[quote name='basia bonnie'][url]http://images28.fotosik.pl/103/b12a12fcab200a51.jpg[/url]
fajnie siedzi :loveu:
fajne miejsce do fotografowania :evil_lol:[/QUOTE]
Dzięki...:lol: no miejsce po prostu idealne! Węgiel, skup złomu i skup ziół, którego (dobrze, że) niewidać :D