-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='chalimala']a my witamy wirusowo-jelitowo :D od rana ściganko kto pierwszy zasiądzie na kibelku :D taki nowy sport... pelen emocji kto zdąży? komu sie uda, a kto sie osra...??? :|[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to masz przesrane :D:D:D[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa macieżyński bierzesz??? :razz::razz: no to już byś mogła przywlec tą kluche do doma :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] no so Ty ....to Orzeł :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:razz::razz:aaa patriotyzm... z orłem na pierwsi :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
-
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziękuję kochane po niedzielce dowiem sie dokladnie od kiedy mogą iść do domków :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]berczysław czeresienko :loveu::loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze dziewojko.. na temat włosów juz sie wypowiadałam..... zazdraszczam mieć, ale nie zazdraszczam dbania, mycia czesania :cool1: wole mój rozpiź.dziel na łbie ;) niż stado kołtunów ... zawsze miałam kołtuny :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to mus trzymac za infekcje UMCI :kciuki: a uż chciałam napisać że trzymam za pochwe :cool1: cze dziewczynki z chłoptasiami!!! :multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bereczek moja rybciu :loveu::loveu::diabloti: se tak zaglądłam i se tak jestem i se tak bede O! znaczy o tej ominiętej przez ewolucje to o mnie?? :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]osz choleraa.... gdzie ja byłam 23 czerwca?? :hmmmm: Fruziola!!! całus w nochala i stolec... tfu! sto lat!!!! [url]http://i180.photobucket.com/albums/x191/niufka/tn_P6221092.jpg[/url] czy przy tobie wszystkie psy tak pozują?? :crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Halbinuś.... wpadłam żeby Cie pocieszyć ale jestem tak beznadziejna w tej materii że nawet nie próbuje.:roll::oops: Zaciskam kciukasy za Ineczke ... i za Ciebie :kciuki: i za stadko i nowe domki :calus::calus: ehhhh... skąd ja to znam.. jak sie wali to sie wali wszystko na raz :mad: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
clockwork replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Boltonku w góre :roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B][url]http://img363.imageshack.us/img363/1137/s7303015smalllw6.jpg[/url] a na klacie totusia sie jej rozbiła czy inna ptaszyna :roll::cool1: cze Henriś :loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
clockwork replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[FONT=Arial]przeczytałam pamiętnik psa choć do cudzych pamnietników sie nie zagląda:roll::oops: CZE JOLCIA!!!! :multi:[/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ulala jakie słoneczko na fotkach i pieski :multi: i ślinianki mi sie zaśliniły jak zobaczyłam własnoręcznie posadzone porzeczki :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu::loveu: tadam :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widziałam jakąś Tigruche z zoo :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chyba na mnie, póki są w schronie.... też jak znajdę chwilkę to gdzieś poogłaszam. Mamunie też trzeba ogłosić i pod warunkiem sterylki oddać w dobre ręce :-( do oddania będą za jakieś 2 tyg. dokładnie dowiem sie po niedzieli .... oni chcą już wydawać, ale to za małe jeszcze żeby se iść :shake: tel. 604 626239 mail: [email][email protected][/email] [/B][/COLOR][/FONT] -
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szczurosława']Ale mamusia powyciągana, nic przyjemnego i jeszcze w schronisku:-([/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]powyciągana, chudziutka i....kochana.... ufa człowiekowi, koty nie robią na niej najmniejszego wrażenia, (dziś miała test) i kocha swoje kluseczki- chodzi, liże liczy..... buuuu zaś 4 domki więcej potrzebne:placz: kolejne 4 bidy na tym padole łez :shake:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
:placz::placz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113293[/url] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]joł :cool1: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/222/4a0fa1f5dcaa00a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/222/c3e7842a3a9289a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/222/178260b50a2c5d2e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/222/a46255b688d0622b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/222/03fe72e3185f467f.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[CENTER][LEFT][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B][COLOR=Red]do zaktualizowania ;)[/COLOR] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT] [/CENTER] -
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]fotecki: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/222/fc7a1d048ba6e4bb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/226/aeca9c5f184b533d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/226/6dbbc59ae54b205b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/226/4efbc844201a863d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/2ffb9c94f9cadecc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/631a9d3fbe7537c7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d440f54e91b9706d.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/236/d440f54e91b9706dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7432d235248628fc.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/7432d235248628fcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8b407d7fd7bbabcb.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/8b407d7fd7bbabcbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/00721951c957556b.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/00721951c957556bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/797ca879d7b6aa86.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/226/797ca879d7b6aa86med.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]