Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Witaj Fusiu........staramy się jak mozemy :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Berek!:loveu: Ten kffiatuszek to dla mnie? A z jakiej okazji?:razz: No co co wymłodziałam.......no taka jestem zaganiana ze po pierwsze primo zamknełam ludzi w pracy i pojechałam sobie do domu :roll: no ale skąd ja miałam wiedzieć ze nie wzięli sobie klucza no w końcu to ich wina nie? A po drugie primo: yyyyyyyyy zostawiłam wczoraj portfel w pracy a tam miałam dokumenty do samochodu......yyyyyyyy i dzisiaj jade bez.........yyyyyy no i posrana jestem z tego powodu:roll:. No i to by było na tyle ale jak na jeden dzień to chyba wystrczy:eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuuuhahhahah[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-264.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] buuahahhahahah[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-361.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bbbuauaahhaahhaha[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-536.gif[/IMG] [FONT=Arial][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/pinks/25950/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/pinks/loony.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/pinks/25950/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/pinks/loony.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/pinks/25950/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/pinks/loony.gif[/IMG][/URL] cze japkowa [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/pinks/25970/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/pinks/yahoo.gif[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Ooooooo to pozycz mu ode mnie wszystkiego naj naj naj :loveu: No i bądż miła dla męża....raz w roku mozna :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]była miła w niedziele... starczy [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/pinks/25986/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/pinks/sneaky.gif[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT]
  2. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/166/9620dd8e9c79f1ec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/169/4378ea8cad218dca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/170/e8f5503d7b4c8d49.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]EMI!!!! :razz::razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/165/34289b6b2a612f55.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/169/fe0de33649140187.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i reszta englandowych :grins: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/170/87af2170e06a2f53.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/166/e861051abd89145c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/166/5f5e930493f65058.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/169/30e8b0356a8393f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/170/647f3791b72d9466.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  4. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=7][COLOR=Red][B]panie [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://yelims1.free.fr/Amour/Amour43.gif[/IMG][FONT=Arial][SIZE=7][COLOR=Red][B]C!!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]i jeszcze jeden i jeszcze raz [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-187.gif[/IMG] 100lec 100lec.........[IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques13.gif[/IMG] i żeby ci małżowinka obiadów nie paliła :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  5. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu::loveu:ładniutkie [URL]http://images26.fotosik.pl/170/d6394c7d3b038eba.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taki romantyk :loveu::loveu: też sie mi podoba :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/170/8a606472d33d9a81.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/170/ad941f0be9b24258.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/170/299ef98c8578e9a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/169/f93dbbf65c656c14.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [FONT=Arial][/FONT]
  6. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A so on taki czerwonooki?:crazyeye: [URL]http://images33.fotosik.pl/166/635aeb01bb417fbb.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wczorajszy [/B][/COLOR][/FONT][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/pinks/25947/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/pinks/kz.gif[/IMG][/URL] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: no to Ja nie wiem :placz: :placz: :placz:...kaj u Was zielona trawka ... chooo na Bezludzie tam nie ma psów :razz::razz: psiękny [URL]http://images33.fotosik.pl/166/fa93c4a8533af497.jpg[/URL] głodny piesek :hmmmm: [URL]http://images33.fotosik.pl/166/635aeb01bb417fbb.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/pinks/25913/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/pinks/idea.gif[/IMG][/URL]ide na bezludziowe bezpsiowie ;) czekaj [/B][/COLOR][/FONT][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/aiw/23453/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/aiw/good.gif[/IMG][/URL]
  7. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/170/f360c9747e348d01.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/170/d6394c7d3b038eba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/170/c904932feefebc85.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/165/b7bde5335aacd464.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/166/05154349ed4477b5.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  8. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/169/baec489c10939064.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/169/e670c0c2b8b0f6df.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/165/133a7a0fb99d8dc4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/fbefb12576dca8cc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/166/635aeb01bb417fbb.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: a lasek tam gdzie Aga chodziła z Klockiem i Bartkiem :razz::razz:... ino czy tam są oponki :roll:.........eeeee :splat: w Jebiu pewnie wszędzie są oponki w lesie [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w tym lasku już stoi dom na domu :placz::placz: i wszyscy tam chodzą na spacera z psami... a ja nie chce psa na smyczy :shake:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z fotam nie powiedziałam jeszcze że to koniec... mówiłam że do piątku bede was molestować [/B][/COLOR][/FONT][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/love/24920/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/love/97.gif[/IMG][/URL] [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/166/aef4e22a81ed60a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/165/6d3bdf8721ce1b8d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/166/8f19c290fddd83a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/166/edbde20e282170a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/166/fa93c4a8533af497.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dasz rade medorowa... mały musi poznać swoje miejsce... kto tam rządzi.... tubylcy pare razy nim potrząsną i bedzie ok.... ino po takim zajściu (bezzębnym;)) nie lituj sie nad nim... same muszą se ustawić hierarchie... a Dinuś... dobrze że nic groźnego.... dlaczego ja nie cierpie onków a całe społeczeństwo je uwielbia... bo to takie miłe przyazne szariki :roll:?? dobrze zrozumiałam owczarek poniemiecki?? :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='ice_t']dobry weciorek a własciwie nocek:evil_lol::evil_lol: , jak tam grilek japkowej?? spisał się?? Foty wszystkie obejzałam :loveu: superowe[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bereczek... hamburgry jednak zezarliśmy z mikroweli- ekonomiczniej ;) [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']łooooo fitki z englanda :loveu: warto było powalczyć z dogomułem :angryy:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fotki nie bardzo... ale miejsce podobno bajka.... a Pawcio miał czas tylko w jeden wieczór wyjść....[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]bo na Pani się mówi ludziom po 70 ;) :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czyli już niebawem :grins: :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]oooOO....uhhh Mamcia mnie z opresji wyciagła :evil_lol: Dzień Dobry Pani Ciociu :evil_lol::multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahaah... cze kwiatuszku :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Czeeee Klocuszki [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-452.gif[/IMG] przyszłam się przytulić:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] cześć moja zapracowana [IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/a095.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]DzieńDoberek MadziU z PaWciEm i KloCUUUsiem:loveu:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Emi :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B] i zakupiłam kolczatkę , znaczy się półkolcztakę i wiecie co??? NIC nadal franca ciągnie.................. trochę mniej , bo ją swędzi jak ciągnie i się drapie ale ciągnie:angryy: witaj Madzia........... widziałam Englandowe dziarki [/B][/COLOR] [B][COLOR=DarkRed]nieźle:razz:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hahaha.... no Klockowi też kolczatka jakaś nie przeszkadza... ciągnie jak ma taką ochote :roll: wita Bea... [IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/greets%20%2817%29.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:mad:zapomniałaś o Oranżusiu i Punku /kuraku / Witanko [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-478.gif[/IMG].................dawa całusa na dzień dober [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-456.gif[/IMG] dziś piękne słoneczko na focenie :razz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witaneczko [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/love/4/83.gif[/IMG] PAWCIO powiedział dokładnie to samo;) ino zastanawiam sie gdzie iść bo ta sucha trawa to bedzie masakrycznie słońce odbijac [/B][/COLOR][/FONT]
  13. [COLOR=Blue][B]buuhahahhaha.... jak można spalić ziemniaki :crazyeye::crazyeye: jak można :shake::shake::shake:[/B][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] dupa z ciebie nie gospodyni ... wiesz?? :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='natalia_aa']Hmm... na drugi dzien znalazly dom? A co z prawem? Gdzie 14 dni kwarantanny? No chyba, ze do wlascicieli wrocily... :roll: O Boze, co tu duzo mowic widac raczej blizej temu miejscu do umieralni niz schroniska. PS: Tak wogole gdzie to schronisko sie miesci...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na drugi dzień... może po kwarantannie :roll: hihi... choć jedna z dogomaniaczek wyciągła psiaka który 3 dni wczesniej trafił do schronu.... i żadnej gry nie było.. przyszła i powiedziała że go chce :p i dostała.. ookkkk... bośmy se offa zrobiły... w podpisie mam linka- schron w Jastrzębiu na śląsku ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: chyba Cioteczko :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]PANI!!!! i tej wersji bede sie trzymac :cool1::cool1::cool1: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ide testować grilla japkowej jakie hamburgerosy wychodzą ... paaa.. życzcie mi smacznego :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='teqquila'][B]hehe zastepowac po co niech ja raz na zawsze zastapi :diabloti: zobacz jaka chate bys miala :cool3:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie kcem TAKIEJ chaty... :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :multi: :multi: :multi:a My byśmy do Klocusiowej Królowej :mdleje: na wakacje jeździli :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuahhahahhahahhaha...... GUPIEEEEEE!!!!!! :scream_3: [/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]no baaaaa :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: 1988 rocznik to z chińskiego horoskopu rok smoka więc może to coś z tego że ja tak je lubie :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ty jesteś rocznik 88 ??????????????? :mdleje: to czemu ty mi na PANI nie godosz??? :roll::diabloti: smoczyco ty........ :mad::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]wróciłam ze szkoły i mimo zamulającego internetu oglądnęłam foteczki Klocuszka i Pana Zielonego oraz te z Englanda ;) :evil_lol::evil_lol: [URL]http://images33.fotosik.pl/166/16eccdd375dc7fc5.jpg[/URL] piękny to mało powiedziane :loveu::loveu::loveu: kocham smoki [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jak wszystkie dzieci Alicji :mdleje: tyś jest naprawde jej :roll: [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='teqquila'][B]Klocusiowa Witaneczko :diabloti: Klocusiowa dla innych liczy sie bardziej pies niz pieniadz :-( Foty fajne :diabloti: i pewnie na zdjeciach Pawcia zamek [/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taaa.. jeździ do englanda zastępować królową Elke ;) czy jak jej tam [/B][/COLOR][/FONT][B]:eviltong:[/B] [CENTER][IMG]http://www.cosgan.de/images/more/schilder/201.gif[/IMG] [/CENTER]
  20. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a moze dasz rade pojechać :razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pewnie że dam rade pojechać.. ino musze uśpić psa... i szukam weta co usypia zdrowe :roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. pytałam dziś stróża o bublowate ... w jego 2 letniej kadencji były 2 :roll: i juz na drugi dzień pojechały do domów....... :mad::mad: a nie chodzi tu tylko o bullowate... ŻADNYCH RASOWCÓW... nawet mixów żadnych.. te 2 asty ,raz boxer i 2 cockerspaniele... wszystkie NATYCHMIAST znalazły dom :roll: super... dawajcie te swoje psiaki tu do schronu... od pojutrza będą grzały doopke w domkach :roll::placz::placz: a schron nie ma nawet strony internetowej... nie ma wolontariuszy... nie ma nic ... buuuuu :placz: ale chodzą ploty o handlu na wielką skale :placz:
  22. [quote name='Alicja']:razz:[B][FONT=Arial][COLOR=Red]:razz:smok ..............;) [URL]http://images23.fotosik.pl/169/7ca8aae2f6a2b833.jpg[/URL] zaje2biste :cool2: [URL]http://images34.fotosik.pl/166/878b11e847eecc74.jpg[/URL] [URL]http://images34.fotosik.pl/166/9b5013d01529633b.jpg[/URL] [URL]http://images28.fotosik.pl/170/51fcbdc6949b3b21.jpg[/URL] [URL]http://images23.fotosik.pl/169/f973eb9cb7d15cf7.jpg[/URL] musiałabym wsie zacytować :loveu: zazdraszczam pobytu ;) [/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]KCEM TAM JECHAĆ!!!! [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-369.gif[/IMG]
  23. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/165/3a1894270c9e1ab6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/166/6aa78c9673837a98.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/166/fa8c20af25a7e9fe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/169/20819fc72d2e228a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/165/8f6b979da159ecde.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  24. [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/166/319ce1a290f5cabf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/169/8d34922e0fea18d8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/166/2c7e2eff83625d7f.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]CALL ME :loveu::loveu: 0700 ..... ;)[/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/170/9b5be6f2bcaa147f.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ON i JEGO armata :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/166/4bc1755e237a262b.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  25. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/f99f0c2637153d93.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/169/8dcb8d62011de074.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/170/51fcbdc6949b3b21.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/166/9b5013d01529633b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/166/878b11e847eecc74.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
×
×
  • Create New...