Jump to content
Dogomania

DarkAngels

Members
  • Posts

    2577
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DarkAngels

  1. Nom. Też to widziałem. Wydaje mi się, że Xena się wystraszyła czegoś.
  2. [quote name='Ania_i_Kropka']Mam nadzieję, że Lękuś mi wybaczy i nadal będzie moim kumplem.[/QUOTE] Napewno Ci wybaczy i nadal bedzie Twoim kumplem :) :loveu:
  3. Wiem. :loveu: On jest taki super, a bez domku :( Billy hopaj na pierwszą stronkę
  4. Paduś napewno znajdzie domek z kochajacymi go człowiekami :) Hopamy na pierwsza stronkę :)
  5. [quote name='Ania_i_Kropka']Dzisiaj Sabunia co chwilę uciekała z dyżurki i wychodziła sobie na krótki spacerek. Jednak wystarczyło na nią popatrzeć i powiedzieć Saba do siebie i niunia grzecznie wracała do dzieciaczków.[/QUOTE] Te najmłodsze szczeniaczki otwierają już oczka :multi: Sabunia jest bardzo troskliwą psinką :)
  6. To prawda, ale potem go chciałem wziasc to on nie chciał. Wolał dalej lezeć na słonce. A gdy zaprowadziłem go do klatki w srodku budynku on sie na mnie sfochował ... :(
  7. [quote name='Ania_i_Kropka']Trudno powiedzieć jak się nie widziało psiaka, ale jeżeli rzeczywiście jest taki napastliwy to Fidelek czułby się źle w takim otoczeniu. No nic szukamy dalej domku!!! Dzisiaj Fidelek był czipowany. Jak Go trzymałam to patrzył na mnie takim wzrokiem jakby mówił " Ej ciotka co ty robisz, oni zbliżają się do mnie z taką wielką igłą a ty zamiast mnie bronić to jeszcze trzymasz..."[/QUOTE] Szkoda, że się nie udało. No, ale dobrze, że odpisali. Fidelek może by się źleczuł, a może i nie ... Szukamy dalej domku :)
  8. Hopamy na dobranoc :)
  9. Hopamy na pierwszą stronkę :) BIegnij po domek, on tam napewno gdzieś jest :)
  10. Hopamy na pierwszą stronkę :)
  11. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Super, każdy psiak chciałby mieć takiego Pana :)
  12. Hopamy na dobranoc :)
  13. Napewno tak nie bedzie :) Będzie sie cieszył, że Was widzi. Ja postaram się w tym tygodniu wpąśc go wyprowadzić i zobaczyć co u niego słychać :D
  14. Hmmmm. Ale dzisiaj jest niedziela. :cool3: Billuś na pierwszą stronkę :)
  15. A może przewieśc gdzieś małego do jakiejś kliniki gdzie byłby pod stałom opieką weterynarza. Może Olsztyn przy uniwerytecie (tu są dobrzy weterynarze) a i mógłbym zagadać może by opuścili ceny czy pół darmo czy coś, tu odrazu jest hotelik, Warszawa, hmmm, i wiecej nie znam :)
  16. Fotki są super :) Laryska jest naprawdę pięknym i przyjaznym psiakiem :)
  17. Jutro podkarmie troszke naszą Felicite :D :)
  18. :multi: :multi: :multi: Ale super :) Jak ja lubie Boksie :)
  19. Kirusia życze miłej nocki, mam nadzieje, że nie długo się zobaczymy :)
  20. [quote name='patch75']no, jeden byl wolny, dwa tygodnie jestem tu na kampusie, jeszcze dwa tutaj a potem na inny kampus[/QUOTE] Aham. A wiesz co może u LoverBoya? Ja nie mogłem wpaść :-( Wstyd mi :oops:
×
×
  • Create New...