-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
do góry, Borysku!
-
pokażę swiatu pięknotę...
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPuroB03tI/AAAAAAAAGyI/0-8YOS9pTF0/s512/P6240131.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPusvNM4sI/AAAAAAAAGyM/8MoC8jE-h9Q/s512/P6240132.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPuwxpSJoI/AAAAAAAAGyU/pFozT-DqPuA/s576/P6240135.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPuydyfK2I/AAAAAAAAGyY/t9sPy6Kz0ss/s720/P6240136.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPu1wHPy1I/AAAAAAAAGyg/ceb53LewTE8/s512/P6240138.JPG[/IMG]
-
uuuuuuuuupssssss Dwa kotki dwumiesięczne, zdrowe i w pełni gotowe do adopcji oczekują na kochających opiekunów i odpowiedzialne domki na całe swoje życie. Piękna koteczki Maska i słodki kawaler Zorro. Są przepięknymi pingwinkami. Oba kociaki są pięknie umaszczone, mają białe regularne maseczki klasyczne czarne garniturki i białe żabociki oraz skarpetki, no i białe wąsy! Własnie weszły w tę faże rozwoju, kiedy wesoło brykają i są arcyzabawne! Są zsocjalizowane z innymi kotami i psami, będą więc mogły dołączyć do każdego stadka. Mają swoje książeczki zdrowia, są odrobaczone i pierwszy raz zaszczepione. Jedzą suche i mokre jedzonko, lubią też mięsko i biały ser. Kotki znajdują się pod opieką fundacji "Szara Przystań" w Zabrzu. Zostaną wydane po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej i umowy adopcyjnej. Warunkiem adopcji jest zgoda na sterylizację kotki i kastrację kocurka po uzyskaniu przez nie dojrzałości. Warunki adopcji: [URL]http://www.szara-przystan.pl/index.php?id=warunki[/URL] umowy adopcyjne [URL]http://www.szara-przystan.pl/index.php?id=umowy[/URL] Kontakt, najchętniej na email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPub_65QfI/AAAAAAAAGxg/LrQGkmSHbOQ/s576/P6240117.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPudnASdWI/AAAAAAAAGxk/QgBtLONAaLg/s512/P6240118.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPufugQzhI/AAAAAAAAGxs/qD3-BH2Uwys/s512/P6240123.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPuqb1kTuI/AAAAAAAAGyE/RYu17VuIyog/s640/P6240130.JPG[/IMG] Maska
-
Dusia i Tusia mają już domki, ale mam nowego tygryska - taki 5 tyg. zabiedzony... i dzikawy... no i domków szukają pingwinki: chłopak i dziewczynka, czyli Zorro i Maska... Zdałam test bezbłędnie, placyk super, ale za bramę ośrodka pojechałam niedaleko... stres mnie zjadł, mam to nawet na piśmie i jeszcze mi pan egzaminator nagadał poza kamerą... cóż... do trzech razy sztuka... mam czas do końca wakacji ćwiczyć umiejętności i poskramianie emocji... dzięki za kciuki!
-
Dziś dostałam sms od Bubu, w schronisku jest siedem niesamodzielnych zupełnie maluchów...
-
[Elbląg] zagłodzona i przerażona dożyca Ela - POTRZEBNA PILNA POMOC!
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
kochana, oby ktoś to zauważył i dal jej dom przed jesienią! -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
halbina replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
ale przystojniak! ja wyadoptowałam dziś malusie dwie do Bielska... przepraszam... macie tyle swoich... ale pani zakochała się od pierwszego spojrzenia na foteczki... -
wakacje, Betelku, słońce i wolność! zajrzyj do nas i uracz nas fotkami!
-
Maleńka Majeczka znalazła DOM! Bądź szczęśliwa! :)
halbina replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
które? i dlaczego? -
Maluchy w nowych domach. Dziękuję Dineh i Kopciuszkowi :)
halbina replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Kar0la']Klaudus__ ja to już się boję wchodzić na Twoje wątki. :roll:[/QUOTE] ja też... biedactwa... -
Maleńka Majeczka znalazła DOM! Bądź szczęśliwa! :)
halbina replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
prześliczne! gdzie one w końcu są: w schronisku czy u tej kobiety? -
[img]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPuroB03tI/AAAAAAAAGyI/0-8YOS9pTF0/s512/P6240131.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPusvNM4sI/AAAAAAAAGyM/8MoC8jE-h9Q/s512/P6240132.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPuwxpSJoI/AAAAAAAAGyU/pFozT-DqPuA/s576/P6240135.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPuydyfK2I/AAAAAAAAGyY/t9sPy6Kz0ss/s720/P6240136.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPu1wHPy1I/AAAAAAAAGyg/ceb53LewTE8/s512/P6240138.JPG[/img]
-
[img]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPuWfLVTbI/AAAAAAAAGxU/_ZSbeJBo4Vg/s576/P6240114.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPub_65QfI/AAAAAAAAGxg/LrQGkmSHbOQ/s576/P6240117.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPudnASdWI/AAAAAAAAGxk/QgBtLONAaLg/s512/P6240118.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPufugQzhI/AAAAAAAAGxs/qD3-BH2Uwys/s512/P6240123.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPuqb1kTuI/AAAAAAAAGyE/RYu17VuIyog/s640/P6240130.JPG[/img]
-
[img]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPtBLQtf5I/AAAAAAAAGuU/IgsN77tiDAA/s512/P6240059.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPtpYevpII/AAAAAAAAGvw/auwlnhv4tQw/s640/P6240086.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPt6_iPBUI/AAAAAAAAGwQ/PTztXB4haSs/s800/P6240098.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPt8jLsndI/AAAAAAAAGwU/6eNkq7xqfeg/s640/P6240099.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPt_Sw2oAI/AAAAAAAAGwc/FnIxFO915fQ/s720/P6240100.JPG[/img]
-
[img]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPsSCxWeDI/AAAAAAAAGs8/jMglixupNt0/s512/P6240033.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPsGQuixgI/AAAAAAAAGsc/Zr_SW4IO1Qw/s640/P6240023.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPsMCdjSoI/AAAAAAAAGsw/g4xlKx3KOgE/s640/P6240029.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPseXchj0I/AAAAAAAAGtY/W9Ybthov4-E/s640/P6240041.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPszBt9LUI/AAAAAAAAGuA/Q0JfXfNsAPE/s800/P6240052.JPG[/img]
-
[img]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPr0Mi2TwI/AAAAAAAAGr0/-IldIN2GDeQ/s512/P6240011.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPr427emJI/AAAAAAAAGr8/CzAhgytdjz0/s640/P6240013.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPr-JjjctI/AAAAAAAAGsI/Tz-igRJrQAg/s512/P6240017.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPsARp2Z0I/AAAAAAAAGsM/oanxNf9xBUs/s512/P6240018.JPG[/img] iiiii [img]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPsBZBPZBI/AAAAAAAAGsQ/12ad2cZWcCY/s512/P6240019.JPG[/img]
-
[img]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPr0Mi2TwI/AAAAAAAAGr0/-IldIN2GDeQ/s512/P6240011.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPr427emJI/AAAAAAAAGr8/CzAhgytdjz0/s640/P6240013.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPr-JjjctI/AAAAAAAAGsI/Tz-igRJrQAg/s512/P6240017.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPsARp2Z0I/AAAAAAAAGsM/oanxNf9xBUs/s512/P6240018.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPsBZBPZBI/AAAAAAAAGsQ/12ad2cZWcCY/s512/P6240019.JPG[/img]
-
[img]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCP0mmsmShI/AAAAAAAAHAc/qOTRS5VQF0U/s512/P6240405.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCP0eAtvTDI/AAAAAAAAHAM/5aq2x-HNML0/s512/P6240401.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCP0QW9HtDI/AAAAAAAAG_0/Ur0j3STfzY8/s576/P6240391.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCP0NJnILzI/AAAAAAAAG_w/hgc1_fMH3Rc/s640/P6240390.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCPsIHHj7GI/AAAAAAAAGsg/62HaXqSKVrA/s640/P6240024.JPG[/img]
-
[img]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCP1OCBM8PI/AAAAAAAAHBw/r9WovbLOuXE/s512/P6240438.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCP1LjZIjRI/AAAAAAAAHBs/lSI9Qr0YQlk/s512/P6240437.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCP1EmdVU3I/AAAAAAAAHBk/ErcCM8BDBKo/s512/P6240430.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCP1CMgp4pI/AAAAAAAAHBg/VfqyFvahh8U/s576/P6240428.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/TCP07imgNYI/AAAAAAAAHBM/HxX20dTQRvA/s512/P6240419.JPG[/img]
-
kto pokocha wilczycę?... piękne, ale wymagające psisko!