-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
[URL="javascript: max_img();"][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/2c4c3944.jpg[/IMG][/URL] zajączek! hi hihi hi
-
[quote name='ewtos'][quote name='halbina']jestem, jestem... przywaliły mnie obowiązki bieżące i zaległości... próbne matury sprawdzać muszę, [B]dokupiłam 10 godzin jazd i dziś ustaliłam termin egzaminu na prawo jazdy, ten państwowy już... 30 kwietnia od 17.00[/B] QUOTE] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=Y4pA3U5kDxg&feature=rec-HM-fresh+div[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=YAG9wSWuKgI&feature=related[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=IaFXYD8zTAM&feature=related[/URL] Może się przyda :evil_lol:. I powodzenia 30!!!!!!!!!!!:lol:[/QUOTE] znam bardzo dobrze, to już prawie na pamięć... hi hi... a poważnie: mnie wychodzi ciut lepiej...
-
AJZON - dostojny psi arystkorata z rodowodem- ma dom!
halbina replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
wrzuciłam Ci coś na gg... przeczytaj -
AJZON - dostojny psi arystkorata z rodowodem- ma dom!
halbina replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[quote name='izulkabu']Ada jeje dogi-adopcje mają w kujawsko pomorskim kilka ludzi do sprawdzenia domu, może akurat w pobliżu, napisz na maila adopcyjnego jaka miejscowość.[/QUOTE] Izulkabu, podobno jakiś dog siedzi w schronisku w Chorzowie... wiesz coś o tym? -
[quote name='modliszka84']Iwanek - gdy trafił do schroniska był jednym wielki dredem. Po strzyżeniu wyglądał tak: [CENTER] [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2475b.jpg"] [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2475b.jpg.jpg[/IMG][/URL] Teraz Iwanek wygląda tak i NADAL JEST W SCHRONISKU I SZUKA DOMU [CENTER] [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/7883/p12208300998735.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/5048/p12208361013240.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/8522/p12208861289635.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2475b.jpg"] [/URL] [/CENTER][/QUOTE] jak dla mnie... [URL]http://www.google.com/images?q=bearder+collie&rlz=1I7ACAW_plPL358PL358&oe=UTF-8&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=qxbLS_ybCdKeOIeSpYcG&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=1&ved=0CBMQsAQwAA[/URL]
-
sorki, nie ten link obejrzałam... oczywiście mój błąd!
-
Już nie Skandal a Zulu.Wyrwany od meneli ma nowy dom.
halbina replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
pomocy dla malucha! -
szczerze to on niewiele przypomina doga niemieckiego, jak jest duży? ale molos to może być... znasz forum Molosy? tam trzeba go umieścić.
-
jakim cudem on jeszcze w schronisku jest?... :crazyeye:
-
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8o-sJ_15XI/AAAAAAAAFUk/f-a3gTu1Cjc/s640/P3290015.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pKx8_rfJI/AAAAAAAAFig/6cioO_xm0U0/s512/P4120250.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8o-5X_P4HI/AAAAAAAAFVE/k9uDgcG5szs/s640/P3290027.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pKt0PXliI/AAAAAAAAFiY/lYt4GPI4n2g/s640/P4120243.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pK3UA__UI/AAAAAAAAFi0/eV58zq6oakM/s512/P4120254.JPG[/IMG]
-
koty: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8o-Y0VG32I/AAAAAAAAFT0/60OR89I6JvU/s640/P3290002.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8o-hxR0qLI/AAAAAAAAFUM/N6BKAltBKjo/s640/P3290009.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8o-mdL7-GI/AAAAAAAAFUY/zcXbrkcTXrI/s512/P3290012.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8o-t9KqjBI/AAAAAAAAFUo/86MysP-R4mo/s640/P3290019.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8o-vmotYYI/AAAAAAAAFUs/xZBHf-hWulg/s512/P3290020.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8o-yqgJWJI/AAAAAAAAFU0/qUOqm9lzgKA/s640/P3290023.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pKcP_wzZI/AAAAAAAAFh0/L3_ec-eoNGM/s512/P4120229.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pKd1k3N_I/AAAAAAAAFh4/1glLHSxS8E4/s512/P4120230.JPG[/IMG] i pies kanapowy: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pKjUr1p5I/AAAAAAAAFiA/FYT9se08Qyg/s576/P4120233.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pK0pvsOeI/AAAAAAAAFik/64IJe9flccM/s512/P4120252.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pJ9ePWDPI/AAAAAAAAFg0/XouxN5pUK5E/s640/P4120214.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pJ_4NvWkI/AAAAAAAAFg8/yy-YmHy4mu4/s640/P4120215.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pKGTsBJfI/AAAAAAAAFhM/-nlqQaMhooc/s640/P4120218.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pKIQtBv_I/AAAAAAAAFhQ/FElsEBap_0c/s512/P4120219.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pKT4hUGvI/AAAAAAAAFhk/PyD3cZaa0yE/s512/P4120225.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pJmPSloeI/AAAAAAAAFgI/rxej1xeow1Q/s512/P4120199.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pJxeeQCPI/AAAAAAAAFgc/NVTuvKTVFWg/s512/P4120207.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pJ1RC17WI/AAAAAAAAFgk/9-8Csp_M7kU/s640/P4120210.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pJ3a_7LMI/AAAAAAAAFgo/MwawcZ_zmZc/s512/P4120211.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pJ5EeH6WI/AAAAAAAAFgs/pRF4eQA9qkQ/s512/P4120212.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pJ6iqMkXI/AAAAAAAAFgw/hhtKlkefIpQ/s640/P4120213.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pJCnqUrCI/AAAAAAAAFfA/cY__0cH3O0o/s512/P4120180.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pJJRqs8_I/AAAAAAAAFfM/eglzQBOTX3Y/s640/P4120183.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pJNTt-DSI/AAAAAAAAFfU/vk8mxdum_CQ/s512/P4120185.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pJPLGN5SI/AAAAAAAAFfY/N0mhJchI0w4/s512/P4120186.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pJVHJXGoI/AAAAAAAAFfk/2Nlcg7es2KU/s512/P4120190.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pJkYelMJI/AAAAAAAAFgE/IiUnOlRXjnQ/s512/P4120198.JPG[/IMG]
-
Pies łańcuchowy" [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pImPbsKII/AAAAAAAAFeA/5oO5MslnKqY/s512/P4120164.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pIocjM_WI/AAAAAAAAFeE/l1dKb2cwO_Q/s640/P4120165.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pIxsePx7I/AAAAAAAAFeY/_wiQCp1g6qc/s512/P4120171.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pI4b0drmI/AAAAAAAAFeo/tNV4XtOpqNs/s512/P4120175.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pI-frwqNI/AAAAAAAAFe0/RUsA3yGQpPs/s512/P4120178.JPG[/IMG]
-
ja Wam zalegam z wpłatą...
-
[B]To cud! Balbinka jeszcze niedawno tak wyglądała... [/B] [B][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/1701/hpim3678.jpg[/IMG][/B] [B]A teraz mały i SZCZĘŚLIWY Talib!!!! Jesteś WSPANIAŁA Amica!!! [/B] [IMG]http://i44.tinypic.com/2dtzuxe.jpg[/IMG] Znalazła dom u Amici! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180764-Juz-nie-łysa-Balbinka-we-wspaniałym-dt-u-Amici!!!/page102[/URL]
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
halbina replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Gratulacje! I podziękowania! Na Metamorfozy Talibka!