Jump to content
Dogomania

DarkAngels

Members
  • Posts

    2577
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DarkAngels

  1. Burrito napewno znajdzie domek :) On jest bardzo cudowny i sympatyczny :)
  2. [quote name='Ania_i_Kropka']Przemek wstawiałeś już gdzieś Raksunie? Nie chcem zdublować ogłoszeń.[/quote] Przepraszam, ale nie. Nie ma mnie w domu. Bede dopiero jutro. Ale wstawie naszą RTaksunie tam gdzie napisałem :) Jeszcze raz przepraszam ...
  3. [quote name='Ania_i_Kropka']To już 2 ostatnie punkty mamy z głowy:lol:. Zostało jeszcze 8, ale co to jest dla Shanonka:razz:[/quote] No prawda. Shannonek jest bardzo mądrym psiakiem :) :multi:
  4. Hmmm. Z tego co wiem to Prymusek ma jechać do okolic Wa-wy, a z tamtad ma jechać do daisy za granice do domku docelowego. Ale nie potrwierdze tego na 100% :)
  5. Ale nasza Boksia jest szczesliwa na fociach. Ale sie ciesze :)
  6. A ostatnio właśnie mieliśmy waruj przy zamieszaniu i siad i zostan. Shannonek siedział, a psiaki z innymi wolontariuszami sie krecili. A on niuc. grzecznie sie nie ruszal i czekal na komende do nogi :)
  7. Nom. Pierw sie wypisuje, a potem nic :( A już myślałem, ze szczęście mu dopisze ...
  8. Pan nadal nie odpowiada :shake: i chyba juz nie odpowie :-( Hopamy na pierwszą stronkę :)
  9. [quote name='Ania_i_Kropka']Patch ty tam nikogo nie gryź jeszcze zafundują Ci kwarantannę . W końcu jesteś z kraju, w którym występuje wścieklizna. I kto wtedy będzie zajmował się Shanonkiem?[/quote] No właśnie :) Shannonek bardzo tęskni za Ciocią Patch :) :) :)
  10. Już po wysatwce :) Atmosfera superek :) Ciocie upiekły ciasto i zrobiły sałatki :) Jedzonko było super :)
  11. Nom. W poniedziałek poćwicze z Shannonkiem :) A w czwartek trening z Panem trenerem. :) Mam nadzieje, ze w czwartek Shannonek nie bedzie taki osiołkowaty :evil_lol:
  12. Yoguś napewno znajdzie domek :) On jest taki piękny :loveu: Na spacerkasch jest boski, nie ciagnie i jest szcześliwy :)
  13. Ja go mogę zawieśc jakoś na poczatku tygodnia. Wiem już gdzie i do kogo. :)
  14. Hej. Wam jestem w Warszawie więc nie moge zabardzo sie rozpisywać, bo nie u siebie. Dostalem dzisiaj kilka eskow od czoko. Napisała mi, że nie mogla wczesniej sie odezwac, ani na dogo ani przez eska :) Nie pisała poniewaz miała maly wypadek na koniu i znalazła sie w szpitalu. Ale jutro lub w poniedzialek bedzie weypisana. :) Spytała sie czy mogła to by być z ta sroda. Alke ona nie s\da rady przyjechac i do schronu przyjechałaby jej kolezanka. Czoko mówi, ze Bystra bierze napewno. Tylko, że musi proszić o pomoc w wysterylizowaniu jej - chodzi o fundusze. Co robimy?
  15. Właśnie o tym myślałem. Mam nadzieje, że przerzutów zadnych nie ma :shake:
  16. [quote name='justynavege']:loveu: jutro sobota pewnie Kamyś bedzie miał gosci[/QUOTE] Jutro napewno Kamyś wyjdzie na spacerek :) :multi:
  17. Tytuł już zmieniłem :) Lękuś hopaj na pierwszą stronę :)
  18. [quote name='Ania_i_Kropka']Mała ruda Tunia.:loveu:[/QUOTE] :multi: :multi: :multi: Kolejny psiaczek ma swój domek :)
  19. Gajunia pewnie teraz smacznie śpi na swoim posłanku lub na kanapie :)
  20. Nom. Raksunia hopaj na pierwszą stronkę :) W poniedziałek zrobie filmik na spacerku i wstawie, zeby wszyscy sie przekonali jaka ja jestem sympatyczna i grzeczna :)
×
×
  • Create New...