Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='maggie1971']No ładnie ładnie, cioteczko a ja to na kawkę po ciężkim dniu nie zasłuzyłam, widocznie byłam marnym kierowcą:evil_lol:, ale najgorsze jest to że chciałaś nam zatracić Qdlaczka:diabloti: oj nie ładnie cioteczko, nie ładnie:eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cioteczko :oops: ja ci chciałam zaproponować kawke.... ale już i tak mi głupio było że straciłaś z nami 5 godzin- za co Bóg zapłać :roll:, a do domu miałaś kawał.... a dzieci i mąż płakali :roll::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jestem, jestem.... miałam kierowce na kawce....:loveu::loveu: Qdłaty zaszczepiony, zalany FIPREXEM na kleszcze i pchły.... wyciągnął głowe z obroży, dostałam zawału....:eek2: mam foty zrobie obiad:roll::oops: i klikne co i jak ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]oj muszą , muszą ....jak narazie przebieramy ... ale trzymaj :kciuki: aby trafił się taki naj naj :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: nie wiem jak ty ale ja nie miałam ofert domeczkowych... więc nie przebieram :eviltong::eviltong: jeszcze jestem bo chalimala musiała chłopu kapcie i obiad podać i sie spóźni :diabloti: wyczochram wytarmosze wycałuje.... itd itp... mam nadzieje że chalimala nie mdeje na widok igieł jak ja :roll::roll: i bedzie miał kto przytrzymac Qdłatego do szczepienia :cool1: bo jak nie to pan wet se nie poradzi z dwoma leżącymi i jednym brykającym :grins: no to lece paaaaa [/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ode mnie cmoknij w mokry noffal:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/bliss.gif[/IMG] [IMG]http://yelims1.free.fr/Animaux/Animaux01.gif[/IMG]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja jade do Qdłatego :loveu: i do weta :loveu: :multi::multi: wymiziam naszą kochana bidule od wszystkich ciotek :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='agunia76']Witam wszystkich;) Qdłaczek to poprostu wspaniała psinka wiec HOOOOOOOP :multi::multi::multi::multi: do góry milutki po nowy domek.Ja rozpuściłam wszedzie wici gdzie sie tylko dało ale jak narazie nikt nie chce :placz::placz::placz:,bardzo mi przykro.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ta Agnieszka??? :razz::razz: :multi::multi: witamy !!! [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='piq']A na przykład tu o nim [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110218&page=2[/URL]. Kiedyś były żarty na temat wszechobecności Lenina, którego można było znaleźć w lodówce i tak jakoś mi się skojarzyło. No i umówmy się - Qdłaczek ma rewelacyjny Zespół Reklamowy.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zespół reklamowy działa... a Qdłaty nadal w hotelu :placz::placz: dziś era ma błąd sieci jakiś i telefony milczą :-([/B][/COLOR][/FONT]
  8. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zachód słońca :cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/178/c6e49265ae16dd08.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/178/2a3de7ed2def1c1c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/178/7054aa69f1b78ea2.jpg[/IMG][/URL] KUNIEC... węcej fotek możecie poogladać w moim koszu na smieci :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Klotz :loveu::loveu: dupiaty :roll::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/178/d5f01ba42e62cdda.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/178/fa5295e63dcce366.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/178/86942df87acf9006.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/178/a09c2e55d84cc7f1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/178/e5db2074a88baab0.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ślimak od dilerowej przypełzł :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/178/53401df439546867.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/178/f8616c36ed9224e3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/178/8df078c280c88c68.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]smok nie chce być focony :eviltong::eviltong: ale bylim wczoraj z psem na wysypisku śmieci- mam troche fot..... Klocka mało bo już sie ściemniało i z tym obiektywem to se moge w doopie pogrzebać :roll::diabloti: ale troszke psirody mam :multi: i inne takie .... [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/178/35a1affbe4e3a5ea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/178/32d50d4a82f5ce02.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/178/b971796155e54b3a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/178/d7bc5f8f40860b8b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/178/0ea53b980a4ffd0b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/178/565fcc8be72d3889.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  12. [quote name='piq']Gdzie wejdę na jakiś wątek tam Qdłaczek. Za niedługo jak otworzę lodówkę to też będzie Qdłaczek:megagrin:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] buuhahahhahaha... a gdzie ty go widujesz..... :crazyeye::crazyeye: przeca on jest w hoteliku.... i mam nadzieje że nie znajdzie sie w Twojej lodówce :mad::mad::evil_lol::evil_lol: a może chcesz pieska?? albo znajomi- do cieszyna nie mam daleko... jeździłabym w odwiedzinki :razz::razz::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='Aska7']clockwork, przepraszam, ale - "nie każ" przez "ż" :oops:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:ices_bla::splat::splat: ciagle mi nie pasiło..... zmieniałam 3 razy :evil_lol::evil_lol: od kary przez eRZet napisałam... ide zmieniac ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  14. też wymodziłam banerka ....:oops::oops: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110187"][IMG]http://images6.fotosik.pl/178/96551036fd68f0fc.jpg[/IMG][/URL]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja wyróżniłam Qdłaczka na alegratce o kolejne 3 punkciki które dostaliśmy od [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=13492"]agaciaaa[/URL][/B][/COLOR][/FONT] :Rose: [COLOR=Blue][B]za to allegro lipa... pozostał 1 dzień a jesteśmy na 13tej stronie ...........[/B][/COLOR]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja trzymam za oczki przedewszystki.. plastry Myszy1 naprawde czynią cuda.... cierpienia i bólu nie cofniemy :shake: a oczki ... cholera... żeby dało sie je uratować :placz::placz: "własciciel" dzięki któremu pies znalazł sie w schronie powinien wypatrzeć "swojego" psa na necie... żeby dziad miał o czym myśleć :angryy: o ile wie co to myślenie :angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='Marzena&Gusti']Śliczny jest!!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no nie łatwo mi będzie go oddać :oops::oops: zakochałam sie w Qdłaczku :placz::placz: mimo to.... DOMEK POSZYKIWANY!!! [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kuku ja odwiedzam twoją zbuntowaną nastolatke i całą familie...... i stydam że tak rzadko :oops::oops: poprawie sie będąc na bezrobociu :roll: czyli za chwil pare :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widziołach nocnika ozzika... z biglami :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial]noooo... Klotz nie ma oponkowego raju .:shake:.. ale kiedyś sie dorobi :evil_lol::evil_lol: witaj Joluś.... fotecki cudne.. mimo że nie wiem kaj łeb kaj doopa :grins: [/FONT]
  21. :multi:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi: niekontrolowane :loveu::loveu::loveu: cze Zuzolowie :multi::multi: wpadłam na chwilunie i zaś znikam na jakie 10 dni.. ale ja tu jeszcze wróce :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooo na KATowaniu byłaś - widziołach Romka K... :razz::razz: fajną masz koszulke... też kce :diabloti::diabloti: leśną i ogrodową Luche widziałam :loveu::loveu: i co tam jeszcze... sarenki która tam przed chwilą była i dzików z dzikowiska nie widziołach :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi::multi:extra [URL]http://images34.fotosik.pl/228/519ead63519ad636.jpg[/URL] [URL]http://images25.fotosik.pl/200/3bd3a88f7dceb2af.jpg[/URL] [URL]http://images33.fotosik.pl/228/5361d8912a8584b3.jpg[/URL] :hand:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/img/010.gif[/IMG] właśnie te naszykowałam do cytowania [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/img/010.gif[/IMG] TAM kce jechać :placz::placz: daj iine fotki z tej serii :loveu::loveu: bereczek Eff :multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witam cie mimo że cie ni ma..... bier urlop i choo do nas :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa wiedziałam kiedy przyjść :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [SIZE=5][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Dilski !!!!! długiego życia w zdrówku !!!![/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/Anniversaire11.gif[/IMG] [/SIZE][CENTER][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/musik/h090.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/musik/h100.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/musik/h070.gif[/IMG] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nadrobione... inspekcja przeszła pozytywnie- ogródek [IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/h020.gif[/IMG] ślimaki .... bezwstydne... [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-418.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jaszczurki [IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/f035.gif[/IMG] Dili .....[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims1.free.fr/Amour/Amour82.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] i za pazurka trzymam.... o ile sie jeszcze nie zagoił :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...