[quote name='patch75']czyli dwa kroki do przodu i dwa do tylu:shake: Boze, co tu zrobic?gdzie tu DT znalezc?:shake:
Ja sam niewiem. Robie co się da. Pytam znajomych ludzi których spotkam na ulicy. No, ale wszyscy sie boja wziasc starszego, schorowanego psiaka. Ja mógłbym go wziąśc do siebie, ale mieszkam na 4 pietrze i ciezko by bylo mu schodzi, a nosic go nie moge. :-(