Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. [quote name='Pimpek'][URL]http://images30.fotosik.pl/100/5366871d317d95bd.jpg[/URL] Super :loveu: Ale chcę więcej :eviltong:[/quote]Dzięki :cool3: No to dla was jeszcze dwie fotki Niki...w kagańcu za dużym :lol: [IMG]http://images11.fotosik.pl/94/e2b2d3a1b5fc2ff7.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/100/027314996c48070a.jpg[/IMG]
  2. To fajnie! Że fotki będą :D
  3. [quote name='ß@$!@']część dalsza fotek jutro :) [/quote]No i.....? :mad:
  4. Bewarka

    Kącik koniarzy

    Dzisiaj wreszcie pojechaliśmy na konie z bratem :) 1,5 miesiąca nas nie było :roll: i dziś on spadł z konia...:cool3: ale jest cały! :D
  5. Moja też ostatnio mniej je, ale tak najbardziej się nie przejmuję, bo je troszke a i tak jest za otyła...
  6. Ktoś tu mówi o cieście? :razz:
  7. Ale nagadane...:evil_lol: :eviltong: Witam wieczorkiem, na zdjęciu fajowska góra do oświadczyn :)
  8. [url]http://img252.imageshack.us/img252/8742/ffqr5.jpg[/url] Śliczne, śliczne, śliczne...:loveu:
  9. [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]Witaneczko :mdrmed:;):D[/COLOR][/quote] A witamy, witamy...:loveu: [quote name='ß@$!@']ćliczna fotka :loveu:[/quote] ćliczna-śliczna ???:loveu:
  10. A ja już to co dziś dostałam od taty przechulałam na doładowanie :placz: aż 25zł :evil_lol:
  11. [quote name='ß@$!@'] jak na jakimś zdjęciu będzie widać, że np. mam złą postawe, ręce za nisko itp. to nie krzyczcie, bo ja się dopiero ucze...:roll: [/quote] :diabloti: [quote name='ß@$!@'] [url]http://tinypic.pl/out.php/i43442_tnIMG2269.jpg[/url][/quote] Śliiiicznie wyszliście razem...:loveu: ale konik ładniej :eviltong:
  12. [quote name='Pimpek'][URL]http://images23.fotosik.pl/95/db08c2dc74bacb3c.jpg[/URL] Śliczna :loveu: Eh..... Dawno mnie tu nie było, sorry :oops:[/quote] Dzięki...nie szkodzi, wybaczam :cool3: :D [quote name='ß@$!@']witanko Justyśkowa :)[/quote] A witam Basiowa :p [quote name='Asiaczek']Gaduły! A ja poproszę nowe fotki!!! Pzdr.[/quote]Zrobiłam jedną...:eviltong:[IMG]http://images30.fotosik.pl/100/5366871d317d95bd.jpg[/IMG]
  13. No to czekamy...xD
  14. [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]hejo;];];][/COLOR][/QUOTE] Fanie, że wpadłaś! :D Witam!
  15. [quote name='luzia']Postaram sie :) ale to napewno nie dziś :lol: najpierw zbiore siakieś foteczki :diabloti:[/quote] Mi się nie śpieszy...:eviltong: [quote name='Samturia']fajne fotki... :) no idź sie umyć bo już posty śmierdzą :diabloti:[/quote] Dzięki i nie dzięki :p [quote name='ß@$!@']Hej :loveu: teraz posty pachną :)[/quote] Nom...:loveu: :p [quote name='luzia']miętą :diabloti:[/quote] teeeż...ale najbardziej pachną morskim żelem pod prysznic :diabloti:
  16. Oczywiście proszę pani...ja będę grzeczna i będę cichutko...:diabloti: PS:Lece pod prysznica :D
  17. Wchodzisz na Foto Blogi->New thread Tam wpisujesz tytuł galerii, opowiadasz coś o sobie, o psie, dajesz foty a potem tylko naciskasz "Zatwierdź nowy wątek" tyle ;)
  18. Będziemy wiedzieć :p :cool3:
  19. [quote name='Savannah']Nie wazne gdzie, wazne ze SA!:evil_lol:[/QUOTE] Dużo mi to mówi :D Asiaczki się poukrywały :diabloti:
  20. [quote name='Blow']O boszszsz....Ale tu pustką wali:o PODNOSZĘ!:D[/QUOTE] :mad: no to foty...:mad:
  21. O sorry...lu[B]z[/B]ia :grins: PS:Refleks mam do d...zły :placz:
  22. Bewarka

    Kącik koniarzy

    [url]http://i191.photobucket.com/albums/z31/sota36/DSC00869.jpg[/url] Ale się łoczy świecą :p
×
×
  • Create New...