Osobiście moje zdanie jest takie, że p.Agnieszka super wytresowała swojego pieska i nauczyła go wielu przeróżnych sztuczek, sama bym tak nie umiała! :klacz: Cieszę się, że przeszła dalej i zaszokowało mnie podejście pana W. - lubie bardzo oglądać jego program a on tu nagle taki nieprofesjonalny komentarz daje....:lol: ;) Moim zdaniem pokaz dogdancingu ani w ich, ani w żadnym innym wykonaniu nie wygra tego typu programu, no ale życzę powodzenia i obym się myliła!!! Mam też nadzieję, że widzowie tegoż programu pogłębią w jakiś sposób swoją wiedzę o psach... :cool3: