[quote name='Gosiapk']Przemas, co sie stało?[/QUOTE]
Nic poważnego. Kolejny guzek :) Ja to mam sie z tymi guzkami :eviltong: Już 3 w tym roku. Jeden taki poważny, ate to takie se podchodzace cos po ropniaki :) Ale juz sie pomału goi wiec mam nadzieje, ze w ponidzialek dotre do schroniska :)