Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='shanti']507974514 to numer do Pani z Orzesza zainteresowanej trzynożną onką. Czeka na telefon.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zadzwonię. ostatnio były dyskusje o uśpieniu ONki bo z trzema nogami nikt jej nie weźmie.... mamy też zainteresowaną dogomaniaczkę ONKĄ czekam na ostateczną decyzje.. [/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='jbk']A skąd wiadomo, że to jego glut??[/center][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]porównałam DNA :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o sterylkach lub chociaż wpisie w umowie bede wnioskować do rady miejskiej.... ale to absolutnie nie na rękę "opiekunom":shake: staną adopcje w tym wypadku a im zależy wyłącznie na POZBYCIU SIE PSÓW :-( bedzie konflikt, nie wiem czy ja moge wnioskować czy musiałby dzierżawca- a na to nie mam co liczyć :shake::shake: [/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]boshh... marze o hoteliku dla boxia... spałabym spokojnej :placz: u nas nie ma w okolicach :placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie mam czasu tu zaglądać ale ciągle trzymam kciuki za Boltonka.... i za naszego astka, który może znknąć w każdej chwili:-( [/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='doddy']Tengusiu, oczywiście nikt o psie nie zapomina ;) Ale ja jak nie mam nic mądrego do napisania to nie piszę. :lol: Które schroniska na południu PL wymagają aby lepiej zabierać od nich bullowate? Wy się pewnie bardziej orientujecie. Takie schroniska w których coś grozi bullowatym - [B][U]wydawania w byle jakie ręce,[/U][/B] usypianie,[B][U] brak kastracji.[/U][/B] I najlepiej podawajcie mi miejscowość i wolontariusza który udzieli sprawdzonych informacji a nie histeryka, który mi będzie chciał wcisnąć pieska.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w Jastrzębiu... zaczęłam tam prace od poniedziałku....:angryy: psy idą byle gdzie... dziś MUSIAŁAM wydać suczke mix ONka, bo chętny miał zamówienia na szczeniaki:angryy: zaproponowałam sterylke na mój koszt - kategorycznie odmówił.... nie mogłam odmówić wydania bo schroniskowa umowa nawet nie wspomina o sterylkach/kastracach. ważne żeby zwolniło sie miejsce w boxie :placz: boje sie o naszego amstaffka i boxera. chcą wydać NA JUŻ! póki skończą kwarantanne zeby odpadł koszt szczepienia!!!!!!! większość naszych psów idzie na łańcuch albo do rozmnażalni- po odmowie w innych schronach pojawiają sie u nas i biorą co chcą z pocałowaniem ręki :placz: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]NEFER jest w totalnej depresji- od poniedziałku nie wyszedł ani raz ... nawet nosa nie wystawił :placz:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] wczoraj dzwonił jakiś gość że potrzebuje suki asta- gdyby NEFER był suką- już by był u niego... :placz:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] przy okazji podnosze miśka i trzymam kciuki [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Red][B]AHA! melduje że ta sunia wczoraj po mojej pracy została wydana gdzieś do domu [/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/222/505054028791383e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/222/54940df9e54ae320.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/222/41866f94c0202718.jpg[/IMG][/URL]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dlaczego nikt nie chce widzieć że schron zagraża życiu psów!!! że łamie ustawe o ochronie zwierząt!!! że nie walczy sie z bezdomnością oddając suke na rozmnażanie!!!!! nie mam już sił... wytrzymam jeszcze dla szczeniorów.... nie wiem jak ale musze.... :placz: kojce gdzie jest mamcia z czarną suczką....[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/227/c6e47f073ac87aff.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/227/2e092f09e75cd972.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/227/f04874c73627e1bc.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak to u nas wyglada [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][SIZE=3][COLOR=Green][B] domek szczeniorów [/B][/COLOR][/SIZE][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/227/26c4393b34e26cdb.jpg[/IMG][/URL] [LEFT][SIZE=3][COLOR=Green][B]wnętrze PO "wysprzątaniu"... wyniesieniu wiadra kudłów z 40 poprzednich psów i wszędobylskich KUPEK [/B][/COLOR][/SIZE] [/LEFT] [/CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/227/90fc4e1c43a0644e.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Green][B]co znalazłam w budzie szczeniorów....... :2gunfire:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/227/874ec1937e2a1db8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/227/5665d598e12d3899.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/227/c6e47f073ac87aff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/227/2e092f09e75cd972.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/227/f04874c73627e1bc.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]rarytasik.... :roll::-([/B][/COLOR][/FONT] [SIZE=3][COLOR=Green][B] domek szczeniorów [/B][/COLOR][/SIZE][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/227/26c4393b34e26cdb.jpg[/IMG][/URL] [LEFT][SIZE=3][COLOR=Green][B]wnętrze PO "wysprzątaniu"... wyniesieniu wiadra kudłów z 40 poprzednich psów i wszędobylskich KUPEK [/B][/COLOR][/SIZE] [/LEFT] [/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/227/90fc4e1c43a0644e.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Green][B]co znalazłam w budzie szczeniorów....... :2gunfire:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/227/874ec1937e2a1db8.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]schronisko na śląsku... schron wydaje psy nawet jak ktoś oficjalnie powie że do pseudohodowli /do rozmnażania... pewnie i na walki nie robiło by im problemu.... ważne żeby psów ubywało............. martwie sie o Nefera :-( 4 lata, amstaff... deprecha- nie wychodzi z budy... jest nieobecny niewiele mogę o nim powiedzieć- widziałam go raz, ale wsadziłam łape do kojca i miziałam a on mnie lizał i merdał ogonasem :loveu: od 3 dni nie opuszcza budy :placz: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114252"][SIZE=4]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114252[/SIZE][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/226/499f2f66b65ca7a7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/226/de84567f64dd101d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/226/aa60f0ffb25e25cb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/226/11487aee8a2c28e7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/226/bf65ad792ba885a0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/226/49b6d836141b078f.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  12. [quote name='BoJa']Madzialena!!!!!Nie wymiękaj prosze Cię:calus::calus::calus: Tylko takie osoby jak Ty mogą choć w niewielkim stopniu polepszyć los tym bidom.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie... będąc tam nie mam szans polepszyć ich losu :shake: miasto nie gwarantuje tym psiakom ochrony w sensie- podejrzanym nie wydawać :shake::shake: podpisuję papier adopcyjny wiedząc że suka bedzie rodzić 2x do roku bo są zamówienia na szczeniaki :-( MUSZE wydać psa .... i żegnałam sunię z łzami w oczach bo wiedziałam w jakie gówno ją oddaję :placz::placz: bez sensu... qwaaaa bez sensu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='BBeta']Tak jak pisałam już clockwork, mogę zabrać do siebie na tymczas 2 szczeniaki. Jestem z Czechowic-Dziedzic (k. Bielska-B.), więc z transportem nie będzie problemu, mogę po nie przyjechać ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] tak... BBeta przyjeżdża w sobote po 2 kluski :loveu::multi: nie wiem jak jej dziękować:Rose:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie dam rady tam pracować :shake: [/B][/COLOR][/FONT][LIST] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzis wydaliśmy suke do rodzenia szczeniaków bo pan ma na takowe chętnych. nie miałam prawa odmówić :shake::placz:umowa nie wspomina o sterylce....[/B][/COLOR][/FONT][/LIST][LIST] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pani szuka małego pieska na łańcuch do budy po poprzedni zdech...[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i może by suczke wzieli bo ta stara już nie może rodzić i wnuczka płacze bo uwielbia szczeniaki....[/B][/COLOR][/FONT][/LIST][LIST] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]"opiekun" schroniska szuka goldena lub labka suni młodej bo ma na takowego zamówienie....[/B][/COLOR][/FONT][/LIST][LIST] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wczoraj babka przyprowadziła znalezionego psa do schronu- dziś wydali chętnym.. a może ktoś go szuka....[/B][/COLOR][/FONT][/LIST][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] i wiele wiele innego gówna.... amen nie wyrabiam, nie o to walcze ................................[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]boxiu jest do wydania jaknajszybciej- najlepiej w trakcie kwarantanny, bo odpadną koszta szczepienia psa :angryy::angryy: tyle dziś sie dowiedziałam .............. byłam u niego... przełamał sie, podszedł, powąchał, zamerdał kikutkiem... z całym tym smutkiem w oczach:placz: siedze, rycze... dziś wydaliśmy suke mix ONka do... pseudohodowli- pan na propozycje sterylki powiedział "że jego suki zawsze rodziły i ma chętnych na młode zawsze" nie dał se przegadać, nawet gdy zaproponowałam pokrycie kosztów sterylki..... Nasz schron nie narzuca tego a ja przywatnie nie mam prawa odmówić wydania psa..... "opiekunowie" sie cieszyli bo zaś jednego psa mniej.... pomyślcie co może stać sie z boxiem albo amstaffem którego mamy w schronie............QWWWAAA!!! jestem bezradna :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='ice_t']no to widzę że w tym schronie znów tylko Tobie zalezy na zwierzakach, az żal serce ściska[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak... wszyscy tam mają gdzieś te psy.... dziś sunia mix ONka pojechała do... pseudohodowli.... kiedy wspomniałam panu o sterylce powiedział ABSOLUTNIE! zaproponowałam że pokryję koszta - NIE! NASZE SUKI ZAWSZE RODZIŁY A CHĘTNI SĄ.... A JAK BEDZIECIE MIELI MŁODEGO KAUKAZA- dajcie znać (numer tel. potargałam:angryy:) umowa adopcyjna schronu nie narzuca sterylek/kastracji, a ja nie mam prawa odmówić wydania psa :placz::placz: siedze i rycze .... taka koffana była, przylepa, a terajej przyjdzie rodzić 2x w roku... z gówna w gówno :placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='MARCHEWA']Ja niestety na razie nie mogę zabierać na dt:shake:,bardzo mi przykro i strasznie mi tych maluchów szkoda. Mogę je ogłosić na allegro i ale.gratce,może domki się pojawią. [B]Allegro;[/B] [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=394195850[/URL][/B] [B]ale.gratka[/B] [B][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1472509_szczeniaki_szukaja_domow.html[/URL][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziękujemy za ogłoszonka :loveu: ja nie mam czasu na to, więc każda pomoc mile widziana [/B][/COLOR][/FONT]
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziś znów nie wystawił nawet czubka nosa...:shake::-( pies ma totalnego doła, świat był dla niego zbyt brutalny.... wychodzi podobno tylko zjeść i to z łaską :-(:-( nie wiem co z nim będzie. Tymczas byłby wskazany ale kto weźmie Neferka...............:placz: dla pocieszenia.... dziś pojechała sunia mix ONka do..... pseudohodowli [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:placz: [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='BUDRYSEK']Biedactwo!!!!!!!! Tak jak moj Boltonek!!! I przez kogo to maja!!!!!!!!!?????????? Moze jak Bolton pojdzie do adopcji On zamieszka w tym hoteliku?![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] byłoby wskazane wyciągnąć go ze schronu zanim jakiś typ go weźmie do walk, na łańcuch... wczoraj ktoś dzwonił do schronu czy mamy suke może.... dobrze że Neferek to pies bo byłaby klapa... ale dziś może ktoś szukać psa :placz: bo np. suke już ma [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Boxiu... idź szukać dobrego domku :placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='halbina']a może w sobotę zabierzecie je na akcję?... taką jak w Silesii była...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]halbinko... jak weźmiemy psiaki za brame schronu- automatycznie stają sie naszą własnością... nie ma takiej opcji :shake: dziś odrobacze maluchy na swój koszt bo na razie niekt o tym nie pomyslał :angryy: [/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='majqa']Nie no, załamka. Ten pies jest zdezorientowany, nie rozumie co się stało i pewno tęskni za panem. Cholercia, szkoda, że nie jest znany powód oddania. Skoro astuś jest taki, jak piszecie to może był za łagodny.:-([/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jest taka opcja... albo po prostu sie znudził...wyszedł z mody.... [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='ATLANTYDA']Chyba do domku to może będzie możliwość tymczasów :roll: ?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na mazury :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widziałam go... wogóle nie wychodzi z budy- ma gdzieś co dzieje sie wokół.... schron go wyda pierwszemu chętnemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pierwsza fota- gość który był tam pierwszy raz w schronie- Nefer witał go jak swojego... ja go wtedy głaskałam, od poniedziałku nie wyszedł ani raz :shake::shake: [/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='ATLANTYDA']Matko jakie cudne maluszki ,a niezastąpiona Marchewa nie mogła by jakiś wziąć na tymczas Ona super domki znajduje maluszkom[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wysłałam linke na gg ale Marchewa coś działa z wyprowadzką :-( jedyny tymczasowy w jebiu sie wynosi :-([/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Czy Pan który przejął schron ma jakiekolwiek pojęcie o żywieniu psów ....:angryy::angryy::angryy:...czy sobie kpi :mad::mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ani on, ani jego poprzednik... ani jego następca... bo w Jastrzębiu nie walczy sie o psy a o kase lewą która przepływa przez ich łapy... psy najchętniej by uśpili.... wspomnieli o trzyłapku że przecież taki kaleki to po co.... powiedziałam że trzyłapek znajdzie dom o to niech sie nie martwią, pies bez łapy nie jest psem skazanym na śmierć :mad:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...