[quote name='Ania_i_Kropka']Ludzie pytają o nią, jednak nikt nie chce podjąć się pracy z tak trudnym psem. Najgorsze jest to, że ona gryzie ze strachu. To nie jej wina, że taka jest, ale przez to jej szanse na adopcje są minimalne.[/QUOTE]
Ona też napewno znajdzie domek. Jej tylko potrzeba poswiecic troche czasu i serce. :loveu: A ja to uczynie. Mam nadzieje, ze ona przyzwyczai sie do ludzi i ze sie dowie, ze nie wszyscy ludzie to potwory ...