Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kradnij ;) dla porównania wrzuce foty z 5 marca- dzień po przywiezieniu do schronu ...już wtedy kulił sie w rogu:-( NIE JADŁ!! miałam nadzieje że deprecha minie....:placz::placz: NIESTETY!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:placz:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][SIZE=4][COLOR=Blue]5.03.08 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/181/f8c07f54e85cb7b0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/177/a2695a6b8e64c168.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/181/9e85e50f2d5adcab.jpg[/IMG][/URL] DZIŚ... 11 DNI PóźNIEJ: 16.03.08:-( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/181/b75086a15cb08f7d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/181/dd95bda1572d538e.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=5]ZA KOLEJNE 10 DNI PSA JUż MOżE NIE BYć WśRóD żYWYCH :placz::placz:[/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kości skórą naciągnięte :placz::placz::placz::placz: TOTALNA DEPRECHA!! NIE JE!!!! 10 dni temu po przyjęciu do schronu był "normalnym" psem......... [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/177/e63ddd94af25eadf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/181/dd95bda1572d538e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/181/b75086a15cb08f7d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/181/54182f0e666bf413.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/177/bc69612c987a5411.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]PILNE!!!! psiak znika z dnia na dzień... za kilka dni nie bedzie miał siły stać na nogach:placz::placz: DOM, TYMCZAS... cokolwiek!!!!!!!!! w Jastrzębiu nie ma go gdzie ulokować... żeby to była suczka to natychmiast biorę ją do domu... niestety to pies :-(:-( Jak napisała shanti to młodzik- ja mu daję koło roku :niewiem: w stosunku do nas super...pragnie kontaktu z człowiekiem .... być może ma uraz do facetów bo podobno do pracowników schronu nie jest zbyt przychylnie nastawiony. Aktualnie jest w boxie z 4ma chyba psami (samcami) nie jest w stosunku do nich agresywny. [SIZE=4]PLISSSSSSS!!!! pies umiera!!!! POMÓŻMY MU!!!! [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/181/2333312bf6d0b022.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/178/6825b642d90c2cb4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/181/7a58bbf14de962ba.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/181/6c8242250f584c6a.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  4. [quote name='K&M'][URL]http://images33.fotosik.pl/180/00ad75daea4b9e9a.jpg[/URL] ZABIJ! Świetne foty:) Miłego dnia![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witamy chyba poraz pierwszy i dziękujemy za wizytke :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Ino cemu to dziecię tak rozpacza?:crazyeye:[/B][/COLOR] [URL]http://images27.fotosik.pl/176/f0688a30863ad21a.jpg[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pierdykła gratami to se ryczała... tak proforma :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][URL]http://images33.fotosik.pl/180/5b46b2e4c6cd39e0.jpg[/URL] widziałam klaczek w gardziołku Cudna fotka :cool2: [URL]http://images25.fotosik.pl/176/0919899bb3c7bb5a.jpg[/URL] płaczącej Wiki nie lubiam ;)ładna jest jak się śmieje No foty zdecydowanie o niebo lepsiejsze jak się Adaś aparata nie tyka ;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol: ADAŚ... czytaj co piszom :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]troszkę mnie nie było a wszędzie fotki na mnie czekają :multi: Witam :loveu: [URL]http://images33.fotosik.pl/180/5b46b2e4c6cd39e0.jpg[/URL] Klocek prezentujący uzębienie :evil_lol: [URL]http://images31.fotosik.pl/180/db204a61c06d7dd5.jpg[/URL] większego nie było? ;) [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue]było, ale Pawcio nie dałby rady podnieść :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL]http://images25.fotosik.pl/175/617badba01bfabb0.jpg[/URL] ja widzę że Klocuś to uwielbia takie większe patyczki [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue]wykałaczkami sie nie bawi ;)[/COLOR][/SIZE][/FONT] fajne zdjęcia trzaska ten Wasz aparacik w końcu uporałam się ze wszystkimi zdjęciami mimo zamulajacego internetu :multi: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ciebie też ni ma??? :crazyeye: ja też z doskoku... ale Ty masz więcej czasu bo ja INO u SIEBIE jestem i limit na kompka wyczerpany :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Madzia!!!!! Oć !!!!! kluchy zakupione , ugotowane , sosik zrobiony , miesko z piekarniczka wyciągnięte ......obiadek czeka :eating:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czemu miałaś to samo co ja na obiad?? kluchy, sosik, kurak z piekarnika... aaa i jeszcze mizerie miałam :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']:loveu: piękne fotki uradowanego Klocka a ta mała lalunia słodka straszliwiee [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]powoli sie polubiamy z Nikosiem :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='gops']a u mnie zara pizza mozecie wpadac starczy dla wszysich :razz: sama robilam :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie lubiam piccy :shake:ale dziękuje za zaproszonko .. właśnie wróciłam ze schronu psiowego:placz: wszystkie bym zabrała :placz: akurat dostarczono ok.2 mies. szczeniaczka :placz: [/B][/COLOR][/FONT]
  5. i ten obraz niech nam pozostanie...:loveu: merdający szczęśliwy wesoły psiak który niestety nie został wychowany :shake: a nie ma co ryzykować zdrowia i życia jakiegokolwiek domku... pies jest niezsocjalizowany... nie da sie poskromić, nie wie że dom to azyl :shake::shake: życieee....:-(
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czyli warto było troszke powęszyć i narobić im koło pióra :diabloti: czekamy na efekty... czy kolejne obietnice pokryją sie :roll: z rzeczywistością... a póki co jedziemy dziś do schronu w odwiedziny do psiurów :loveu::loveu: zaś bedzie dół jak lej po bombie :roll::oops: iiii cofam to co mówiłam o schroniskowym wecie.... już nie daje se ręki uciąć za niego.....:oops: jest TAKI SAM jak większość wetów... w doopie ma los psów :-(:-( amen :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/177/a7d26d593ae820a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/176/0919899bb3c7bb5a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/177/8c14f9da0ce1e0ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/176/f0688a30863ad21a.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i jeszcze troche szkodnika ;) se cykłam to se dam :cool1::cool1: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pies karmiony maścią na tatuaże :p TOZ poinformowany ;):eviltong:[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/180/d0cc0ba35c74c9db.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/180/726e20ee17833a7c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/181/7774cb937b316429.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  9. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=3]taka bestia chciała nam pożreć psa :mad::mad: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/180/e69060bebd58d031.jpg[/IMG][/URL] a pies niewzruszony :cool1:[/SIZE] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/177/4547c479542a32e2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/177/eb71f8e2590079b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/180/00ad75daea4b9e9a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/180/812560656db7c07a.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:super te fotaski :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ano super bo Adaś nie dotykał aparata [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-536.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/180/eda3bd5466a889d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/176/ac693d5473b20a40.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/177/53c18bde82c7e0f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/177/a1b73074df9f3ddb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/177/9195dc7858b69680.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  11. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/180/ac90bcb7e3b1c1a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/180/5b46b2e4c6cd39e0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/180/26368c602b10c3ce.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/177/59a9f354f1d313db.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/180/851cc41369029d9c.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  12. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/177/5ee85766e9ef92d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/176/bcd47f8c78a851c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/180/dc3a2da7cb2cf5ea.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nasze tereny psacerowe :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/180/cc491a1fbc6411a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/176/f7b9ab91c24d8ffe.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  13. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/180/7be0d851499063bf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/180/ef438bf938e9d198.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/180/465af160a03e50a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/180/f83da146907f92e1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/180/1c64d9c5f6fbd2eb.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pięknego PO PANCI:diabloti: Klocuszka ciąg dalszy :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/176/aaba4c7360a8f910.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/180/8bfaa4e72a761e12.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/180/1509e193cc6eb6b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/180/73c91ce44f3d32bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/177/70f3b2b48086d4c8.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oki styka... nie ogladacie :shake::shake::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/180/f081dadd13cddaf3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/177/516e95621f76870a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/177/40fad7b28c99ea33.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/180/15be2e8a446d560b.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  17. [LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]reszta wczorajszych fotuff bo potem mnie nie bedzie...... musze odgruzować chałpe, choć mi sie nie chce i może umyje okna :roll: choć bardzo mi sie nie chce...[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]. [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/180/ea45c07571cb0850.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/177/070296f1a0927932.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/180/8bde7f8c7b8c44bb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/180/cb81e5dac5e56eaa.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/LEFT]
  18. [quote name='gops']ja mam sernik w domku moge poczestowac :) zeby przytyc nalezy: -jesc duzo spagetti -pochlaniac 1 pizze tygodniowo -chodzic do mac donalda dwa razy w tyg -nie wychodzic z psami :diabloti: Sprawdzony sposob polecam;)( nie ja go wyprobowalam) :eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale ja nie chce umrzeć na nadmiar cholesterolu ino chce przytyć ze 5 kilo :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='furciaczek']Czesc Madzialenko Klocusiowa:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć furciaczkowa :multi: a ja myslałam żeś sie obraziła że Klotz zdradza Furie..on jej nie zdradza przysięgam :loveu: tylko troszke ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='gops']dziendobry :diabloti: i po raz kolejny ladne foteczki :razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]doberek ... i poraz kolejny dziękuję :oops:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B].................[IMG]http://www.pic4ever.com/images/289.gif[/IMG]..............Dobereczek [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]...kaff przyniesłam ..[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-108.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Red][B]......................wstawa i dawa te 333 foty bo chyba 333 już poszło wczoraj [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-543.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie rycz!! spałam:cool1: DOBERECZEK!!! kawa z rana jak śmietana :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='sota36']Wstalam, gadam se tak: lecem do Madzi albo do Ali na kafffkie. I co? Nie zawiodlam sie - smacznego - mniam, mniam[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ehhh co my by bez tej Ali :shake:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye: wypiłas Klocusiowej kaff........ Madzia For You [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-418.gif[/IMG][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]....z 1 łyżeczką cukru ;)[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.slowo.com.pl/zdjecia/16935/kawa_.jpg[/IMG] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mało tej szokolady :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='gops']jak dobrze ze ja kawy nie pije :diabloti: a ma ktos herbate? [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]herbata jest dla słabych... ale skoro chcesz [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/nahrung/c070.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='sota36']ło matko! Przeca jo myslala, ze una mnie poczestuje! A szekulady do kafffki nie jadam![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a pewnie .. pij dziołcha.... kawy ci u nas dostatek ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie ruszaj :mad:......to Madzia musi przytyć :evil_lol: bo nią wiatr tyrpie na wszystkie strony i kieby nie aparatos to już by ją dawno porwało :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :roll::evil_lol: [quote name='sota36']Taaaa, kafka i szelukada przytyje. Golono, kapuchy i kartofli jej daj!!!!! I zasmazka! Zasmazak - koniecznie! I tort z bita smietana - ja ej dam, wiesz kiedy... i tez z zasmazka![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie bede na wystawie :shake::shake: zapomniałam że w ostatni łikend marca mamy Bruxe na tymczasie.....za rok bede :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:angryy::angryy::angryy: miałam chwile wolnego... zajrzałam... ale po 10 min. zrezygnowałam z czekania aż załadują sie foty :angryy::angryy::angryy: udało mi sie zobaczyć tą jak jełopek zagląda na mnie :loveu::loveu: [url]http://images27.fotosik.pl/176/30ad6c855328e452.jpg[/url] i tą... masz kotecki na tymczasie :cool3::cool3::loveu: [url]http://images34.fotosik.pl/180/d7b0ceb84e1cda0c.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fotosik ma mnie w doopie... a dogo świruje.... ide.... wróce inną razą jak mnie ochota najdzie i bede miała czasa na zbyciu:angryy::angryy::angryy: KWM!!!!!! bede zaś !!!! :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/180/c9c48ea327784a5b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/180/db204a61c06d7dd5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/180/a16e65c583177b00.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/180/e00bcfdaf3060a1d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/176/66169978da3b4a22.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  23. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/176/3ae09159f69f74b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/180/e0a9c735718dfb5c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/177/563f5b7288f7deb6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/177/c943fb6df317ed8d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/177/6ef131fec3a6b4d2.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  24. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/180/cfbf9bfcafb8fdef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/180/e465aece909750c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/177/1435489065c53aa0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/177/276cd5a84e6cf697.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/180/0d5bfa26190abcc2.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziś nie daliśmy rady spotkać sie z Bruxelką :shake::shake: pojechała po kiecke do krawcowej :evil_lol::evil_lol: ale Kloc miał bieganego psacera .... za kare :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]najpierw szkodnik... byłoby fajne gdybym nie zrobiła dziecku trepanacji czaszki :roll::diabloti: hamsko ścięłam jej góre i tył :eviltong::eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/176/f1751b6a479bc0aa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/177/d3ae4e3eedd57b87.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/177/8a4828eee54f31bd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/180/eff5a5efa6f92fd3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/180/820b5faf1a3df586.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
×
×
  • Create New...