-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
halbina replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Hana, szukaj domku... co do prawka, nie zdałam testu... poprawiam 30 czerwca, może zdążę się douczyć... -
-
-
tekst mogę napisać, ale to dopiero w niedzielę... dziś Kasia weźmie ode mnie aparat i po wyczesaniu Boryska, obfoci go, bo zdjęcia, jakie ma teraz...
-
[quote name='Bjuta']Dziękuję Wam bardzo za dobre słowa! Czuję się... świetnie! Napakowali mnie lekami, które mnie zdziebko otumaniają, ale za to mam świetny humor! :eviltong: :evil_lol: Przy okazji - zapraszam Was - jeśli będziecie mieli chwilkę czasu w poniedziałek to w teatrze TV będzie mój debiutancki spektakl (nazywa się Koncert życzeń) - jest fajna obsada - Kowalski, Herman, Kaim i Gorzlak i jeden pies (ale z daleka)... Poniedziałek 1 pr. 20.25 - jakby co. ;)[/QUOTE] Ale żeby z tej okazji rzucać sie w przepaść... przesada! Bjutko, bardzo współczuję... mam doła, a tu jeszcze takie wieści... chyba muszę też się nafaszerować jakimiś wspomagaczami... spektakl obejrzę!!!
-
Mały Książę - głuchy,ślepy dog niemiecki. MA DOM
halbina replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
"...dobrze widzi się tylko [COLOR=#ff5b2f][U]sercem[/U][/COLOR]. Najważniejsze jest niewidzialne dla oczu." -
OMG... co się stało?... wspólczuję straty...
-
Mały Książę - głuchy,ślepy dog niemiecki. MA DOM
halbina replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
"Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół." Przyjaciel czeka... -
Mały Książę - głuchy,ślepy dog niemiecki. MA DOM
halbina replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
"Jesteś na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś..." -
Dziewczyny,sytuacji współczuję! poszukam smyczek I ja mam ogromny problem, moja tymczasowiczka uciekła. Gdyby trafiła do Was, proszę o informacje [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S9CeGGpkrJI/AAAAAAAAFwA/jLccgqryF08/s640/P4220027.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S9Cd3scOpII/AAAAAAAAFvY/7FYbmYYU8ko/s512/P4220018.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S6_LF2kR2iI/AAAAAAAAFPQ/3xeKVBA9JW4/s640/P3280037.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S6_JB7edSUI/AAAAAAAAFNo/psmoCBZ4wc4/s640/P3280004.JPG[/IMG]
-
tak... miałam plany na długi weekend: wyspać się i pouczyć prawka... nic nie wyszło... dwa dni temu znikła Pampuszka, wymsknęła się pod uchyloną roletą okienną, od dwóch dni szukamy jej i zajmuję się jej maleństwem... nie wiem, jak Pampuszka to zrobiła, inne koty nie są w stanie wyjść tamtędy, żeby to zrobić, musiała podważyć roletę, do tego trzeba dość dużej siły (to rolety antywłamaniowe...) Ogłoszenia rozlepione u wetów i w sklepach zoologicznych, a także w okolicy, Mysia ze schroniska powiadomiona... najgorzej, że był odpust, musiała przestraszona odbiec... ona jest płochliwa... Małego karmię mixolem, dopiero otwiera oczka.
-
Tęskniliśmy bardzo za Korkosmokiem! Witajcie!
-
a ten dolny musi mieć makijaż, żeby atrakcyjnie wyglądać...