Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/177/6fd266e112eccf77.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/178/6178dda2911119c8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/177/e2472049552ce669.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/175/da015b322f010618.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/178/53092a7b32cf00c4.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa dzień dobry dzień dobry :cool3::cool3::cool3: mata foty czarnucha z zeszłego piątku... ojjjj jeszcze musze Adama nauczyć wielu rzeczy o fotografii... nie było z czego wybierać :diabloti::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/176/fd405bee15c10b3c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/176/b91b56b698bead4e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/176/af7cbbaf0605598a.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przyciąganie ziemskie nie dla nas :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/178/a51d589c360655f4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/178/789a3f3a0cabe3e0.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzisiejszy artykuł.... jeszcze nie czytałam... jestetm z doskoku na kompku :roll: [/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.dz.com.pl/"][IMG]http://img.naszemiasto.pl/grafika/lgDZ.gif[/IMG][/URL] [B]Pieski mają źle?[/B] dziś [URL="http://jastrzebiezdroj.naszemiasto.pl/zdjecie/828461_40_1.html"][IMG]http://img.naszemiasto.pl/grafika2/nowy/b1/40_828461_1_d_2473.jpg[/IMG][/URL] [B]Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt z Jastrzębia Zdroju ma poważne zastrzeżenia do warunków, w jakich żyją zwierzęta z miejskiego Schroniska Dla Bezdomnych Psów przy ulicy Norwida 50.[/B] Psy, które stamtąd trafiają do prywatnych właścicieli, są w bardzo złym stanie - mówi Halina Majer, wiceprezes stowarzyszenia. - Oprócz tego boksy są dziurawe, pomieszczenia dla chorych i przechodzących kwarantannę czworonogów nieoznakowane, brakuje izolatek - wylicza niedociągnięcia. Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt po ostatniej wizycie w schronisku jest na tyle zaniepokojone, że wystosowało nawet pismo do prezydenta miasta Mariana Janeckiego w tej sprawie. - Kojce pozastawiane są taśmami gumowymi i deskami. Brak odpływów ścieków z dwóch kojców. Tam wygląda tak, jakby nikt nie inwestował w schronisko od kilku lat - czytamy w dokumencie. Stowarzyszenie uważa, że kwota 9,5 tysiąca złotych, za którą utrzymuje się schronisko miesięcznie, jest zbyt niska. - Jako stowarzyszenie poddajemy wątpliwości czy w ramach kwoty przeznaczonej na prowadzenie schroniska da się zapewnić zwierzętom odpowiednie wyżywienie, opiekę sanitarno-weterynaryjną i bieżące naprawy zgodnie z wymogami, jakie stawia umowa z jastrzębskim zakładem komunalnym - mówi Majer. Schronisko przy ulicy Norwida 50 działa od czerwca 2003 roku. - Wcześniej w mieście funkcjonował przejściowy punkt przetrzymywania zwierząt, którym zarządzał jastrzębski wydział ochrony środowiska i rolnictwa - tłumaczy Marek Krakowski, dyrektor Jastrzębskiego Zakładu Komunalnego, który jest właścicielem terenu. - Nasz zakład przejął opiekę nad zwierzakami cztery lata temu, do jego prowadzenia wybieramy w przetargu zarządcę. Dziś w przytułku przebywa około 80 psów. Miesięczny koszt utrzymania schroniska bierze na siebie miasto. - W kwotę 9,5 tysiąca wliczane są zarówno wydatki na karmy i opiekę weterynaryjną jak i opłaty za media. To wystarczająca kwota - przyznaje dyrektor JZK. - Trudno mi dokładnie powiedzieć, ile w ciągu miesiąca wydajemy na jednego czworonoga - dodaje. Od trzech lat opiekę nad schroniskiem sprawuje firma Józefa Kocura, który wygrał przetarg ogłaszany przez JZK. Właściciel nie zgadza się z zarzutami stowarzyszenia. Kłody pod nogi rzucają mi środowiska, którym nie udało się kiedyś przejąć schroniska. Tu wszystko jest w porządku, jesteśmy dwa razy w roku kontrolowani przez Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Wodzisławiu Śląskim i do tej pory nikt nie zgłaszał żadnych zastrzeżeń. - Zwierzęta mają dobre warunki - potwierdza w rozmowie z nami Jacek Bober, lekarz weterynarii. Już wkrótce - jak zapewniają władze miasta - jastrzębskie schronisko doczeka się kilku nowych inwestycji i zmieni swoje oblicze. - Na terenie przytułku nie ma odpływów wody. Jeżeli wszystko będzie przebiegać zgodnie z naszym projektem, to już w kwietniu otworzymy małą oczyszczalnię ścieków - tłumaczy Krakowski. - Budynek, którym dysponuje obecnie schronisko jest zniszczony ze względu na prace pobliskiej kopalni. W pierwszej połowie roku powstanie projekt nowego pomieszczenia z zapleczem technicznym z prawdziwego zdarzenia i parku dla zwierząt, który będzie służył zarówno naszym psom, jak również szkółkom trenerskim - zapewnia dyrektor Krakowski. W JZK mają nadzieję, że zarówno osoby opiekujące się zwierzętami, jak i same zwierzęta, lepszych warunków doczekają najpóźniej na początku przyszłego roku. [B] [EMAIL="[email protected]"]Anna Janiszewska[/EMAIL] - [URL="http://www.dz.com.pl/"]POLSKA Dziennik Zachodn[/URL][/B]
  4. [quote name='Betbet']mam tai mini filmik pilotazowy ale dopiero co go dodalam i ja go widze ale inni chyba jeszcze nie....bo sie przetwarza cosik tam [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] obejrzałam... :placz::placz: mam tylko jedną uwagę.. w oostatnim ujęciu... "Nie wiadomo ile czasu nie jadł.Skrajnie wychudzony nie miał [U]SIŁ nawet[/U] podnieść głowy" nie wiem czy nie powinno być "nie miał [U]nawet SIŁ[SIZE=3]Y[/SIZE][/U] podnieść głowy" tak mi to jakoś lepiej brzmi... ale nie wiem :niewiem: jak filmik bedzie w 100% gotowy daję natychmiast linka na moją [url]www..[/url]........ [/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='GreenEvil']Wymiekam. K********wa. To nie jest na moje naerwy jednak. pzdr GreenEvil[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooo... na dogo chyba nie było o tym :shake::shake: ja to po raz kolejny skomentowałam: [SIZE=3]WSTYD MI ŻE JESTEM CZŁOWIEKIEM!!!!!!![/SIZE] i nie umie pojąć... jak taki sqr.... może spokojnie spać... czy nie widzi obrazu psa desperacko walczącego o życie....:2gunfire::2gunfire: bo ja przez 2 noce widziałam oczyma wyobraźni jego wzrok błagający o litość :placz::placz: PS. a tak przy okazji.... jeżeli już o okrucieństwie... apeluje o BOJKOT OLIMPIADY W PEKINIE (patrz mój podpis) :placz: [/B][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Arial][COLOR=blue][B]a jak wygląda sytuacja z artykułami znalezionymi na innych portalach/forach?? czy trzeba uzyskać zgode na publikowanie texty i fotek?? [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]TO wstrząsnęło mną ostatnimi czasy :-(:-([/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]pies z kamieniem u szyi wyłowiony po jakimś tygodniu od zgłoszenia ... bo teren był czyjś, albo niczyj ...... :angryy:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]artykuły z poralu Radia Elka, i inne na necie:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][URL]http://elka5.fm//content/view/24584/189/[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B]. Mimo wcześniejszych zapewnień, niemal dwa tygodnie trzeba było czekać na wyłowienie z głogowskich glinianek martwego psa. Udało to się dopiero wczoraj. W akcji uczestniczyli członkowie stowarzyszenia Amicus. Byli oni wstrząśnięci tym, w jaki sposób zostało potraktowane zwierzę.[/B] - [I]Wczoraj koleżanki ze stowarzyszenia pojechały nad glinianki by zrobić zdjęcia wyłowionym zwłokom psa. Okazało się, że zwierze miało obrożę, smycz oraz linę, do której przywiązany był ciężki kawałek betonu [/I]- opowiada Karolina Telwikas, wiceprezes stowarzyszenia Amicus. Zdaniem obrońców zwierząt, ktoś w bardzo bestialski sposób pozbył się tego czworonoga. Powiadomili o tym powiatowego inspektora weterynaryjnego oraz inspektora sanitarnego. Sprawą zainteresuje się prawdopodobnie także policja. -[I] Jeżeli ta wersja się potwierdzi, to zgodnie z obowiązującymi przepisami, policja zajmie się tym. Według zapisów ustawy o ochronie zwierząt, za działanie ze szczególnym okrucieństwem, sprawcy grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności. Nasze działania będziemy prowadzić, jeśli otrzymamy oficjalną informację o takim przypadku[/I] – powiedział nam Bogdan Kaleta, rzecznik głogowskiej policji. Członkowie Amicusa zapowiedzieli, że o sprawie poinformują policję. Do mieszkańców Głogowa zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu właściciela psa. (mai) [FONT=Arial][COLOR=blue][B][URL]http://elka5.fm//content/view/24571/189/[/URL][/B][/COLOR][/FONT] [B]Głogów. Wczoraj informowaliśmy o tym, że z głogowskich glinianek, po niemal dwóch tygodniach, wyłowiono martwe zwierze. Okazało się, że do psa przywiązany był ciężki kawałek betonu. Policja wszczęła postępowanie w tej sprawie i szuka właściciela czworonoga..[/B] Przy wyławianiu martwego psa byli członkowie stowarzyszenia Amicus. Jak powiedzieli, to co zobaczyli na miejscu było wstrząsające. Równie wstrząsające są zdjęcia psa z przywiązanym do szyi betonowym bloczkiem. Wczoraj rzecznik głogowskiej policji nie wykluczył, że wszczęte zostanie postępowanie w tej sprawie. Dziś już wiadomo, że ono trwa. - [I]Od wczoraj prowadzimy czynności procesowe. Wyjaśniamy, czy doszło do złamania prawa, czy została naruszona ustawa o ochronie zwierząt. Pod uwagę bierzemy artykuł 35. tej ustawy, który mówi o zadawaniu śmierci zwierzętom i dręczeniu ich [/I]- powiedział nam Bogdan Kaleta, rzecznik głogowskiej policji. Celem prowadzonych przez policję czynności jest ustalenie nie tylko właściciela utopionego czworonoga, ale też okoliczności tego zdarzenia. Zgodnie z prawem, osobie, która ze szczególnym okrucieństwem pozbyła się swego psa, grozi kara nawet do dwóch lat pozbawienia wolności. (mai) [URL]http://polskalokalna.pl/wiadomosci/dolnoslaskie/news/bestialsko-zamordowal-psa,1068130[/URL] [B]Kto zamordował psa?[/B] Piątek, 29 lutego (16:37) Trwają poszukiwania właściciela, który bestialsko utopił psa na głogowskich gliniankach. Do poszukiwań włączyli się miłośnicy zwierząt z Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierząt Amicus. Na stronie forum stowarzyszenia zamieszczono zdjęcia bestialsko zamordowanego psa. Miał on obrożę i smycz doczepioną do linki z ciężkim kawałkiem betonu. Amicus dostaje dużo informacji w tej sprawie, które przekazuje policji. Funkcjonariusze po kolei sprawdzają wszystkie sygnały. Obrońcy zwierząt uważają, że sprawca bestialskiego czynu powinien ponieść surową karę. Szefowa stowarzyszenia Maria Zięba jest pod wrażeniem postawy ludzi, którym zależy na odnalezieniu kata. [URL="http://www.stowarzyszenieamicus.fora.pl/ogloszenia-komunikaty,24/pomozcie-nam-odnalezc-sprawce,612.html"]Forum Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom[/URL] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]foty!!! [/B][/COLOR][/FONT] [url]http://aycu07.webshots.com/image/42886/2002767203834326455_rs.jpg[/url] [url]http://aycu09.webshots.com/image/45248/2002750858911891036_rs.jpg[/url] [CENTER][B]UWAGA!!!! zdjęcia drastyczne !!![/B] [URL]http://aycu07.webshots.com/image/42886/2002767203834326455_rs.jpg[/URL] [URL]http://aycu37.webshots.com/image/45116/2002725966452300839_rs.jpg[/URL] [URL]http://aycu30.webshots.com/image/43189/2002783186899465553_rs.jpg[/URL] [URL]http://aycu12.webshots.com/image/43451/2002710625115772603_rs.jpg[/URL] [URL]http://aycu37.webshots.com/image/45676/2002769317421021012_rs.jpg[/URL] [URL]http://aycu09.webshots.com/image/45248/2002750858911891036_rs.jpg[/URL] [URL]http://aycu24.webshots.com/image/45943/2002769883097450085_rs.jpg[/URL] [URL]http://aycu01.webshots.com/image/43760/2002787068876204666_rs.jpg[/URL][/CENTER] [LEFT][FONT=Arial][COLOR=blue][B]P.S.[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]rozjechałam strone... ale wrzuciłam oryginalne foty.... na kompku jestem z doskoku... nie mam czasu sie bawić :roll::shake:[/COLOR][/FONT][/B][/LEFT] [LEFT][B][FONT=Arial][COLOR=blue]apropos... świetny pomysł z akcją..... :thumbs:[/COLOR][/FONT][/B][/LEFT]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chooo po odbiór :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/177/7744b7fac2ad32d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/174/f3c3f036024573a7.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  8. [quote name='Menrzuś']To zabrzmiało prawie jak Dziecko Neostrady :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziecko powiadasz :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi::multi: takie stare i zbutwiałe :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Ja tez podpisała, zobaczyłam początek filmu sie zaryczałam:placz::placz: WYBIĆ TE KANALIE CO TAK PSY I KOTY MORDUJA!:placz::mad: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dla nich pies to jak dla nas szczury :roll::roll::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='Menrzuś']Cóż za samopieszczące się słownictwo :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B];);) jeszcze tu jestem... i tak nie zdąże na 9-tą :roll::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]o bidulko z Klubu AK .....:hmmmm: czyt. Anonimus Komputerowcus :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jo ni ma anonimowa .... alem na odwyku jest.:angryy:.. odwykus komputerowcus :placz::placz: czyli OK :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć Madziu Madzialeno :) :loveu::loveu: linki coś nie chcą mi pracować :roll::roll: więc spróbuję później [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]działają .. sprawdziłam ;) więc.. może spróbuj później :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='Menrzuś']To z Ciebie taka zwiewna istotka jest? :lol: Nie przearbajtuj się :razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ano... taka latawica ze mnie :evil_lol::evil_lol: nie przearbajce sie... kompa tam ni ma :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i tu zaglądam.:razz::razz::razz: boś już wstanięta :multi::multi: cze pomorzanko :loveu::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bereczek... lece do arbajta ale ja tu jeszcze wróce :diabloti: chyba że mnie halny porwie [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_2_10.gif[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT]
  15. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B][IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques28.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]i jeszcze jeden[IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques13.gif[/IMG] i jeszcze rassss [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B][IMG]http://yelims1.free.fr/Soif/Soif13.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bereczek i lece dalej :p[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale wieje za oknem.:crazyeye::crazyeye:.. dobrze że mam kamiory na nerkach to mnie nie porwie :evil_lol::evil_lol: cze Ala ... zaspałam do pracy... :roll::oops: przez chinoli... budzili mnie milion razy w nocy :angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przelatuje cie szybko i trza do arbajtu :shock:gdzie nie ma kompka..... boshhh.. co za firma :grab::roll: cze :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bereczek słysze skowyt psów z mojego podpisu :placz::placz: w nocy budziłam sie milion razy!!! BOYCOTUJEMY Olimpiade w Pekinie!!!! :mad::mad: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107474[/url] [url]http://www.dziennik.pl/swiat/article136103/Ceglami_i_palkami_czyszcza_Chiny_z_bezpanskich_psow.html[/url] petycja : [url]http://www.thepetitionsite.com/takeaction/920837328[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Próbuj życia i układaj je w swój własny sposób. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się. [/B][/COLOR][/FONT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=Black][B]życzymy CI MY [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-73.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [/RIGHT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]AGUŚ!!! [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-451.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT][CENTER][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/musik/b010.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/musik/h100.gif[/IMG] [SIZE=6][URL="http://www1.100lat.pl/kartki/20,Dla_kazdego_cos_milego_/2,47,0,Zamiast_prezentu.html"]KLIK [/URL][/SIZE] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-187.gif[/IMG][/CENTER] [URL="http://www1.100lat.pl/kartki/20,Dla_kazdego_cos_milego_/2,47,0,Zamiast_prezentu.html"][/URL]
  21. [quote name='halbina']a bo to: w związku z olimpiadą w Pekinie, chińskie władze przedstawiły pomysł ostatecznego rozwiązania kwestii bezpańskich psów i kotów [URL]http://www.dziennik.pl/swiat/article136103/Ceglami_i_palkami_czyszcza_Chiny_z_bezpanskich_psow.html[/URL] bulwersuje Cię to? szokuje? masz ochotę jakoś im odpłacić, a myślisz że jednostka nic nie może? po prostu NIE OGLĄDAJ przekazów z olimpiady, oni czerpią pieniądze z oglądalności. Gdy masz wybór między tańszym, gorszym produktem chińskim a produktem Europejskim, postaw na jakość a nie tandetę. MOŻESZ ZMIENIĆ ŚWIAT prześlij ten link ludzion z listy, wybieraj świadomie, głosuj pilotem i pokaż im że kogoś to obchodzi. DZIAŁAJ[/quote] [B]jezoooo!! halbina!!!! na noc !!!!???? :placz::placz::placz::placz: [*] pieruńskie chinole!!!!! :2gunfire::2gunfire: [/B]
  22. [quote name='Menrzuś']śliski temat się robi :roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooooo to ja nie mam zamiaru w tym uczestniczyć :shake::shake::cool1: ide spać... jak mnie pies wpuści do wyra :roll::mad: dogobranoc :loveu: EDIT:... OO! poszłam spać razem z menrzusiem [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:cool1::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B] poczekaj ...szaszłyki na święta się zrobi :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sie zrobi... rzecz jasna... ale wypatroszyć moge natentychmiast???? zamroże :roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='Menrzuś']zepsutą papużkę mi proponujesz? :mad:.....Ewa szuka do pary - może Ci pomoże :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no zepsuta... dobrej nikt nie wyrzuca :roll: i schowaj tą wykałaczke :mad::diabloti: ale że co??? to Ewa już nie ma pary???? przeca miała jakiegoś co to ją zdradzał z tą... jak jej tam :hmmmm: siłownią!! :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='Menrzuś']To była tylko taka prowokacja :eviltong::evil_lol:.....przecież wiem, żeście papużki-nierozłączki[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]apropos papużki... chcesz??:razz::razz: znalazłam zepsutą.. i mi tu skrzeczy.:angryy::angryy:.. zaraz jej łebek odpadnie :roll::mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...