Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. [quote name='Cambel']Ooo ile foteczek :cool3: A tak wogóle to Bry :oops: [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/4760/jedynasciext0.jpg[/IMG] Ta fota zdecydowanie super, taki Killer :loveu:[/QUOTE] Fajne! Tylko go nie zaduś :D
  2. [quote name='ß@$!@']daj większe zdjęcie, bo okularów nie widać;)[/QUOTE] jest pewien problem...usunęłam już dużą wersję :oops:
  3. U mnie jeszcze nima :placz: zobacze jutro (jeśli nie pojade na wystawe :grins:)
  4. [quote name='*luthien*'][B]za male, nic nie widac:eviltong: Ale z tego co 'widac' to super :-D[/B][/QUOTE]A widać choć okulary? Czy mam je pogrubić...:evil_lol:
  5. Takie małe wam wystarczy :roll: [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/3913/aaaaaaaayi3.jpg[/IMG] hehe....
  6. To już jutro, a ja nadal nie wiem czy jade oglądać :roll: może pojade jak się nade mną zlitują...:D
  7. U nas wielki wiatr...zanim doszłam do szkoły po świadectwo to mi całą fryzurke zniszczyło...:roll:
  8. [quote name='XXL']e tam okularki moga byc tez sexowne :smile: nie ma co sie smucic :smile: pozdro :smile:[/QUOTE]Mogą być...dopóki ja ich nie założę :eviltong: [size=1]ale dzięki ;)[/size] [quote name='Morrisonka']Wstaw zdjęcie :smile: .[/QUOTE] Jak mi ładne wyjdzie... [quote name='*zaba*']To dlaczego wybralas sobie okropne???? Jest tak duzy wybor oprawek...,nie rozumiem.[/QUOTE]zrozum...ja przymierzałam prawie wszystkie okulary i żadne mi nie pasowały...te co mam wyglądają bardziej na chłopięce, ale to jedyne, które mi pasowały choć troche...ale od nich bolą mnie oczy, uszy i nos...za wielkie w ogóle są te oprawki...
  9. [quote name='Dagusia1992']a to nie mam tyle kasy xp[/QUOTE] To kupuj MP :PPPP
  10. [quote name='Dagusia1992']aha;] czyli lepiej kupować MP :D ja to umiem wybierać xD[/QUOTE] czyli najlepiej kupować oba :eviltong:
  11. PP nie podrożał jak na razie...5,50 kosztuje, ale jest w nim mniej informacji...
  12. [quote name='Helga_psiaki']Mieszkamy jakieś 12 km od siebie;);)[/QUOTE] Aha...to nawet nie daleko ;) :lol:
  13. Mam już okulary...okropne :roll:
  14. często jest tak, że się zamawia prenumerate z taką "średnio fajną książką" ale nie możemy znaleźć fajniejszego prezentu...a miesiąc po zamówieniu dają jakiś super dodatek i żałujemy, że nie poczekaliśmy miesiąc dłużej :D
  15. [quote name='Dada']Do jakiego wieku można brać udział w tym konkursie? Jest on rozgrywany na jakich zasadach? Mam młodszą siostrę, sama chciałabym wystawiać psa i pomyślałam,że ona mogłaby sprobować kiedyś w junior handling, bo doskonale się dogaduje z psem i jej bardzo słucha! Z każdą informację serdecznie dziękuję :)[/QUOTE] Brać udział mogą dzieci i młodzież w wieku 9-18 lat bodajże. Ale co ci będe mówić....zobacz [URL="http://www.zkwp.pl/zg/regulaminy/Regulamin_konkursu_Mlody_Prezenter.pdf"]tu[/URL] ;)
  16. [IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/54194472f5.jpg[/IMG] U was też gorąco jak widzę...
  17. [quote name='Helga_psiaki']justys95, o kogo chodzi??[/QUOTE] O ciebie i evanescence ;) [size=1]a to małymi literami to chodzi o psy :lol: [/size]
  18. [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/7461/deszczrysunek004tf3.jpg[/IMG] Ja tu deszczu nie widzę. Tylko jakieś małe kropy xD
  19. A to wy mieszkacie niedaleko siebie? [size=1]Super psiaki....i jak dużo[/size]:evil_lol:
  20. U mnie wczoraj nie było, ale sprawdze po szkole (bo teraz się w niej znajduje :eviltong:) czy jest. :)
  21. U mnie (w szkole) to już żadnej fajnej ksiązki niema, bo co ciekawsze to przeczytane...już z 2 mies. nic nie wypożyczyłam, a już nie wolno :D
  22. O dobry pomysł z biblioteką. Ja kiedyś wypożyczyłam [B]ze szkolnej [/B]2 albo 3 ksiązki o psach (nie opowieści tylko poradniki ;))
  23. [quote name='Cambel']A ja nie lubię czytać na siłę, ale często mi się to zdarza, bo jak już coś czytam, to od deski do deski :lol:[/quote] A ja w ogóle nie czytam...nawet jak to lektura to przeczytam połowe książki (czyli do momentu kiedy staje się nudna ;)) ale z MP jest inaczej, bo jakoś chce mi się czytać to co nie chcę czytać...:D pewnie dlatego, bo jest krótkie :) PS:A to etui nadmuchiwane to chyba na komóre, żeby sie w morzu nie zamoczyła :lol: jeśli w ogóle mój big telefon tam wejdzie :D [size=1]i o ile zamówie prenumerate, co graniczy z cudem[/size]
  24. [quote name='gabryska']Mój Pies? 4,80 przecież ;p[/quote] Podrożało niedawno :roll: nie wiesz? :eviltong: w każdym mieście jest po tyle samo no chyba, że prenumerate zamawiasz...
  25. [B][SIZE=3]tera sobie przypomnieli[/SIZE][/B] :evil_lol: [SIZE=1]Gratulacje...:oops:[/SIZE]
×
×
  • Create New...