[quote name='Ania_i_Kropka']Trudno powiedzieć jak się nie widziało psiaka, ale jeżeli rzeczywiście jest taki napastliwy to Fidelek czułby się źle w takim otoczeniu. No nic szukamy dalej domku!!!
Dzisiaj Fidelek był czipowany. Jak Go trzymałam to patrzył na mnie takim wzrokiem jakby mówił " Ej ciotka co ty robisz, oni zbliżają się do mnie z taką wielką igłą a ty zamiast mnie bronić to jeszcze trzymasz..."[/QUOTE]
Szkoda, że się nie udało. No, ale dobrze, że odpisali. Fidelek może by się źleczuł, a może i nie ... Szukamy dalej domku :)