Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Ja siem Raz jeszcze wcisnę między piffo a zakąskę , bo to prezenta od Ozzulka:loveu::loveu: dla Cioteczki co nie ma czasu nawet zajrzeć na Ozzulkowe fotaski :roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jełopek dla mnie :loveu::loveu::loveu: przelece was wszystkie jak ino znajde WIĘCEJ wolnego czasu .... dziś miaam do wyboru- polatać i poczytać, lub przerobić i wrzucić fotencje.... wiem że wolałybyście to pierwsze ale jakoś tak wyszło :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zanim Pawcio wróci............... [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.amazing-animations.com/animations/women50.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ide oddać sie moim ulubionym czynnościom domowym[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/u025.gif[/IMG][IMG]http://www.amazing-animations.com/animations/women101.gif[/IMG] [FONT=Arial][/FONT][CENTER][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/a010.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/a015.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/a020.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-399.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-312.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/a060.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/n035.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/c035.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/e015.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/d030.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] TO NIE!!!! [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/c050.gif[/IMG] może po niedzieli[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT][B][COLOR=#000000][IMG]http://yelims3.free.fr/Maison/Tricoter01.gif[/IMG][/COLOR][/B][FONT=Arial][/FONT][B][COLOR=#000000] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]usztrykuje Pawciowi też sweterek w kolorze [COLOR=DarkOrchid]VIOLET :loveu:[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B] [/CENTER] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]AAA[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B] DZIŚ[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B] SOBOTA!!!!!! :multi::multi:[IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/e023.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Bruxowa.. Pawcio kończy prace kole 15tej.... kline ci na godej-godej o kierej bedziemy ;)[/B][/COLOR][/FONT][B][/B]
  3. [quote name='zona']Nie wiem, nie wiem, trza to będzie uzgodnić... albo taka: [IMG]http://www.pelna-miska.pl/sklep/image_func.php?img=gfx/e1ea2795c4a3584e2e44c77f4ad97f2b.jpg&maxwidth=300&lang=pl[/IMG] Ino że smycz mamy do kompleciku tę pierwszą, a na drugi komplet to tera nie mam, będzie ino obroża. Bruxa jest niepocieszona. :([/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja stawiam na albo taką ;) z filmu kultowego dla modsów "QUADROPHENIA"[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][IMG]http://www.dvdtimes.co.uk/protectedimage.php?image=DaveFoster/quadrophenia_r2se.jpg[/IMG] [LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a smyczke kupisz za ślubne ;)[/B][/COLOR][/FONT] [/LEFT] [/CENTER]
  4. [quote name='malawaszka'][URL]http://images26.fotosik.pl/177/a2b264b27437ff8c.jpg[/URL] :turn-l: Pawcio postawił Klocka :errrr::errrr::errrr: [URL]http://images28.fotosik.pl/177/12eab609cc6f91b2.jpg[/URL] buahhahaha obłęd w oczach :evil_lol: nie widziałam przepalonych :p[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jakich przepalonych ??? :roll::roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Magda [IMG]http://www.pic4ever.com/images/289.gif[/IMG]... ONE Ci zagadały [IMG]http://www.pic4ever.com/images/interview.gif[/IMG] fotaski [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no paaaa.... :mad::mad: a tylko chwile mnie nie było :shake::shake::mad:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='gops']a ma fioletowe skarpety ? :diabloti: jak juz wszystko tak pod kolor:)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]FIOLETOM I RÓŻOM W NASZYM DOMU MÓWIMY KATEGORYCZNE [SIZE=4]NIE[/SIZE]!!!!! ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wogóle nie wiem o so chodzi..... jaka kolczatka???? :niewiem: mają jakieś schizy :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [RIGHT]:diabloti::diabloti::eviltong: [/RIGHT]
  6. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]To Pawcio dziś w czerwonych spodniach idzie :grins: [SIZE=3][COLOR=Blue]oczywiście... założył w niedziele to dziś dopiero mija tydzień :grins: po psacerze do prania :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE] [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B] ja mam ubrane niedzielne spodenki ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]te... kościelne??? :crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :hmmmm: ale Klocek nie ma nic we fiolecie to mus zakupić w duecie kompleta a Pawcio nie ma fioletowych spodni :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]moge mu podbić oko .. bedzie fioletowo :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='gops']prawie 13 a wy w pizamach :diabloti: obiad robic a nie na dogo siedzicie :eviltong: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja w piżamie... ALA NA GO(dej godej:evil_lol:) obiad bedzie o 23ciej :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] czerwona z kolcami...baster ma taka ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]do TOZU :mad:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [quote name='zona']No właśnie że różową nie, bo w Katowicach została. Mamy przy sobie ino zwykłą czerwoną, łańcuszkową albo kolczatkową. Jak kloc bierze czerowną, to my też.;] Ale spoko, następnym razem przywieziemy różową, a jak będzie dopływ gotówki, to kupimy jeszcze jakąś fioletową, bo Bruxel nie może chodzić na randki ciągle w tym samym.;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahahhahaha.... dawa dzisio w czerwonej... do Pawciowych spodni :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='gops']KOLCZATKA !! nie ladnie....:roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja uważam wręcz przeciwnie... w kolii jej do twarzy :cool1: [/B]i tak nic nie zmieni faktu że z pseudohodowli ona jest :diabloti::eviltong: i nie sterylizowana :p[/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='zona']I czerwoną, i łańcuszkową, właśnie się zastanawia, którą dzisiaj założyć.:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wycofałam fote :roll::loveu::loveu: kto to widział psa w kolczatce prowadzać :shake::shake::diabloti: czerwoną czerwoną!!!!! Kloc też dziś czerwoną zakłada!!! OBROŻE.. przeca nie kolce :eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no co ty ....taka ładna nie zardzewiała :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.......;) nagie nie na gg :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja siedze w piżamce... dla jasności :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='zona']Klockowa, cholero jedna, musiałaś to z kolczatką wrzucić... Teraz TOZ na mnie naślą...:roll::mad::evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pomyłka... zapomniałam :oops::oops: właśnie klikałyśmy z taką jedną na gie.. (znaczy na gg, nie nagie;)) i ona mnie uświadomiła że jest fota z kolczatą :evil_lol::evil_lol: ja tam nie zwróciłam uwagi :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='sota36']No jaa, zas KOLCZATA!!!!:mad::mad::mad::mad:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Bruxia ma też kolczatke RÓŻOWĄ :loveu::loveu::loveu::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [QUOTE] wszystkie fotki piekniaste :loveu: nie bylo mnie godz a wy 4 strony nagadalyscie :diabloti:[/QUOTE] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie nagadały ino TYYYYLE FOT!!!!!! :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zona']Za późno, już se wszystkie zapisałam na kompie.:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przeca bym ci je zgrała... ino nie mam programu do nagrywania :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='sota36'][URL]http://images28.fotosik.pl/177/12eab609cc6f91b2.jpg[/URL] oplulam moj kochany monitorek widzac ten obled w slipiach!!! rewelka![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ona tak wygląda na codzień :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/177/12eab609cc6f91b2.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]żeby nie było że ino Kloc palił.... przepalowna Bruxa :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/179/8a0c68c86df30f18.jpg[/IMG][/URL] pies agresywny :roll::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/175/456cc19a239a57d2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/179/43727924725e33dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/179/05d7ac09d4aa6599.jpg[/IMG][/URL] [/B][SIZE=1]PS!!!! BRUXOWA!!!! prawa autorskie zastrzeżone, kopiowanie powielanie SUROWO WZBRONIONE :diabloti::eviltong:[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  13. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/179/6fbfa31727129b16.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/176/7386bcb745665822.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/179/003191781d11579b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/179/e67d8df0b63996f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/179/411691d58664dd5d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/177/80d8d0b2bd002d0a.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  14. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Bruxelinda :loveu::loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/176/3d1afe80761ebd03.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/179/32a1d497c3ef55b5.jpg[/IMG][/URL] dziczyzna.... sarny na wybiegu :evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/179/ed51f93826dbf0de.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/179/1d37410280ea724b.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=6][COLOR=Red][COLOR=LightBlue].....[/COLOR] WYCOFUJE FOTE PSA W KOLCZATCE!!!! :cool1::cool1::cool1::diabloti:[/COLOR][/SIZE] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  15. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/179/5485812e8fec5999.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ooo jeszcze nogi :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/179/fe538957ed6272d6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/179/61540de5ab400b33.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/179/953ef773fb170454.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/179/794427958e88da7d.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  16. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]seria bez pawciowych nóg za to przepalonych..:evil_lol::evil_lol:. ale co tam... naucze sie :diabloti: weszka nie patrz ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/176/decc7326f47829fc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/176/6b82a045df351fd1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/177/b0f774cd4f1983a9.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:...bleeeeeeeeeeee... niedobre :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]bardzo niedoble ;);)[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/179/bd9de72fa7f0f801.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/179/defdcbde09f8c441.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  17. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/177/c891c8b55759e27c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/179/bc04441679604d3a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/179/1a6ee7efb1ed4341.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/176/917fdfe66c2f8643.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/179/6334ca216288750b.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  18. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/177/b25012ce58e7f7b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/176/e9171c1765aa4034.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]cała seria Pawciowych nóg dla wielbicielek;)... ino pies sie wtarabanił :cool1:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/179/d3f34fe5361eec5a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/179/cddeff994b7f3c53.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/176/347f6cd7a20be0c3.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu::loveu: [URL]http://images34.fotosik.pl/179/b269c63ac774085c.jpg[/URL] ka mocie takie fajne bajorko :hmmmm: bez flaszek i opon :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a czy jo pamiętam kaj my byli??? :evil_lol::evil_lol: co krok w lesie to bajorko ;) [/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/176/f9575f27fa1db9e7.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/177/0948370839a807ee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/179/e3753f90df31df4f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/179/defd160d66975598.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/179/57d36a57b774d81a.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  20. [quote name='sota36']+hmmmmm, czyjestem kobieta??? Zastanowmy sie.... W sumie jaja mam![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuuhahahhahahha... Jola!!!!! [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/o030.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/176/65e36e008a8cd5bb.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]PAWCIO :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/177/a2b264b27437ff8c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/175/617badba01bfabb0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/176/dbae5780eb563add.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/179/538f89bcea4f175e.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jako że zarówno Klotz jak i Bruxia to skóra i kości :roll: kotlety nie będą dobre..... foty też nie :roll::diabloti: ale dam ;) [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/179/b269c63ac774085c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/179/7fc2ad43ac37e4dc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/175/54fcba53834e2e3e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/177/75cfe8f805485ac2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/177/d0905e50994b6316.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  22. [quote name='sota36']ze co? Se rady ze mna nie da?:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z racji iż jesteś kobietą (jesteś.. prawda?:evil_lol:) nie dałby ci rady... nawet by nie próbował :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/girl_sigh.gif[/IMG]herod baba się odezwala [IMG]http://www.pic4ever.com/images/sarcastic.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] :cool1: [quote name='malawaszka']o! noo mnie zdjęcia na przykład bardzo pogrubiają :shake: :megagrin: czekam na te kotlety :cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zara bedą... tłuke ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Medorowa']Przyszłom se pooglądać Pawcia:loveu: Na psowate tyż przy okazji zerknęłam:siara: EDIT: Se ukradłam od Ciebie podpis:oops:oops:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a gap sie do woli ;) tyle twojego:eviltong: widziałam już wczoraj że buchłaś mi podpisa... dobrz że banerka klocka nie zapierdasiłaś :evil_lol::evil_lol: po to są podpisy żeby je kopiować ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='sota36'][CENTER][SIZE=7][COLOR=Magenta]DAJTA PAWCIA! DAJTA PAWCIA! [COLOR=Black][SIZE=1]pssss. w Twym Ma - Dzialeno - ulubionym kolorze ..pink :crazyeye:[/SIZE][/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ni ma Pawcia... w pracy :cool1: taaa... uwielbiam róż :mdleje:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zona']Nie fotograf dupiaty, ino zdjęcia i kamera z zasady pogrubia. A tak naprawdę to Kloc i Bruksella są szczupli jak sarenki.;) Na kolejnego psacera z niecierpliwością czekamy. Bruxa już się robi na bóstwo przed randką, może zdąży do 15.;][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]super.. Klotz jeszcze śpi... make-upu dziś nie bedzie robił :evil_lol: i słoneczko właśnie wyszło!!! :multi: dzwonie do Pawcia niech zwija pośladki idziemy na psacer :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz: :razz: hamuj Pawcio .....hamuj bo na doopalonie pojedziesz :evil_lol:a psi cię pożrą ;) [URL]http://images34.fotosik.pl/179/02860220967fa7a4.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hamuluj bo wdoopisz :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zona']Chciałam tylko zauważyć, że Bruxa nie jest wcale zapasiona, jeno te zdjęcia ją pogrubiają. A Clockwork ewidentnie jest wyfotoszopowany przez Madzialenę. :P[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Prawda??? że foty pogrubiają?? dupiaty fotograf,złe ujęcia i potem na fotkach sie wydaje że mamy grube psy :roll: Bruxowa :razz::razz: jak nie bedzie padać... idziemy dziś na ranevu :razz::razz: kole 15-16 :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='sota36'][URL]http://images33.fotosik.pl/179/cedd4c56fac57c54.jpg[/URL] z kijem na psa???:mad::mad:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z kijem?? na Pawcia?? :mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][CENTER]:roflt: :roflt: :roflt: [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] sie nie śmiej.........ty nie wychodzisz nawet na fotach grubo...:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/177/2543e2b899deb95d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/179/02860220967fa7a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/179/9d4b171c9193dee5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/175/b840f17459c5702a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/176/a5894214ba1648b0.jpg[/IMG][/URL] [LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kuniec... tara bede przerabiać (na kotlety:diabloti:) samego Klotza i samą Bruxelinde[/B][/COLOR][/FONT]:loveu:[/LEFT] [/CENTER]
  25. [quote name='gops']a ne dostalas tym patykiem co tam wciebie lecial? :diabloti: fotecki piekne ;) i czekamy na wiecej :p[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]prawie ;) [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/176/9af6c841c140d72e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/179/4d5350f63e6db2c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/179/fe3b08efc1b13f87.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/179/68154c57aefbcf1b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/179/d4dcdd8be90241d1.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
×
×
  • Create New...