[quote name='patch75']przemek, to i tak czesto jestes w schronisku, to dobrze, ma intensywny trening :evil_lol:[/QUOTE]
Oj. Intensywny to on ma. On już mnie nie lubi :eviltong: Jak podchodze do jego klatki to on szczeka, ale gdy zobaczy smycz to odchodzi. Pewnie se myśli: "I znowu trening ... Bleee. Ale znowu się zmęcze. Ale warto bo znowu coś zjem. :) "