Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. [URL="javascript: max_img();"][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/2c4c3944.jpg[/IMG][/URL] zajączek! hi hihi hi
  2. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8yIywJ0dTI/AAAAAAAAFtI/C1cIXlLq3q0/s800/P4190116.JPG[/IMG] Babcia halbina i mamusia Pampuszka przyjmują gratulacje z tej okazji, Inka i Platon... z okazji 400 stron wątku...
  3. Melduję, że w ramach jazd, dojechałam dziś do centrum Jaworzna. Osiągnęłam setkę na liczniku. Do egzaminu 10 dni jeszcze... pora zacząć wkuwać wiedzę teoretyczną i testy... a tymczasem pod rogówką... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8yIvW0cA6I/AAAAAAAAFtA/Xh-So4VK2AY/s576/P4190114.JPG[/IMG]
  4. [quote name='ewtos'][quote name='halbina']jestem, jestem... przywaliły mnie obowiązki bieżące i zaległości... próbne matury sprawdzać muszę, [B]dokupiłam 10 godzin jazd i dziś ustaliłam termin egzaminu na prawo jazdy, ten państwowy już... 30 kwietnia od 17.00[/B] QUOTE] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=Y4pA3U5kDxg&feature=rec-HM-fresh+div[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=YAG9wSWuKgI&feature=related[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=IaFXYD8zTAM&feature=related[/URL] Może się przyda :evil_lol:. I powodzenia 30!!!!!!!!!!!:lol:[/QUOTE] znam bardzo dobrze, to już prawie na pamięć... hi hi... a poważnie: mnie wychodzi ciut lepiej...
  5. to był psi fryzjer... obok lecznicy... :P a Inka na łańcuchu kozim... bo już się tam czuje za pewnie i wszystkich zaczepia... tak to jest jak się chodzi z psem na kawkę do prezesa fundacji... pies zupełnie traci respekt do weterynarza... na szczęście poza smakołykami są też łańcuchy...
  6. wrzuciłam Ci coś na gg... przeczytaj
  7. [quote name='izulkabu']Ada jeje dogi-adopcje mają w kujawsko pomorskim kilka ludzi do sprawdzenia domu, może akurat w pobliżu, napisz na maila adopcyjnego jaka miejscowość.[/QUOTE] Izulkabu, podobno jakiś dog siedzi w schronisku w Chorzowie... wiesz coś o tym?
  8. halbina

    Metamorfozy

    [quote name='modliszka84']Iwanek - gdy trafił do schroniska był jednym wielki dredem. Po strzyżeniu wyglądał tak: [CENTER] [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2475b.jpg"] [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2475b.jpg.jpg[/IMG][/URL] Teraz Iwanek wygląda tak i NADAL JEST W SCHRONISKU I SZUKA DOMU [CENTER] [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/7883/p12208300998735.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/5048/p12208361013240.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/8522/p12208861289635.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2475b.jpg"] [/URL] [/CENTER][/QUOTE] jak dla mnie... [URL]http://www.google.com/images?q=bearder+collie&rlz=1I7ACAW_plPL358PL358&oe=UTF-8&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=qxbLS_ybCdKeOIeSpYcG&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=1&ved=0CBMQsAQwAA[/URL]
  9. Wiedziałam, że tak to się skończy... :P
  10. Narodzie dogomaniaków, okażmy solidarność!
  11. sorki, nie ten link obejrzałam... oczywiście mój błąd!
  12. szczerze to on niewiele przypomina doga niemieckiego, jak jest duży? ale molos to może być... znasz forum Molosy? tam trzeba go umieścić.
  13. halbina

    Metamorfozy

    jakim cudem on jeszcze w schronisku jest?... :crazyeye:
  14. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8o-sJ_15XI/AAAAAAAAFUk/f-a3gTu1Cjc/s640/P3290015.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pKx8_rfJI/AAAAAAAAFig/6cioO_xm0U0/s512/P4120250.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8o-5X_P4HI/AAAAAAAAFVE/k9uDgcG5szs/s640/P3290027.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pKt0PXliI/AAAAAAAAFiY/lYt4GPI4n2g/s640/P4120243.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pK3UA__UI/AAAAAAAAFi0/eV58zq6oakM/s512/P4120254.JPG[/IMG]
  15. filmik: [URL]http://picasaweb.google.com/halbina40a/NowosciZFrontu#5461249832865667074[/URL] [URL]http://picasaweb.google.com/halbina40a/NowosciZFrontu#5461252890045675602[/URL] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pEm2f5e8I/AAAAAAAAFVk/1IenznOM18s/s640/P3300033.JPG[/IMG]
  16. koty: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8o-Y0VG32I/AAAAAAAAFT0/60OR89I6JvU/s640/P3290002.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8o-hxR0qLI/AAAAAAAAFUM/N6BKAltBKjo/s640/P3290009.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8o-mdL7-GI/AAAAAAAAFUY/zcXbrkcTXrI/s512/P3290012.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8o-t9KqjBI/AAAAAAAAFUo/86MysP-R4mo/s640/P3290019.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8o-vmotYYI/AAAAAAAAFUs/xZBHf-hWulg/s512/P3290020.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8o-yqgJWJI/AAAAAAAAFU0/qUOqm9lzgKA/s640/P3290023.JPG[/IMG]
  17. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pKcP_wzZI/AAAAAAAAFh0/L3_ec-eoNGM/s512/P4120229.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pKd1k3N_I/AAAAAAAAFh4/1glLHSxS8E4/s512/P4120230.JPG[/IMG] i pies kanapowy: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pKjUr1p5I/AAAAAAAAFiA/FYT9se08Qyg/s576/P4120233.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pK0pvsOeI/AAAAAAAAFik/64IJe9flccM/s512/P4120252.JPG[/IMG]
  18. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pJ9ePWDPI/AAAAAAAAFg0/XouxN5pUK5E/s640/P4120214.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pJ_4NvWkI/AAAAAAAAFg8/yy-YmHy4mu4/s640/P4120215.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pKGTsBJfI/AAAAAAAAFhM/-nlqQaMhooc/s640/P4120218.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pKIQtBv_I/AAAAAAAAFhQ/FElsEBap_0c/s512/P4120219.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pKT4hUGvI/AAAAAAAAFhk/PyD3cZaa0yE/s512/P4120225.JPG[/IMG]
  19. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pJmPSloeI/AAAAAAAAFgI/rxej1xeow1Q/s512/P4120199.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pJxeeQCPI/AAAAAAAAFgc/NVTuvKTVFWg/s512/P4120207.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pJ1RC17WI/AAAAAAAAFgk/9-8Csp_M7kU/s640/P4120210.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pJ3a_7LMI/AAAAAAAAFgo/MwawcZ_zmZc/s512/P4120211.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pJ5EeH6WI/AAAAAAAAFgs/pRF4eQA9qkQ/s512/P4120212.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pJ6iqMkXI/AAAAAAAAFgw/hhtKlkefIpQ/s640/P4120213.JPG[/IMG]
  20. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pJCnqUrCI/AAAAAAAAFfA/cY__0cH3O0o/s512/P4120180.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pJJRqs8_I/AAAAAAAAFfM/eglzQBOTX3Y/s640/P4120183.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pJNTt-DSI/AAAAAAAAFfU/vk8mxdum_CQ/s512/P4120185.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pJPLGN5SI/AAAAAAAAFfY/N0mhJchI0w4/s512/P4120186.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pJVHJXGoI/AAAAAAAAFfk/2Nlcg7es2KU/s512/P4120190.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pJkYelMJI/AAAAAAAAFgE/IiUnOlRXjnQ/s512/P4120198.JPG[/IMG]
  21. Pies łańcuchowy" [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pImPbsKII/AAAAAAAAFeA/5oO5MslnKqY/s512/P4120164.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pIocjM_WI/AAAAAAAAFeE/l1dKb2cwO_Q/s640/P4120165.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pIxsePx7I/AAAAAAAAFeY/_wiQCp1g6qc/s512/P4120171.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pI4b0drmI/AAAAAAAAFeo/tNV4XtOpqNs/s512/P4120175.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8pI-frwqNI/AAAAAAAAFe0/RUsA3yGQpPs/s512/P4120178.JPG[/IMG]
  22. ja Wam zalegam z wpłatą...
  23. halbina

    Metamorfozy

    [B]To cud! Balbinka jeszcze niedawno tak wyglądała... [/B] [B][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/1701/hpim3678.jpg[/IMG][/B] [B]A teraz mały i SZCZĘŚLIWY Talib!!!! Jesteś WSPANIAŁA Amica!!! [/B] [IMG]http://i44.tinypic.com/2dtzuxe.jpg[/IMG] Znalazła dom u Amici! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180764-Juz-nie-łysa-Balbinka-we-wspaniałym-dt-u-Amici!!!/page102[/URL]
  24. Gratulacje! I podziękowania! Na Metamorfozy Talibka!
×
×
  • Create New...