[quote name='Cambel']A ja nie lubię czytać na siłę, ale często mi się to zdarza, bo jak już coś czytam, to od deski do deski :lol:[/quote]
A ja w ogóle nie czytam...nawet jak to lektura to przeczytam połowe książki (czyli do momentu kiedy staje się nudna ;)) ale z MP jest inaczej, bo jakoś chce mi się czytać to co nie chcę czytać...:D pewnie dlatego, bo jest krótkie :)
PS:A to etui nadmuchiwane to chyba na komóre, żeby sie w morzu nie zamoczyła :lol: jeśli w ogóle mój big telefon tam wejdzie :D [size=1]i o ile zamówie prenumerate, co graniczy z cudem[/size]