Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to nie tak... one nie za szybko biegają... ino za szybko hamują :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/175/e312dabc6c9fc09f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/179/e8e5a734480a4fbd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/179/18aa4166de4976a1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/176/7774c7f2d7b3bc4b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/179/a6c6a1021f20e40d.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  2. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/177/9d57765d31d4c977.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/177/dddedde7e9d742ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/177/083c4d7eaa5006e5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/177/36e19d36aa8aef9a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/177/d5379a2526d15f14.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Klotz z Bruxeliozą :cool1: z niedzielki....... a dziś też mamy spacera a pogoda do rowa:angryy: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/179/cedd4c56fac57c54.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/179/dbe00ebcaf7afcc8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/179/c3d7ef7ac11cfb70.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/179/50a3c6f368acfcbd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/179/1de26e25af20b0c0.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  4. [quote name='gops']:) czekamy na fotecki :diabloti: czemu za szybko :eviltong:[/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no dawa te fotasy szybko biegających piesów ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] czekajcie czekajcie :razz::razz: cierpliwość zostanie wynagrodzona...... za szybko bo jakieś takieś rozmazane mnie to pieruństwo wyszło..... :roll::oops: abo chore:niewiem: niewyraźne siakieś.. rutinoskorbinu im trza :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzień dobry gops ;) zara foteczek ciąg dalszy... stanowczo za szybko biegają te piesy :shake::shake::roll::oops: [/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='evaxon'][CENTER]:niewiem: :niewiem: [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo ja też nie wiem :grins: o so biaga... :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon'][URL]http://images32.fotosik.pl/178/35c9bd5e2192e8ea.jpg[/URL] [CENTER]:errrr::biggrina::loveu::buzi: :sweetCyb: [/CENTER] [/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ciacho... czy obciacho...:hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='teqquila'][B]Siema Klocusiowa powrocona foty widziałam wszytskie :diabloti:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bardzo dobrze tyśkowa baaaardzo dobrze.. POZYTYW :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Madziu :multi::loveu: super zdjęcia robione w biegu :) :loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]te super z poziomu niższego to ja robiłam :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Buhahahahahaha Cud miód i orzeszki:evil_lol: Witaj Magdaleno sobotnio [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-546.gif[/IMG] [/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa witanko wianko japkowa :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]Witaj Weekendowo[/B][/FONT][/COLOR][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-421.gif[/IMG][COLOR=Red][FONT=Arial][B].....czy Ty masz dziś Wolną ustawową sobotę [/B][/FONT][/COLOR][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-551.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Red][B]... no i liczę na nowe fotaski z Bruxelką [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooo wyszło na to że mam wolną..[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]. wstałam 9:46 [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-413.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] zanim sie wyszykuje i dojde do pracki bedzie 11ta......... o 13tej koniec arbajtu :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='ice_t']a teraz rozumiem , kolacja rano , później śnaidanie a obiad wieczorem:razz:[/quote] [quote name='ice_t']wyjasniłam już Ali że rozumiem Twój rozkład posiłków ja wole jednak standardzik - kolacja na kolacje, śniadanie rano a obiad po południu:cool3: a i z takim rozkładem posiłków mam wiecznie problemy z żołądkiem[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie tak... nie tak.... śniadanie w południe obiad wieczorem ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][CENTER] [URL]http://www.duch.lublin.pl/brzeg_tajemnicy/060831.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]przyniosłam :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o dzienki ci dobra kobieto... bo oki sie mi nie chcą otworzyć [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-351.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='ice_t']obiad o tej porze????????????Toz to juz chyba powinna byc baaaaaaaaaaaaaardzo późna kolacja[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooooo obiad.. człowiek pracuje... do domu dociera w różnych porac to i obiad o różnych godzinach sie je :cool1: czołem klaso pracująca :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='evaxon'][URL]http://images32.fotosik.pl/178/35c9bd5e2192e8ea.jpg[/URL] [CENTER]:errrr::biggrina::loveu::loveu::loveu::buzi::sweetCyb:[/CENTER] [/quote] [CENTER]:roll::roll::roll: [/CENTER]
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:kciuki: ...trzymam za stawy i sadzawki ;) Mojego Koffanego Słodziaka Klocusia :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] a ja już sama nie wiem czy to stawy czy reomatyzm :roll::roll: życzcie mi smacznego... ide żrać ... obiad :roll: :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='GameBoy']ciesze się, że doszlo - mam nadzieje, ze sie przyda, moj piesol cale szczescie zrowy[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ojjjj na pewno sie przyda... Klocuś ciągle liże sie po łapach/ stawach.... na jakiś czas starczy :loveu::loveu: na przemian z tabletkami... nie chce pić lekarstwa, ale nie ma że boli ;) dzieki serdeczne raz jeszcze i oby Twoj psiak nie potrzebował kuracji :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Gratulejszyn :cool2: ale ta jest zaje2bista :multi::multi::multi: [URL]http://images24.fotosik.pl/177/99d544fa8d98c4af.jpg[/URL] ;) Oni nie mają łyżew :hmmmm: [URL]http://images32.fotosik.pl/178/35c9bd5e2192e8ea.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jak nie mieli łyżew.:crazyeye::crazyeye:. po meczu poszli se... mówili że na lód :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='GameBoy']czy doszła odemnie przesyłka?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jesooo marija... :mdleje: miałam napisać PW. ale na kompie jestem z doskoku :placz::placz: DOSZŁA.[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-452.gif[/IMG] dziękuję bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w imieniu Klotza :loveu::loveu::loveu: bede obserwować Twoje bazarki... mus się zrewanżować :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Atkaaaa']uuu...ale mnie tu dawno u mordercy nie było :D Chce wiecej fot Clockworka :D[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Klocek nie był na meczu :grins: fot niet :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  13. [CENTER] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]krążek w bramce !!!!! trzecia z siedmiu bram (piekieł:diabloti:)[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-413.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/178/d77fc37816987d7d.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-331.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/178/8460313f948a82c4.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-333.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/179/2009351fbe3f5b3b.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-334.gif[/IMG]wpadło jeszcze po 1 bramce... 7:1:multi:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/175/5e277a8b06dde4dc.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-336.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/178/57cd36f79f6c633d.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]GRATULEJSZYN DLA CZARNYCH JEBIIIIIII :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]właśnie dostali my cynka że[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-332.gif[/IMG] Jastrzębski Klub Hokejowy "Czarne Jastrzębie" dostali sie do EXTRA LIGIIIIIIIII [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-428.gif[/IMG] pierwszy raz w historii polskiego hokeja 35 MECZY BEZ ANI JEDNEJ PRZEGRANEJ!!!!!!!! [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-409.gif[/IMG] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no to z tej okazji foteczki moje z ostatniego meczu na którym byłam [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-517.gif[/IMG]brakło mi obiektywu :roll: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/179/89e6f632bf7ec7e2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/177/99d544fa8d98c4af.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/175/2ef02496f0c6ed6b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/178/8553a1d8041f5700.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mój kibic:loveu::loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/178/35c9bd5e2192e8ea.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fota zrobiona przez experta fotografii wjeb-mastera Adama [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/img/010.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/o030.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/177/2d720ca691505be0.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='sota36']nie ma spr. Jacuzi tyz dom!!!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]łał... dżakuzi :loveu::loveu::multi::multi::multi: jada na ta wystawa :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: taaa myślę że pomogliby wrócić portfelowi do domu ale zawartość zaginełaby w akcji :) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]znaczy... zaopiekowali by sie nią :loveu::loveu: my tu pierdu pierdu.... niedzielne foty z Bruxią .. na razie 5 na zachęte i lece do arbajta :p [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/178/ef733ad5c0f78794.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/177/d6861521b12b45f9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/178/5d9b8c632a3d5d9f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/178/5a0ac81f34c0e9af.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]jakaś sucz opluła mi psa :mad::mad::mad::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/178/b85d2286df00e812.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  17. [quote name='sota36']No nie! Biier dziolcha majty, szczota do zeboli, Alutka pod pacha i do nas!!!!!!!!!Poznasz Gutoslawa Przewspanialego - a to wrazenie jak jasny pieron!!!! A Klocus bez kolczatki i tak jest fajny! I dziolchy na niego tyz lecom - jo leca![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: a dasz mi sie wykąpać??? bo w soboty jo sie kompia ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='sota36']Cze Ma- Dzialeno - bedziesz A Katowicach na wystawie? Bo mnie sie snilo, ze przyjechalas z Alutka i u mnie nocowalas!!!! A sny mi sie sprawdzaja![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no skoro ci sie sprawdzają... to chyba nie mam innego wyjścia :roll::roll::loveu: jeszcze nic nie wiem ale chciałabym... fotki Klocusia [U]nie w kolczatce[/U] for you :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć Wam kochani :multi::loveu: widzę że Klocuś Ci składa pokłony Madziu :) :evil_lol::evil_lol: [URL]http://images26.fotosik.pl/176/af7cbbaf0605598a.jpg[/URL] ładnie sobie wyszkoliłaś pieska, ładnie ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wiadomo kto jest panią w tym domu :cool1: i prezenta dla Klotza...... co prawda nadal nosze w portfelu :roll: ... ale może to i nie głupi pomysł... w razie zgubienia :evil_lol::evil_lol: "pomóż mi wrócić do domu" :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dupiate foty bo albo światło albo ja odbijałam sie w kości ;)[/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/178/7bee940f1563b2f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/178/01926f3f92cb847e.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [FONT=Arial][/FONT]
  20. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] mordeczka :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images32.fotosik.pl/177/ec29ea036e4bf651.jpg[/URL] [URL]http://images32.fotosik.pl/177/27f3454a20fe152a.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]JAM to robiła... wjeb-master takich nie umi :eviltong::eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Klocuś próbował w locie łapać freeshbe?:razz:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taaa..... i nawet kilka razy sie mu udało :evil_lol::evil_lol:. J-ebie nocą ;) ucze sie.... [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/178/618f27cc780b49c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/178/526975c63d990b34.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/177/24c599170fec0c07.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/177/60ed420b82c36ef7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/175/014c2b32e90a9aa4.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  21. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Mocherowe berety:evil_lol:[/B][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Red][B][URL]http://images32.fotosik.pl/177/e2472049552ce669.jpg[/URL] [COLOR=DarkOrange]cze madzia![/COLOR]:multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Emi...:multi: zryte berety ;);)[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='Alicja']:mad:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]oddaj berecik ...Madzia musi do kościółka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://images32.fotosik.pl/177/e2472049552ce669.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: w niebieskim mi nie do twarzy ;) [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/176/f785e7a4a1b87cde.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/178/3281f5083d268628.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/175/59534683a209259f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/177/ec29ea036e4bf651.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/177/27f3454a20fe152a.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  23. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Madzia coś ci się make-up rozmazał :razz: [URL]http://images33.fotosik.pl/178/6178dda2911119c8.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]faktycznie.... nie zauważyłam :roll::roll::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]likwidacja gluciora :roll::roll::cool1:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/175/eca80045a6ee0e61.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tu pan FOTOGRAF profesjonalnie skrócił psa o kończyny tylne chwytne :diabloti:[/B] ADAŚ!!! :mdleje: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/175/e3f082d4ee24e84c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/178/36326e46a0aaa741.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/177/b05bfc94a1574954.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/175/0bf43f4927a7565e.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/FONT][/CENTER]
  24. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/175/45953283502ac4d0.jpg[/IMG][/URL] :p:p:p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/178/1b6b8d4a1d51973d.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]japkowa... kamuflaż nr.2 :razz::razz:;)[/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/178/165f6d6423829c96.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/177/1ef73a5780ebb845.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/176/5e42510b58ece01b.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  25. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/175/8631c499ffd95533.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/175/c46ef13b61f82185.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/176/1c7790e959f968df.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/178/e06f1c6721e89ec3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/178/79154d6c3903b1cd.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
×
×
  • Create New...