[quote name='patch75']aha, sila wyzsza;) zdrowiej tam;znowu zabieg?:crazyeye: kiedy to ci sie skonczy?pewnie juz masz dosc tych zabiegow; trzymaj sie cieplo:loveu:[/QUOTE]
Nom. Znowu, znowu. Mam nadzieje, że się skończą szybko :) Jutro poćwicze z Shannonkiem :) obiecuje :)