Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:grins::multi::multi::multi: powiem szczerze że jestem zadowolona z dzisiejszych fotek.... wiem że to mało skromne... ale chyba zaczynam jarzyć o co biega w tym sprzęcie .... jeszcze kilka miesięcy i trza bedzie o obiektyku pomyśleć ... no chyba że dziś mi to wyszło fuxem :roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=5]leg BEZ LAMPY ;)[/SIZE] i puszczam Pawcia :placz:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/165/f9a07160f9a7b62d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/169/a761ab793dbc828a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/169/f27a7e331f979742.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/169/f2e5cf52e7e00084.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/169/89269abedb92a2cd.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pizza nie była zamawiana ino mrożona :diabloti: pychotka..... śmiem twierdzić że lepsza niż ziemniaki z kotletem i mizerią które były w planach WESZKO!!!!! BEZ lampy ;) cześć dziołchy !!!! te witane i te niewitane już obecne i te które jeszcze dojdą.... Pawcio by chciał na kompka.... a ja????? :placz::placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=3]:B-fly:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=3]:B-fly:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=3]:B-fly:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=3]:B-fly:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=3]:B-fly:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=3]:B-fly:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Madziu :roll:....moja wyobraźnia aczkolwiek bujna nie sięga aż tak daleko :oops:zdradź Mnie te tajemnice :roll:.......co gotowałas :roll:w owym rondelku :evil_lol:.:evil_lol:.:evil_lol: ....niefirmowym zresztą[/B][/COLOR][/FONT][B][FONT=Arial][COLOR=Red]:cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] MIAŁY BYĆ :roll: ziemniaczki ..... ale właśnie zmieniłam plany.... ja lubie takie z ogniska... ale ... po wygotowaniu wody została sama sól :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='lolka75'][URL]http://images30.fotosik.pl/169/46fc8921eb37404d.jpg[/URL] buhahahah[IMG]http://www.pic4ever.com/images/25r30wi.gif[/IMG] ekhh...znaczy chcioalam powiedziec ze prawdziwa sztuka wymaga poswiecen...w tym przypadku Pawcio musi sie poswiecic bo bedzie jadl pizze po raz kolejny:roll::shake::diabloti: no i fotograf bedzie robil skrobanke garnkowi:eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]prawda?? że dla sztuki przez duże "S" trza sie poświęcić????? właśnie wlazł Pawcio z pracy.... "spaliłaś coś?" :razz: "troszke... przypaiłam" :roll::diabloti: fotografia tak mnie wciągła że: [/B][/COLOR][/FONT][LIST] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zalałam kuchnie [/B][/COLOR][/FONT][/LIST][LIST] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]spaliłam obiad.....[/B][/COLOR][/FONT][/LIST][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] lista [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z czasem [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zostanie sukcesywnie uzupełniona :grins: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=3]:B-fly:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=3]:B-fly:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=3]:B-fly:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  5. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]a oto i efekt ciężkiej żmudnej pracy przy fotografowaniu legwanka [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=4]:B-fly:[/SIZE][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=4]:B-fly::B-fly:[/SIZE] [/B][/COLOR][/FONT] [U][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/169/46fc8921eb37404d.jpg[/IMG][/URL][/U] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] [SIZE=3] czekam na gratulacje, oklaski.... :loveu::loveu::loveu: mam nadzieje że świat doceni wysiłek i poświęcenie WIELKIEJ PANI FOTOGRAF... z wykształcenia gastronom :B-fly::B-fly::B-fly:[/SIZE] p.s. dziś na obiad pizza :roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. potem wam wszystkim poodpisuje... [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] tera chciałam wam ino donieść że legwan miał sesje zdjęciową.... i musze przyznać że jestem NAJZAJEBISTRZA Z NAJZAJEBISTRZYCH!!!!!!! :B-fly::B-fly::B-fly: medorowo... sory... wiem że to TWOJA emota ale nie widze dla siebie innej odzwiercidlającej mój talent :B-fly::B-fly::B-fly: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][/FONT]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]CIERP CIAŁO JAK CHCIAŁO :eviltong::eviltong::eviltong::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='furciaczek']Zajebisty ten Klocus:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dumna teściowa :cool3::cool3::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='Medorowa']Buhaha:evil_lol::evil_lol: Ale dlaczego chudy, bo nie daje mi to spokoju:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo Ala jest wątłej postury i gruby byk mógłby jej zrobić AŁA :cool1: EDIT... witanko Effciu [/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dawa fotki Ozzulkowo- Dulkowe... jak wróce chcem oglądać :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='Medorowa']Wczoraj, jak wychodziłam do Kosciółka:diabloti:, [/quote] :flaming::diabloti:
  12. [FONT=Arial][/FONT][QUOTE][COLOR=black][B] ryceffsko naszkryfoła->[/B][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] mniam ale pięknie :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images30.fotosik.pl/169/efba5949663a149b.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jamnik długonogi :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Medorowa']Buhahahhahahaa chyba jako najmniejsza Atomówka na świecie:evil_lol::evil_lol::roll: Hi hi, to jest fajne:errrr: [URL]http://images34.fotosik.pl/165/75ef75553120f464.jpg[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ehhh medorowa... naj beznadziejne... no tak... ale co ty możesz wiedzieć o fotach :roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na razie 5 fotek... i ide brać sie za prace domowe :cool1::cool1: [SIZE=3]OŚWIADCZAM IŻ TO NIE JA PRZEPALIŁAM TĄ TRAWE :p ONA TAKA BYŁA....... JAK MY JUŻ TAM PRZYSZLI :roll::diabloti: FOTY TEŻ PRZEPALONE BO.... TO ONI [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:cool1:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:megagrin: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kretynus nienormalus [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-578.gif[/IMG] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/165/2e262c3820108252.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/169/c3a7655339d6f43d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/169/efba5949663a149b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/165/f2c6896b1620108f.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]takie doopiate też dam.. cobyście nie mówiły żem NAJLEPSZA!!!! :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/165/75ef75553120f464.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z tymi psami to trudno stwierdzić.... ten bullmastif na trzecim zdjęciu też jest w xiędze.... ale część to pewnie fotomontage...:roll: medorowo... ty też masz takiego co do xięgi ginesa sie kwalifikuje ;):loveu: wrócilim ze spacera... pies padł... chociaż jakiś dziad nam ukradł oponke :mad::mad: ale jeszcze są patyczki :loveu::loveu: postuluje o bezdeszczowe dni... bo Klocus dziś miał tyle niespalonej energii po tym goownianym łikendzie że myślałam że zaora całe pola :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: natentychmiast sie zbiegły niewierne :diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][IMG]http://neveryetmelted.com/wp-images/BigDog2.jpg[/IMG][/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ide z moim maleńkim pieseczkiem na psacer :multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][IMG]http://www.worth1000.com/entries/136500/136887chJG_w.jpg[/IMG] [IMG]http://s106.photobucket.com/albums/m275/jogi21/hercules.jpg[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]PPPPPPAAAAAAA :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]odpisuje w biegu i lece ze psem na spacer.. dłuższy.... zrzucić sadło.... ON nie ja [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/img/010.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] coś ONLY FOR ATHEISTS :diabloti::diabloti::diabloti: z głośnikami ;) UWAGA!!! obraża uczucia religijne, poczucie moralności i dobry smak[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-66.gif[/IMG] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=3KiAvmzcZbg"][SIZE=3][COLOR=Black]świętojebcom WSTĘP WZBRONIONY !!!![/COLOR][/SIZE][/URL][COLOR=Black] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-635.gif[/IMG][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='furciaczek'] Ty lepiej nie pij:eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a wiesz że przemyśle propozycje.... :roll:;) ale kawe moge co?? moge? moge?? :evil_lol::evil_lol: aaaa.. MOJA ziewająca Furiatka :loveu::loveu: i że to SZCZENIAK powiedasz?? [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/img/010.gif[/IMG]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Aluchna.... fajnie.. remont masz.. bedze piknie :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [RIGHT]:diabloti: [/RIGHT]
  19. [LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jabeczko... moje ty.... [/B] [B]nie bede cie pocieszać z pracą.... bo tak ten świat skonstruowany że jak trza to trza.... ty płakasz że musisz... potem Ala bedzie płakać... bo po roku powrót... ja zara bede płakać że chcem do pracy... i takie to wszystko do dupy....[/B] [B]tak czy inaczej trzymam kciuki... przedewszystkim za atmosfere- bo to podstawa w pracy żeby miło spędzać czas w arbajcie:cool1:[/B] [/COLOR][/FONT][/LEFT]
  20. [quote name='furciaczek']A probowalas canivition forte?? w proszku jest sypiesz do zarelka i z glowy...no ale jak on raz je a raz nie :roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nie... nic jeszcze nie próbowałam... dopiero zaczynamy terapie.... ino właśnie.. z tym jego jedzeniem :mad::mad: ale nazwe zapisuje... MOŻE NIE ZGUBIE :oops::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='apple'][CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Może być?[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-79.gif[/IMG] [/CENTER] [/quote] [CENTER][IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/lnr%20%2822%29.gif[/IMG][IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/lnr%20%281%29.gif[/IMG] [/CENTER] [quote name='Pandisia']Ja też na stawy podaję Artroflex , przez tyle miesięcy już sie przyzwyczaił ,że trzeba wypić i sam się upomina czasami :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzięki dziołszki za rady... na razie mamy tableteczki, jeszcze czekam na przesyłke od gameboy... poetm bedziem myśleć..... ;) NAJ to pozbyć sie zbędnych kilogramów :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Przepisiki For You :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzięki dzięki!!!!! może nie zgubie :evil_lol::evil_lol: [SIZE=4]AGOOOOOOOO!!!!!! SIOSTRO MŁA!!!!! :scream_3: druknij mi to plissss:loveu:[/SIZE] [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='ice_t']cześć szalone śpiewające dziewczyny[/quote] [COLOR=Blue][FONT=Arial][B]ja nie śpiewałam.. czy mnie też witasz?? :razz: cze herbatko :multi:[/B][/FONT][/COLOR]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahhaha... kto tu sie przechwalał że śpiewa naj.. emdziołkowa japkowa boJa medorowa... [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-250.gif[/IMG] chciałabym wiedzieć w jakiej kolejności TU stoicie :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
  23. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Hmmmmm ja się chciałam tylko tak zapytać....takie jedno malutkie pytanko mam.....dlaczemu ja dostałam skrzypcami po głowie a ona nie:cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ona zara zbierze piecem (czyli kolumną od gitary)... zbieram siły ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] ale gupie pytanie ......przeca wiemy ze ..........PAWCIO :eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aż tak nieskromna nie jestem żeby to mówić :roll::diabloti: że uwielbiam jak Pawcio śpiewa kolędy... pieśni i inne takie :loveu::loveu::cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='furciaczek']Juz wiem czemu psy mi w takim polochu zwialy z pokoju jak tu wlazlam:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuahahhahahahha [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia']Przyszłam ja powiedziec doberek MA-DZIALENOOO!!!!!!!!!!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bereczek Rudo :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz: :razz: ino Dinek ma inne gabaryty :roll:;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ekhm... właśnie... BABY!!!! nie nadążam odpisywać!!!!!!!!!!!!!!!! a jeszcze chciałabym zajrzeć na inne blogasy... mogłybyście przez moment zająć sie w ciszy i spokoju czymś niewymagającym ciągłej interwencji???? :mad: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-375.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-374.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-422.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-497.gif[/IMG] [/CENTER]
  25. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Cześć Klocusiowa Przyszłam ci zaśpiewać z rańca [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-403.gif[/IMG] "Nie płacz, kiedy odjade....... sercem bede przy Tobie........ Nie płacz kiedy odjade......... Wróce .................................... [/B][/COLOR][/FONT] [RIGHT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]...................Kupie ci Łade OLE!:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/RIGHT] [/quote] [CENTER][IMG]http://yelims5.free.fr/Zik/Musique17.gif[/IMG] [/CENTER] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Cze Klocusiowa:diabloti: Jabłuszkowa Fałszuje, ja Ci zaśpiewam Nieee płacz kiedy odjadę Odjade lecz kiedys przyjade Na pocieszenie kupie Ci ładę A teraz się spać kładę[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/9895/invisionboardfrance403gm8.gif[/IMG][/URL] ALLELUJA ALLELUJA! MUUUUCHY!:loveu: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue]INO NIE MUCHY!!!!!!:mad:[/COLOR][/SIZE][/FONT] Dziękuje, :B-fly:dziękuje!! Owacje na stojąco!............................. .................................................................................. DLA MNIE:diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [CENTER][IMG]http://yelims5.free.fr/Zik/Toma3;16.gif[/IMG] [/CENTER] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] Pppfffffffff co ty tam wiesz ................nie znasz się i tyle :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Klocusiowa zatkacj ucha!!!!! [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-457.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Du'pa du.pa nie słysze lalalalala Pphhiiii odezwałą sie ta co sie zna:diabloti: Klockowa nie słuchaj jej ona wogóle sie nie zna na muzyce To ja spiewam najpiękniej:cool3: [/B][/COLOR][/quote] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Się nie znasz i BASTA! JA na tym portalu spiewam najpiekniej - JA! JA! JA! :B-fly: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] [CENTER][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-547.gif[/IMG] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-547.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] moje kochanieńkie... dajcie se po ryjcu [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-368.gif[/IMG] dla mnie WSZYSCY śpiewają piękni.... aleeee... naaajjjjj:razz: Klocuś jak zwącha cieczke :loveu::angryy:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] I prosze mnie na tym bolgasie nie używać brzydkich wyrazów:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Ja nei używam brzydkich wyrazów:diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]JAK NIE????!!!! powiedziałaś... "klockowa" :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Medorowa']Buhahahah to ja jestem od śpiewania:loveu: Cze Klocku Ty jeden:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] i jeszcze TA!!! :mdleje: bedzie przemoc :multi: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][IMG]http://yelims5.free.fr/Violence/Violence35.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Medorkowa .. tysz jedna :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
×
×
  • Create New...