/URL][/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] :cool2: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] a tu specjalnie dla Madzialeny ;) [URL]http://images25.fotosik.pl/82/c988df5e499f1854.jpg[/URL] [URL]http://images27.fotosik.pl/82/ac8b2308dacd035b.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]MAJNE GUPECEK!!!! :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B] Czusc Madziu:loveu: Zawpadłam się zaprzewitać i spadam:scared: Te wstrętne choróbsko mnie wykończy:niewiem: ugh ogranicza to mój dostęp do kompa:grab: I'm SICK:placz::mdleje: Dobra lecEm w kimonko:loveu: Miziaj miziaj klocka ode mnie:loveu: muuuach pa:buzi:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zdrowiej emdziołkowa.... ale co przeszkadza choroba w siedzeniu przed kompem.... boisz sie że jak kaszlniesz to kompek łapnie wirusa???? :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']Dziń dybry :grins:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]joł PAŁŁŁLLLLLA :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']dzien dobry...przyszlam otworzyc wrota ......piekielne:diabloti: witam u NAS:p[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]welcome to HELL :diabloti: witej witej :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Pobudka, wstajemy :) Witamy i robimy swoje :evil_lol: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to Ty rób swoje... ja zrobie wasze ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:WITAM i JA już wstanieta w NASZYM BLOGUNIU :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]też mi coś.... ja wstanięta już 2 godziny temu :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']:loveu:pamietaj Klockowa.. miłośc...miłośc jest w nas:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooo kochana.. MI tego przypominać nie musisz.. nie znam innego uczucia jak miłość, miłość, miłość...... itd :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Doberek blogaskowe dziewczyny:evil_lol: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa boberek boberek :multi: i wszystkich WAS też witam połikendowo... tęskniliście?? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='evaxon']Klockowa gdzies ty???? aaaahahhahhhahahhaaahahahahahah[/quote] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]byłam...ale Ciebie nie ma[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no przeca mówiłam że ja nie z tych UZALEŻNIONYCH... łikend mam dla siebie i TYLKO dla siebie i wogóle nie czuje potrzeby wchodzenia na dogo.. wogóle :roll: wcale :roll: ... potrafie se darować :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']alescie nagadaly...nienormalne siakies jestescie chyba:diabloti: dzien dobry Chlorkowa...wrocilam z grasslandii:diabloti:ale sie nawdychalam......:roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mnie TU nie było... to ONE :razz: no co ty.... do nocha??? :crazyeye::crazyeye: zara zajrze do Cia poczytać ;) [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Gonitwa']Witam Was w Waszym blogasku...;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mam nadzieje[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] że[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]te gaduły[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]powitały[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Cie[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] w NASZYM blogasku ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:grins: melduję ze NASZ Klocuś :loveu:ma z dziś całe mnóstwo foteczek i na peno się w najbliższych dniach tutaj pojawią :loveu::multi:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] :siara::siara::siara::roflt:
  6. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc....[/B] [B]ja tez takowe miewam i zawsze wtedy ogarnia mnie zlosc i stweirdzam ze sama niepotrzebnie chyba sprzatam po swojej krolewnie.....[/B] [B]potemzlosc mi mija i nadal sprzatam do kolejnego razu kiedy to w okolicznosciach przyrody nie napotkam takich atrakcjijak Madzik rano....[/B] [B]P.S. Ja tez dałam Panu Bogu szanse:loveu:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Aguś.... ale ja nie powiedziałam że sprzątam po Clockworku :oops::shake: NIE SPRZĄTAM :diabloti: bo nieee... bo płace NAJWYŻSZY w Polsce podatek od posiadania zwierza, gdzie wliczone jest sprzątanie miasta przez służby do tego wyznaczone.... a przecież wiadomo- że ja buntowniczka jestem :razz::razz:ale Klocka klocki tak nie walą :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Gonitwa']Wdepnąć w kakę glanem- masakra... Gorsze to niż popękać ślimaka... Cześć Ty nielubiejąca się w tatuażach i kolczykach;)[/quote] :evil_lol::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć... wita Cie ta.... brzydząca sie tatuażami :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] no ja tam nie chcę skojarzeń z dnem morza ...ponieważ w wieku lat kilku topiłam się w morzu........ [COLOR=Blue]a ja se uświadomiłam własnie że faktycznie coś w tym jest.... Klockowe podniebienie jak morze Bałtyckie... tak samo czarne :evil_lol::evil_lol:[/COLOR] [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Mła Magdalena bawi się na urodzinkach ...a ja wróciwszy z parapetówy .....gdzie zgadnijta co robiłam ....no co ...???? Bawiłam się z 2 letnia Dominiczką .....JA która miałam przez 10 miesięcy nie tykać się dziecków....kurde ...nikogo nie chca dziecka do zabawy tylko mnie ...Kto mnie chce za prywatną niańkę ... [/B][/COLOR][/FONT][/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wezmę pod uwagę ofertę niańczenia w razie jakby coś.... :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Gonitwa']Miłego zasłużonego łodpoczynku... Nie lubiem dzieci.. U mnie w galerii aż 9 dziecięcych fotek:)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie omieszkam zajrzeć.... jak mi starczy czasu :placz: bo od 4 dni niewyrabiam czasowo :placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']:grin: Jak wygrasz w totka, to ja tez pójdę, wejdę w qpę i zagram :evil_lol: [URL]http://images13.fotosik.pl/88/e5a45bfbc57d761f.jpg[/URL] :loveu: megajełopek [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale to działa tylko w glanach... jak trza wydłubywać stolca z trapera :evil_lol: mega,ultra jełopecek :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='ice_t']dzień doberek z rana. Wiadomości uzupełnione, stronki doczytane do końca, fotki obejżane. A co do tej qpy - to jak to się okaże skuteczne to się mogę po kolana wytaplać :evil_lol:byle by wygrać -bo wczoraj znów lipa nawet za kuponiki mi się nie zwróciło, więc czekam na wieści czy qpa dała upragniona wygraną:cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o macie.... tera to by wlazły wszystkie i po szyje... a ja Wam i tak nie zdradze sekretu że wygrałam....:roll: ale jak dowiecie sie o nowym hoteliku i klinice dla psów w Jebiu... to możecie podejrzewać :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='asher'] Zawsze to miło przyczyniać sie do zaciesniania rodzinnych więzów :loveu: :diabloti:[/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jakoś nie marze... zresztą ON chyba też nie..... Książka TATUAŻ-autor Andrzej Jelski już w sprzedaży.... właśnie w sobote dostarczono nam pierwsze egzemplaże... są w niej NASZE tatuaże :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]jak dla mnie nie ma nic fajniejszego niż to podniebienie u psów :loveu: [URL]http://images13.fotosik.pl/88/a9e07a7c26234618.jpg[/URL] [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]szczególne to CZARNE podniebienie które od razu wskazuje na morderczy charakter psa killera :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor'] Czytałam o kupsku, w które wdepłaś, i że glancur wali Ci nadal cały czas:grins: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]donosze że domyty/nieśmierdzący [/B][/COLOR][/FONT] Czytałam o gazetkach wydawanych przez brata twojego szanownego szatana, który wydaje gazetki o tatoo, ale nie ma między Wami uczucia na "M":hmmmm::diabloti: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie ma... nie ma i nie będzie!!! "M" jak.... nie zaiskrzy między nami :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] Aaa, czytałam, że wysłałaś totka, a w środę będziesz sama w domu ze swoją Alą opijać wygraną czekoladowym:p [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]JESZCZE NIE SPRAWDZIŁAM WYNIKÓW:crazyeye:zara pogrzebie (osz fak... ja zaś o grzebaniu :mdleje:) po necie za numerkami sobotnimi [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] No i że podzielisz się ze mną wygraną, tyż czytałam:grins::diabloti: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to sie nazywa czytanie bez zrozumienia:shake:[/B][/COLOR][/FONT] Czytałam o boczku i boczku:razz: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o zboczku nic nie pisałam :p[/B][/COLOR][/FONT] Widziałąm zdjęcia:razz:(Klocusiowa, w jakiej pozycji robiłaś to zdjęcie... gleba:diabloti:) [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fota POD PSEM :oops::oops: i była tam jedna gdzie Clockwork MUSIAŁ sprawdzić nowy aparat i wsadził nochal w obiektyw [/B][/COLOR][/FONT] :loveu: [URL]http://images13.fotosik.pl/88/a9e07a7c26234618.jpg[/URL] Bosz, jak na spowiedzi:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]więcej grzechów nie pamiętam :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']Hi hi, ale siem huźdają:evil_lol::diabloti:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=Blue][IMG]http://yelims2.free.fr/Demons/Demon43.gif[/IMG] ta po lewej to JA, po prawej ALA :razz:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][/FONT]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przeca jezdech większa łod Ozzulca... on na paluszkach musi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='asher']I siem ze mnie śmiejom, wieśniaki :obrazic:Tak sobie zresztą pomyslałam, "pytać, czy samej [B]wysznupać[/B]?" :diabloti: Clokworku, dzięki! :multi: Już zanotowane! Jeśli kiedykolwiek będę z tej wiedzy korzystać, to masz jak a banku zawracanie dupy :evil_lol: ;)[/quote] "pytać, czy samej [B]wysznupać[/B]?" [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]O które sznupanie Ci chodzi??:diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=#000000]sznupać=[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=#000000]zażywać tabaki[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=#000000]sznupać=[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=#000000]szukać[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jasne... a ja popytam może Pawcia brata.. choć nie dażymy sie uczyciem na "M" ale może coś podpowie.... :razz::razz: bo ja to nie wiem zbyt wiele... tatuażami zajmuje sie mój PAWCIO... ja nie... ja sie brzydze tatuażami, kolczykami.... :oops::oops::oops: ja tu robie za xięgową tylko :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]że niby KTO :crazyeye::crazyeye::crazyeye:....JO :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ni... łoni.... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='evaxon']haha co do komend to wczoraj uczylam Tigre komendy " na boczek" ( chodzi mi o lezenie na boku a nie wskakiwanie na boczek do jedzenia) i musze stwierdzic ze zaczaila o co mi chodzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] mundra bestia :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='asher']Nieee, nie praca, zwykla ciekawośc :lol: Dlatego nie ośmielam się prosić o skany ;) Tylko o autorów, tytuły, linki, itp. ;) A Klocek jest naprawdę słodki :loveu: Ma spojrzenie byczka Fernando! Ja się spodziewałam jakiegoś zakapiora :diabloti: a tu proszę... :loveu: ps. co to jest haszpel? :oops:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa... ciekawość... no to dziś Ci powiem "TATUAŻ-Ciało i Sztuka" ... to czasopismo, książka którą wydał teraz Pawcia brat "TATUAŻ" autor Jelski (reedycja) powinna już być na rynku, :hmmmm: co jeszcze..... qrde- po niedzieli poszukam ale polskojęzycznych opracowań jest maleńko- prawie wogóle... do tej pory była TYLKO TA gazeta... teraz sie pojawiła: TATTOO FEST... ale nie wiem czy mają taki dział :oops: no i polecam grzebanie raczej w necie "MODYFIKACJA CIAŁA" ale nie bierz wszystkiego do siebie bo czasem piszą takie brednie- szczegółnie na forach :mdleje: HASZPEL= badziew, grat, goowno.... [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='evaxon']:roll: no wiesz.. tak przy jedzeniu o qpach :roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale ja nie jem.... :roll::roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='malawaszka']jak nie dała jak za każdym razem piszę, że bylam :evil_lol: niestety ja tam nie jeżdżę towarzysko ino do roboty :shake: i nie sama :roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja to niby gdzie jestem jak TU klikam :diabloti::diabloti::diabloti: w robocie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a zaglądam do Ciebie :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='Alicjarydzewska']:cool1::cool1::cool1:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]musi nas bardzo nienawidzi skoro nawet znać nie dała ze była :diabloti::diabloti::diabloti::eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oojjjj... bardzo, bardzo.... :shake::shake::shake: specjalnie napisała po fakcie cobyśmy nie podjechały.... :placz::placz::placz::placz: :eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]aaaa to jest takie coś co ja mam do 30 czerwca :grins: Hurrrraaaaaaaaaaaa Magda ma weekend :evil_lol::evil_lol::evil_lol:...........a to ty jeszcze w pracy ;)...ale już nie pracujesz ...:hmmmm: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak nie pracuje... przecież widzisz.. ciągle jestem :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']:loveu:miłosc , radosc... [/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i QPA NIENAWIŚCI :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]...chciałaś powiedzieć jak NASZ Jołpek :diabloti::diabloti::diabloti:......a to Ozzy naumiał się od klocka bo Klocek starszy :eviltong::eviltong::eviltong: Aparacik elR ...fajne fotki robi ...:grins: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to JA robiłam fotki... nie aparacik :razz::razz: :grins: nooooooooooo fajne... nie to co mój haszpel :angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:mało tego ....stała kiedyś w Boguszowicach w korku :mad::mad::mad:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo to kolejna która nas nienawidzi :shake::shake::shake::shake: :diabloti::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='asher']Cześć clokworkowa :p Nie udaję, że przeczytałam całą galerię, to przekracza moje możliwości :shake: Ale Klocka widziałam, słodki jest :) (taki czarny dog de bordeaux :evil_lol:) Ale ja po prośbie przyszłam. Bo wyczytałam, że zajmujesz się tatuażem? :cool3: Masz może jakieś opracowania/teksty/lektury o praktykach modyfikowania ciała w różnych kulturach? :modla: :modla: :modla: Byłabym strasznie wdzięczna, choćby za bibliografię... :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hahaha... cześć Asherowa !!!!! witamy w piekle :diabloti: dzięki w imiu Clockworka :loveu::loveu::loveu: słodkiego Clockworka ;) jasne że mam.... bo kultura (różna czasem) to moja mocna strona tak na poważnie mam... Pawcia brat wydaje gazete o tatuażach i tam jest dział przedstawiający tatuaże w różnych kulturach .... mamy tez różne książki, i jakieś pierdy o modyfikacjach ciała.... na kiedy potrzebujesz??? bo to troche potrwa zanim wyszukam, poskanuje... etc etc..... praca dyplomowa?? :razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='Alicjarydzewska']:loveu::loveu::loveu:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]NASZ Klocuś .....ale się zawstydził ....:oops: [URL]http://images13.fotosik.pl/88/e5a45bfbc57d761f.jpg[/URL] ciężkie jest życie Gwiazdy ;) [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] łoojjjjjj ciężkie.... wiem po sobie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: usiadł jak TWÓJ JEŁOPEK... a mówiłam że tak nie siada :roll::roll::roll: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bawiłam sie aparacikiem od elR... :loveu::loveu::loveu: napstrykałam duuuużo fotek... ale wszystkie jednakowe ;) [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon'][URL]http://images26.fotosik.pl/81/8eecc9c2b0a6621e.jpg[/URL] :evil_lol:Madzialena ale przynudzasz:evil_lol:[/quote] [COLOR=Blue][B][FONT=Arial]taaa... zawsze ziewa jak sie od niego coś chce... wtedy było... zostaw już tą butelke :mad: strasznie nudne komendy :evil_lol::evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a wiecie że ja mam juz ŁIKEND!!!!??? :multi::multi::multi: od 26 mins.... :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TY TORBO!!!! byłaś w Świerklanach?? i ............:mad::mad::mad: to 10 min odemnie i 10 od Ali... no dobra 15 min odemnie i 12 od Ali :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jako iż dopadł nas łikend, a brak dostępu na PSIOMANIE :evil_lol::evil_lol: ...... dam Wam jeszcze 5 fotecek Pana PSA.... cobyście o nas nie zapomnieli :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/81/95f106f4e88688ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/81/8eecc9c2b0a6621e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/81/adc1613e875d3b11.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/88/a9e07a7c26234618.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/88/e5a45bfbc57d761f.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=4] 12[/SIZE] PO :grins: :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aha... i kopidół Tigra obaliła moje motto..."kto pod kim dołki kopie-sam w nie wpada" :roll::roll::roll: 3 minutki:multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='evaxon']:multi::multi::multi::multi:bedziesz tesknic :eviltong::eviltong::diabloti::diabloti: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]NIE BEDE!!!!! BEDE ODPOCZYWAĆ.... jako Marysia/gosposia :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] :cool1:tak mam juz ci to mowilam :diabloti: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa... no tak mówiłaś.... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] hyhyhy niech klockowa nie płaka z tego powodu ... ja chyba nie omieszkam i skosztuje jakiegos drineczka bo mnie ochota naszła:diabloti: ale wczesniej na zakupy :multi::multi::multi::multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie płakam... ja już chyba swoje wypiłam... bo nic a nic mi to ostatnio nie wchodzi .. dziś mogłabym iść na nóżkach bo to 27 minut drogi, ale nie chce... bo zima.... wole podjechac i nie pić :grins: jeszcze 6 minutek!!! [/B][/COLOR][/FONT]:multi::multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...