Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='MartynaP']jestem z Będzina cos postarałabym sie wykombinowac z transportem-napewno bardzo sie postaram[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Martynko- a czy miałaś już jakieś psiaki/ szczeniaki na DT?? wiesz jak opiekować sie taką kluchą??? czy zajmowałaś sie bezpośrednio adopcją??? tak ino pytam, bo i tak o DT bede rozmawiać w poniedziałek z szefem ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='MartynaP']to ja moze tak niesmiało zaproponuje jednemu szczeniorkowi tymczas :roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to ja nieśmiało spytam skąd mieszkasz :roll: i czy jest szansa żebyś podjechała po 1go ??? 2 ??? :roll:;) ja pracuje od rana do wieczora więc uczestnictwo w transporcie nie wchodzi w gre.... no i niezmotoryzowana jestem :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='doddy']A to związkowa hodowla czy taka marki allegro? Przepraszam, że nie doczytałam ale jak piszecie inną czcionką i kolorem to dla mnie to takie nietutejsze i czytam co 3 zdanie. Postaram się poprawić.[/quote] W książeczce nie ma nr. tatuażu,Nefera aż tak nie sprawdzałyśmy- więc to hodoffla typu "oddam szczeniaki po pięknych rodzicach" konsultowałam sie tutaj czy zadzwonić- może poczują się do odpowiedzialności i przetrzymają nam psa.... albo chociaż zdają sobie sprawe że sprzedając szczeniaki czeka je różny los ........
  4. [quote name='doddy']Ja to chyba czytac nie umiem. O co chodzi z hodowcą?[/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]w książeczce psa która została oddana przez właściciela wraz z psem jest adres i nr telefonu skąd pies pochodzi ....wpis jako hodowla ...[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chcę się dodzwonić poinformować że JEGO PIES w potrzebie, zapytać czy poczuwa sie do odpowiedzialności i czy ma miejsce na przetrzymanie psa i doprowadzenie go do porządku- odpchlenie, wykąpanie, zadbanie o rany alergiczne,uszy w których coś sie zaczyna dziać ..... wykastrowanie.... a domu bedziemy szukać MY! [/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='halbina']Fajnie, że dwójka już bezpieczna! a ile zostało maluszków? ludzie są skrzywieni... dzieci też... jakieś zwyrodnialce spaliły szczeniaka husky... :angryy: :placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]osz fak... co ty mówisz???? :angryy:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BBeta']Ok Fotka na dobranoc [IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn85/sabotazystka/DSC_41.jpg[/IMG] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaaaaaaaaaaa moja niunia .... mało tych fotek :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='ATLANTYDA']To malutka sunia z tych wcześniejszych co z matka trafiły została taka delikatna kruszynka ?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mała ale warjot :cool1: tak to taka drobinka malutka- jamnisiowata ;) najbardziej rozbrykana... mały wredziuszek- brązowe kluchy to przy niej aniołki [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='furciaczek']Czekam na liste na PW:diabloti: Robilam male rozeznanie dzisiaj, biedy TZ nie wiedzial po jaka cholere sie wypytywalam o witaminy, mleko dla szczeniat, obrozki nie w tym rozmiarze... zglupial do reszty jak zapytalam sie czy jak wezme hurtem to bedzie taniej:evil_lol: zalujcie ze nie widzialyscie tej miny:lol: Bardzi sie ciesze ze juz dwa bezpieczne:loveu: Beatko wielkie calusy dla Ciebie no i dla reszty cioteczek rowniez:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahahahaha...... penie myśli że marzy ci sie maleńki szczeniaczek... uważaj coby nie zrobił ci niespodzianki :razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu::loveu: melduje że oblukałam szkraba :loveu::loveu: rewela jaki nietoperz :multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a pan dzierżawca węszy podstęp...... dziś mnie sie zapytał co to dom tymczasowy-wytłumaczyłam, jakie warunki trzeba spełniać- wytłumaczyłam, ile na tym można zarobić :eek::shock: wytłumaczyłam............. dodałam że to my ponosimy koszty .......... na koniec rzucił.... "to po co wy sie angażujecie, ZA DARMO??? nic sie dziś nie robi za darmo " :mdleje: tym bardziej że wyżebrałam że amstaff i boxer ze schronu idą do adopcji na naszych zasadach a nie byle gdzie...szukamy domów bóg wie gdzie, a on miałby już kupców na nie :mad: przecież tyle osób sie nimi interesuje :angryy: pewnie też je przehandlujemy bo za darmo umarło ................................ :flaming:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa wszystkim WAM dziękuję, ale żeby sie nie powtarzać to po prostu szepne maluszkom że świat nie jest taki zły, i nie tylko MI na nich zależy.... że cioteczki z daleka też je kochają i że nie dadzą już skrzywdzić :-([/B][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jesoooo selketowa, funciaczkowa... dziękujemy za chęć wsparcia jakiegokolwiek. w schronie brakuje wszystkiego- jeżeli nie pomożemy kto jak może to nigdy nie bedzie lepiej ... wszelka pomoc- jakakolwiek mile widziana!!!!! KOCHAM WAS!!!!!!!!!! selket- jeżeli masz coś na bazarek to prosze- może na pokrycie kosztów pobytu szczeniaków u BBeta ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='BBeta']Wzięliśmy suczke bez ogonka i pieska z połową ;) Za transport nie musisz mi zwracać żadnej kasy :shake: Co do szczepień, nie wiem dokładnie ile kosztuje teraz zaszczepienie szczeniaka, ale postaram się pokryć koszt chociaż za jednego Szczeniaki najedzone i napojone aktualnie śpią. Suczka bawiła się już wszystkimi zabawkami Kaji :cool3: Piesek woli leżeć, podejrzewam, że przez te poobdzierane łapki :-( A tak w ogóle to clockwork jest strasznie miłą i sympatyczną osobą ;) [SIZE=1]P.S. Marcin to mój brat[/SIZE] :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TAK pies półogonek widać było najbardziej cierpiał na łapuchy- nie umiał postawić ich na ziemi..... :-( dlatego od razu wiedziałam że on na pewno pojedzie do Ciebie na kuracje. Jak nie macie niedzielnego weta- smaruj im chociaż jakimś kremem- gdybym wiedziała wczoraj- przywiozłabym Ci manusan i alantan.... :shake: Piesek wogóle od poczatku taki..... zamknięty w sobie ... taki jakby chciał powiedzieć "nie patrz na mnie- nie pchałem sie na świat" :-( [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zajedziesz do weta to- obejrzeć łapki- coś przepisać, zaszczepić, odrobaczyć kolejny raz, :hmmmm: jak coś jeszcze wymyśle to napisze [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Ty bedziesz miała wydatek na żywienie, transporcik pokryłaś....skoro nalegasz... :roll: uzbieramy za szczepienia i inne konsultacje, bo uratowałaś te 2 bąble od cierpienia :loveu: w razie czego są bazarki na wykarmienie szczeniorów, więc jak nikt nie pomoże zapłacę z tego zerknij czy pchełek nie mają- były odpchlone ale nie chciałabym żeby coś ci przytargały do domu szkoda że akurat miałam taki zapierdziel, bo nie dałam sie poznać do końca ;) a i nie było czasu na pogadanie na spokojnie. to tera mi mówisz że Marcin to twój brat :mad: a ja miałam wyrzuty że chłop cie wyeksmituje za to że Cie przetrzymałam przy biurokratycznym wypisywaniu papierów :evil_lol: rozumiem że one są u Ciebie:loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] SUCZKA kudłata bez ogonka [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/226/09b6b8634be985f2.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] PIESEK gładki półogonek [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/226/f77a086af6565437.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]SZUKAMY DOMCIÓW!!!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie dodzwoniłam sie do hodowcy- ciągle zgłasza sie sekretarka :roll: nie dość że sie zgłasza to jak chce z nią pogadać to ona milcz- pfff taka sekretarka że nic nie wie :evil_lol: nagrałam się i poprosiłam o oddzwonienie. na razie cisza. Mam adres więc może ktoś by po niedzielce był w stanie skoczyć tam- w Bielsku Białej :razz: napisze potem PW do Dorothy ona tamtejsza ;) Neferek ładnie wychodzi z budy na moje zawołanie, ale nadal tęskno patrzy w dal....TĘSKNI ZA SWOIM CZŁOWIEKIEM :-( od poniedziałku zaczynamy kurację- smarowanie ran alergicznych i uszu, bo brzydkie czarne- wetka stawia bardziej na alergie pokarmową niż na pchły... Będzie wyciągany z kojca na zabiegi higieniczne, więc będą foty z poza kojca, i zobaczymy jaki jest poza.... i tera sensacja..... pan "opiekun" cicho podejrzewa że zarezerwowałam se jego i boxerka na.... handel :mdleje: dał mi dziś do zrozumienia, wiec nie bedzie tak łatwo przekonać go... on nie rozumie jak można pomagać psom bezinteresownie, dokładać do nich, tak za nic :motz: akurat te psy :hmmmm: przeca tyle chętnych a ja szukam gdzieś tam :shock::shock:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] A maluszki mają zdarte do krwi brzuszki :-( [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahahha ... i tak rodzą sie plotki!!!! ALA!!!! PODUSZKI!!!! szczeniory mają zdarte poduszeczki :roll: na pewno od gołych dech w budach, wyżarte od moczu po którym stąpają. ... wyszykowałam im nowy kojec z zabezpieczeniem przed dezercją, budka i skrzyneczka wyściełana słomą :multi: mają mięciutko!!!! do pozostałych trzech dołączyła dziś czarnulka która była przy matce- niech ma coś z tego zycia .... już ładnie posługuje sie sztućcami:evil_lol: i miseczką :multi: pannica- wetka określiła ją na 6 tyg.[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BBeta']Piesek i suczka są już u mnie w domu ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Beatko dziękuję Ci jeszcze raz- zaglądaj tutaj, pisz co i jak, i dbaj o maluchy :loveu: powiedz mi które Ci dałam :oops::roll: suczka- z ogonkiem czy bez???? piesek z ogonkiem, z połówką czy bez?? zrobie obiad i skontaktuje sie z Tobą na PW. [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]uffffffffffffff .....aż mi ulgło , bo Klockowa nie odbiera telefonu :mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzwoniłaś???? kochani!!!!!! musimy Beatce pokryć koszta szczepień, transportu i zobaczymy co jeszcze!!!! POMOŻECIE???? może ma ktoś coś na bazarek???? Beatko w tej sprawie też skontaktuję się z Tobą....... potem ;] [/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Boxiu już nic nie robi ino czeka na mnie i taaaaaaaaaak merda kikutem i nastawia sie do głaskania i miziania i .... ehhhhhhh CUDO NIE PIES!!!:loveu: Boxik jest dokarmiany przezemnie jak i inne psy w boxach pojedyńczych- póki co nie mam możliwości w boxach zbiorczych bo o ziarnko karmy wszczynają awantury :-( i serducho mi pęka jak one skomlą i patrzą :-( we wtorek spróbujemy go wyciągnąć na spaceros- mam nadzieje że pozwolą :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]aaaa [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B][SIZE=4][COLOR=Red]AKCJA DLA LUDZI Z JASTRZĘBIA I OKOLIC!!![/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B] mamy braki w wyposażeniu- potrzebne: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][LIST] [*][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]MISKI[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [*][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]GARNKI / PATELNIE[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [*][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]OBROŻE[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [*][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]SMYCZE[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [*][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]KAGAŃCE [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LIST][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]i wszelkie inne rzeczy potrzebne psom!!!! przeszukajcie chałpy- może macie coś starego na zbyciu!!!!!:modla::modla::modla: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Neferku... biegne do Ciebie !!!:loveu::loveu: dziś skonsultuje z panią wet uczulenie Neferka na pchły.... i zadzwonie do babki od której wyszedł aścik :cool1: jasne- spróbować można ..... w razie czego trzaby było najpierw podskoczyć do niej zerknąć co i jak... hodoffla jest w Bielsku-Białej ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='halbina']Wiwat Moderator! :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]są jeszcze wporzo moderatory na tym forum- nie?? :cool1::evil_lol::evil_lol: no to ja dziś skonsultuje sie z panią wet czy możemy już zabrać kluche od mamci.... czy nie ma ryzyka - także jeżeli chodzi o mamusie (żeby nie przyplątało sie jakieś pieruństwo w razie resztek mleka) ... nie wiem w jaki sposób odebrano jej 3 maluchy w wieku 4-5 tyg.... czy to nie miało wpływu na jej zachowanie, na warczenie na maluszka i niekarmienie :-( niech wet ją obejrzy a jak BBeta przyjedzie po kluchy to zdecydujemy ostatecznie... a tera lece gonić piranie po schronie :evil_lol::evil_lol: :mdleje: znowu leje jak z cebra więc nici z wybiegu :placz: a one nie chcą siedzieć w zimnym kojcu :placz: [/B][/COLOR][/FONT]
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wymyślę jutro text do ogłoszeń... i działamy... aaa i jeszcze jedno- w książeczce nefera jest adres i tel hodowcy, od którego jest aścik.... że pies nie ma rodowodu- wiemy jaka to "hodowla" ale powiedzcie co myślicie.... jakbym zadzwoniła do gościówy z informacją że w schronie jest jej pies.... może ma warunki na przetrzymanie go i doprowadzenie do porządku... może poczuje się do odpowiedzialności...... :niewiem: trza by go ciachnąć, a w schronie u nas nie wykonuje sie kastracji.... oddać z jajkami komuś obcemu.... ????? [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]odwiedza ale mam tego samego dylemata z Neferkiem, więc co Ci poradze :shake:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='GoniaP']VICTORIA :multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] miło mi... klockowa jestem :cool1::evil_lol: serio ciesze sie ale mamy niewiele czasu ... coś wymyślimy- przecież nie jestem sama :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Boxiu dziś pokochał naszą Alicje :multi: bo że Alicja kocha boxie to bezsporne ;) merdał kikutkiem że gdyby nie to że go nie ma to by mu odpadł ten ogonek... jest całuśny, przymilasty...... zapchlony!!!!! poprzedni dzierżawca zostawił nam totalnie zapchlony schron!!!! :mad::angryy: i najważniejsze..... mam prawo odmówić wydania psa jeżeli mam wątpliwości- Boxiu i amstaff przechodzą pod skrzydła dogomaniaków :multi: wydajemy go na NASZYCH zasadach :multi: mamy tylko sprężyć się z szukaniem domku bo brak pojedyńczych kojców a w takowym siedzi boxik :loveu: błagam pomóżcie rozleklamować..... dziś koleś pytał o niego, amstafa lub innego rasowca- odprawiłam go z kwitkiem :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]NEFEREK DZIŚ WYSZEDŁ do mnie i Alicji :multi: chłopczyna wygaszony :-( oczy tęskno patrzyły gdzieś w dal.... płakał.... normalnie chliptał :-( na psy nie reaguje- wszystkie ujadaja a on nadal niemy.... przekonał sie dziś do nas więc bede błagać o pozwolenie na spacer, choć takie praktyki u nas absolutnie niedopuszczalne były- ale wraz z nowym opiekunem czas na zmiany :p aaa i najważniejsze... wynegocjowałam możliwość odmowy wydania psa do adopcji jeżeli mam jakieś "ale". Amstafek i Boxer przechodzi pod nasze skrzydła i to ja jestem odpowiedzialna za to komu go oddam :multi: obiecałam sprężyć się bo oba są w pojedyńczych kojcach a mamy brak miejsc.. supcio bo oboma dziś było zainteresowanie - te albo INNE RASOWE :mad:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue] obojętnie jakie byle "rasowe" [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] aaa i mamy inwazje pcheł po poprzednim dzierżawcy...... Nefer ma alergie ... jutro bedzie wetka to go obejrzy. dziś z Alą odpchliłyśmy część psów- te które sie dały .... aaa tengusiu- zadzwonie jutro, ale nie wiem czy pchły nie będą przeszkodą ... zobaczymy ........ błagam pomóżcie w ogłoszeniach, reklamie- ja nie wyrabiam czasowo ;/ [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ekhm.... piranie rozbrykały sie na całego.... ani myślały siedzieć w kojcu jak świat i klockowa takie cudowne :diabloti: deszcz lał jak głupi więc z wybiegu nici.... ale co tam... ganialiśmy szczeniory po całym schronie...jedneu udało sie wskoczyć do zagrody i wpaść w najgłębszą kałużę :evil_lol: ale zmokła kura była :evil_lol: dziś zaczęli robić kojec dla maluchów- taki żeby nie mogły wyleść.... wetka je oglądnęła... skończyły 6 tyg. czarna sunia która jest z matką.... :shake: mamcia nie ma już mleka..... a nie dopuszcza do miski małej :-( nie mam pojęcia czemu- warczy na nią i mała nie ma szans.... BBeta- czy Ty kochana nie dałabys rady wziąć czrnulki i jednego z piątki rodzeństwa do siebie??? czarnulka z pomocą zaczyna już przeżuwać jedzonko- ma koło 5 tyg. Boje sie o nią :shake: chyba że przeniose ją do rudzielców, ale to taka kruszynka :-([/B][/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi: wynegocjowałam dziś z szefem prawo odmowy wydania do adopcji :multi: decyzja należy do mnie..... i jeżeli ktoś wejdzie z pytaniem o RASOWE- a były takowe dziś 2 osoby :mad: i jak one zapytają o ONKI, AMSTAFFA itp.. mam mówić że w trakcie leczenia... jeżeli bedą nalegać i doszukiwać sie innych w typie rasy ... mam powiedzieć że mamy epidemie w schronie i ŻADEN pies nie może opuścic schronu :evil_lol: AMSTAFF I BOXER zostaną wydane TYLKO na zasadach adopcji dogomaniackich- są nasze i MY wybieramy odpowiedni domek, z umową o sterylkach/kastracji sprawdzeniem domu przed i po.....- obiecałam że się sprężymy z ogłoszeniami bo zajmują kojce dla dużych psów których na prawde brak .... Była dziś u mła Alicja i pomyłyśmy część misek które nie były myte ze 2 mies minimum .... czas nam zleciał że zamiast o 16tej prace skończyłyśmy o... 18tej :eek2: przekonałyśmy dziś do siebie kilka psów zamkniętych w sobie... min. astka i boxia....ehhh jak żarełko pomaga w negocjacjach :cool1: boxiu merdał całym sobą, całował po rękach :cool1: amstaff jest wygaszony :-( ale przekonał sie- lizał, dał sie wygłaskać, choć zero emocji, płakał w środku, w sobie..... piranie szczeniaki rozlazły sie po całym schronie ...:mad: panowie powoli tworzą specjalny kojec dla klusek :multi: i co jeszcze...... mamy inwazje pcheł.... część dziś odpchliłyśmy..... totalna dezynfekcja schronu nas czeka bo poprzednicy te pchły chyba taczkami na złość zwozili..... brakuje rąk do pomocy- we 3 nie damy rady gruntownie posprzątać .....[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]choo pocykać i Klockowi foty :razz::razz: [url]http://images26.fotosik.pl/241/494f0a48e5880dd9.jpg[/url] uwolnić żabke :placz::placz:pomóż jej :-x[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]DT lub HOTELIK w miarę tani PILNIE POSZUKIWANY!!!!!!!!!!!! :placz:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...