Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B] :razz: i ty w to wierzysz że Ona się Mnie boja :crazyeye::crazyeye::crazyeye:Ona Mnie zna od podszewki ;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobrze żeś nie napisała że dogłębnie :mdleje: :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie ućkła... Ala mi nie straszna :p nie musiałam myć.. pies wylizał po obiedzie :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ONE takie som... knują i knują :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wpadłam sprawdzić na necie jakie są aktualne stawki :evil_lol::evil_lol:;) wolałabym żeby te haracze sie raz w roku płaciło :roll::roll: na Pawciowym garbie se budują te pałace :shake::shake::angryy: [/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/midi-smileys/cheeky/2/0042.gif[/IMG]dzień doberek menrzuś.. przyszłam se [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/s045.gif[/IMG] chciałam Ci zyczyć szybkiego powrotu do zdrówka[IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/midi-smileys/love/1/0020.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-524.gif[/IMG]
  6. [quote name='evaxon']hej Madź:multi: duzo masz do policzenia tych zasikanych jeZUSów??:roll::roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie no... ino lutowy za mnie i za Pawcia .... ale nienawidze tego jak job twoju mać... zawsze sie pomyle w tych krateczkach i przepisuje po 666 razy :angryy: ide może zdąże dzis policzyć bo poczta ino do 20tej :placz: [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie ić :shake:......co tam będziesz robić jak kompecek zachorzał :razz: [SIZE=3][COLOR=Blue]poszłam... wróciłam :mdleje: pier.dolca idzie dostać.... jak jaskiniowiec... bez kompka :roll::diabloti:[/COLOR][/SIZE] ha ha ...na spaceru nie miał czasu to teraz poszedł do WC [URL]http://images25.fotosik.pl/170/8aad2ed42a2df8d8.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]też sie go pytałam.. czy zapomniał sie odlać na psaceru :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='ice_t']Cześć dziewczyny, od razu widac że Madzia wrócona na blogasa bo i niebiesko się zrobiło i duuuuuuuuuuużo fot przybyło :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mam jeszcze około miliona do przerobienia, ale to inną razą ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='lolka75'][URL]http://images25.fotosik.pl/170/26286d12d26f1869.jpg[/URL] to sie nazywa lezenie doopa do gory:loveu::evil_lol: Czesc Madzialeno...fajnie ze juz jestes:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a no BYŁAM .... zaś mnie nie bedzie..:placz:. dopiero zaskoczyłam że dziś miałam wysłać ZUSowskie deklaracje... bo to już TA data .... a ja myślałam że koło 8go jest :roll: i mus dziś obliczyć ile mam oddać darmozjadom... pijawkom jednym :mad:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']z kim????? [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z Kim Wilde :evil_lol::evil_lol: LIZA ŚLE!!! nie liza sIE ;)[/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://images25.fotosik.pl/170/f39a81d7a5f5b5ad.jpg[/URL] :-o Klotz bez łapki :placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ano bez łapki... sugerujesz że spieprzyłam fote?? :roll::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć :multi::loveu: oglądnęłam foteczki pomykającego jak sarenka Klocuszka [URL]http://images25.fotosik.pl/170/f39a81d7a5f5b5ad.jpg[/URL] :evil_lol: spidi gonzalez ;) :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] [URL]http://images34.fotosik.pl/169/8ec51768c5d6e286.jpg[/URL] i walka z patykiem :)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] masz szczęście że oglądnęłaś ..;):loveu: dzień dobry i.... dowidzenia.. ide liczyć zakichany jeZUS :angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ide do arbajta... nie zagadajcie za bardzo:razz::razz: ppapapapapap:loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:...to wywalone białko :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL]http://images34.fotosik.pl/169/8ec51768c5d6e286.jpg[/URL] [SIZE=3][COLOR=Blue]białeczko sie ścięło :cool1: od temperaturki ;)[/COLOR][/SIZE] Co to za zwierz :hmmmm: [URL]http://images25.fotosik.pl/170/f39a81d7a5f5b5ad.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]antylopa :p [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/169/8b3eed10b798e07d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/169/a211b0402926e747.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/172/9829a49bd20f7168.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/170/288ed74f621f08f4.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]móżdżek też sie sciął.... :evil_lol::evil_lol: se miejsce po spaceru znalazł :crazyeye::shake: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/170/8aad2ed42a2df8d8.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  10. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/172/38586e5bf727b754.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/172/7f7c5afc9d076fc4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/172/14d16bedb49d4e40.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/169/24bf824f61097526.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/172/dbe8535a65b0971b.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  11. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/171/a10c13dc97c4e8f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/170/138934ba8ac3c0fe.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/170/26286d12d26f1869.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/172/e5c14b369a794f04.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/169/758ee3f42cc64d6b.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  12. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/171/e094686e93168121.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/169/d328531a9900d2b4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/170/f39a81d7a5f5b5ad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/169/6d7927e20a99762f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/169/8ec51768c5d6e286.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  13. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/171/cc2fad22e0581f64.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/169/9c1e66b98e7b07ec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/172/e757a633f9a7d6ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/169/71110a677d48c1dc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/172/bad1bf682b551fb4.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  14. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/171/0e74eaa937d3b4e5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/169/441b1dc332fd3c25.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/169/1e739eac80eec13a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/172/7aeff7a56900d578.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/169/b63c2d4ad0bcbb2c.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]spróbowałam za chwilke ;) [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/172/560f1662e1f607a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/169/de95baa71a7c5014.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/169/c79bca2c20745dbc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/169/53c89158c9359090.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/169/9d3adf95d61ed34a.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dla tych co oglądają fotki wrzucam przerobine z kiedyś tam.... i zmykam do pracuchy.. na odwyka anty-kompkowego :placz: bo zapomniałam że dysk jeszcze na gwarancji... i nie wiem czy to dobrze bo 2 tyg. musze czekać na nowy :roll: [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dupa.... pan fotoszit powiedział... bujaj sie :mad::mad: spróbuje za chwilke.. ;) [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  17. [quote name='teqquila'][B]a gdzie ci porzadni ludzie bo ja ni widze ich :eviltong::diabloti:[/B][/quote] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:grins:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=4] TU[/SIZE] :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] se wpadłam ale wybaczcie nie nadrabiam na razie a w pracy kompek zrobił DEAD.. twardy dysk padł :placz:ale powoli bede tu wracać.... kustoszu ... dobra robota :loveu: dzięki dziewczynki za odwiedzinki pod moją nieobecność, Klotz śle liza....;):loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale niefajne wiadomości natalio.... ale cóż... ludziska nieodpowiedzialne.....brak odpowiedzialności i wychowania ... wczoraj sie zagotowałam czytając na jakimś tam forum o to.... [URL="http://www.insomnia.pl/Psy_%2D_trening_agresji-t199705.html"]http://www.insomnia.pl/Psy_%2D_trening_agresji-t199705.html[/URL] przepraszam za słowa, ale urwałabym gostkowi łeb i nastała do szyi.... :angryy: i tym z "dobrymi radami też". pokazałabym im co to agresja [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:2gunfire:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:2gunfire:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='invictus hilaritas']legwanki tez szukaja domu ?? :crazyeye: zaskoczylyscie mnie, naprawde.. :crazyeye: to takie piekne zwierzeta, potrzebuja duzo miejsca na terarium.. hmm znajomy mojego Tz ma chyba legwana.. zapytam czy nie chcialby drugiego..[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mnóstwo legwanków szuka domu... na naszym miejskim portalu wiecznie są ogłoszenia :shake::shake: legwanowi trzeba poświęcić mnóstwo czasu.... nie wystarczy kupić i urządzić terra :shake: finansowo też wcale nie ma tak latowo:roll: ;)(właśnie musze zrobić kolejne zamówienie na akcesoria... koszt- koło 250 zł[/B][/COLOR][/FONT]:grab: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]po wyeliminowaniu tego bez czego jeszcze sie obejdziemy:cool1:[/B][/COLOR][COLOR=Blue][B].) dostosowanie terrarim[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B](całodobowe ogrzewanie:mdleje: wilgotność... itp...[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B])[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] żywienie, i zapewnienie tego co NAJ jest niezwykle trudne... wiele osób nie potrafi podołać wyzwaniu :shake::shake: a jeszcze oswojenie.... na fotach widzimy legwanki na ramionach domowników... miłe i sympatyczne... żeby to osiągnąć trzeba poświęcić wiele godzin dziennie.... o chorobach na których mało który wet się zna (jeszcze) nie wspomne.... przedyskutowałam z TZtem opcje zabrania legwanicy dla towarzystwa naszemu legusiowi... niestet.. na razie nie możemy sobie na to pozwolić :shake::shake::-( a szkoda.... samiczki legwana są bardzo rzadko spotykane... nie wiem czy jeszcze trafi nam sie taka okazja :niewiem:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. już napisałam na ogólnym bullowatym.... :placz::placz: ehhhhh... czy to wszystko musi być aż tak skomplikowane..... Sauroniku... kochany... NIEDOBRY PSIAKU!!!!!! nie pozwoliłeś dać sobie szansy..... kiedyś sie spotkamy... TAM :placz::placz::placz:
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Sauronku.... dlaczego.......... :placz::placz::placz: zaczynałeś szczęśliwe życie :placz::placz::placz: natalia.... nie bede podważać decyzji... chyba JEDYNEJ słusznej :placz::placz::placz: zanim stanie sie kolejne nieszczęście i nagonka na "mordulce"[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu bądź z nim ... ja jestem z Tobą.... 14 dni... jeszcze... tylko i aż :-( [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-578.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-536.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahahahhaha.... halbina....[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-258.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahaha[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z AMERYKI ;) zabaweczka przyjechała do klocka z USA :eviltong::eviltong::eviltong: ale klocuś nie niszczy zabawek- taką zwykłą gumową piłeczke dla dzieci miał 3 lata ... aż jakiś psiak mu zjadł ;), takie zielone tenisowe... ma od szczeniaka- czyli :hmmmm: 6,5 roku ;) zaglądłam i melduje że przez najbliższe dni raczej mnie tu nie bedzie :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/172/f82c7f51bf1c6a14.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/172/c7f4f76a925f6e8a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/172/f7bac49f8390e49f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/172/a069b6fbe8868df2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/169/f0f863d19e177d56.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  25. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/171/e0c9936c6df14309.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/169/52e5f8f130160e48.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/169/fd3729eb4c8e6bf2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/169/17b681932b56f364.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/169/dce7141c1c0a98e7.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
×
×
  • Create New...