Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. jestem, jestem... przywaliły mnie obowiązki bieżące i zaległości... próbne matury sprawdzać muszę, dokupiłam 10 godzin jazd i dziś ustaliłam termin egzaminu na prawo jazdy, ten państwowy już... 30 kwietnia od 17.00 czeka mnie więc 23 dni z maturzystami i samochodem... że o stadku niewspomnę... no i nadal przestawiam meble, przekładam książki, szykuję się do wielkiego remontu... a potem... matury... o my God! Yoszka właśnie odjechała do swojego domku... zostały trzy pingwinki i łac iaty Lipton, komu kotkę lub kocurka?
  2. skutecznie, Yoszka własnie pojechała... ze swoim pańciem... do jego domku, maglowaliśmy godzinę pana i jego kolegę, ale zdali egzamin na tolerancję stada na sobie, czyli maglowało całe stado, a sama Yoszka chciała pańcia zalizać... jego kolegę też... Yoszka będzie miała podwórko i mamę pańcia do towarzystwa cały dzień... państwo stracili swojego psiaka niedawno, odszedł ze starości... i pusto się zrobiło... obiecano mi fotki i wiadomości...
  3. z danych, ktore otrzymałam wynika, że panią znam osobiście, jeśli się nie mylę, to bardzo odpowiedzialna osoba...
  4. piękne ma allegro! trzymam kciuki za domek!
  5. [quote name='NINKA1']Dziewczyny po naszego spaniela Talesa ustawiła się kolejka !!!!!!!!!!!!!!!!!! Kilkanaście ogłoszeń w internecie i ani jednego telefonu a z Dziennika Zachodniego kolejka. Mało tego dwie osoby są gotowe zaczekać na sunię spanielkę , naszą mamuśkę ze szczeniakami. Sporo ludzi nie korzysta z internetu i chyba trzeba pod ich kątem ogłaszać w prasie.[/QUOTE] może ten by się załapał na domek? U właścicieli w centrum Lublina [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_rolleyes.gif[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183191-5-miesiAE-czny-cocker-spaniel-Lublin?p=14434135#post14434135[/URL] Nero [IMG]http://images44.fotosik.pl/279/a48096d8858a7e71med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/279/d2763dc2ffb721c6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/191/248d2ee5948c54c2med.jpg[/IMG] [URL="http://www.terierkowo**********/teriery-w-potrzebie,17/nieszczesliwy-gwiazdkowy-prezent,2747.html"][/URL]
  6. te foty zimowe - istne białe szaleństwo! a frecia - superowa!
  7. Mała już bez opatrunku, szaleje na całego... a jutro... trzymać kciuki!
  8. jaki piękniś... domek znajdzie, byle odpowiedzialny!
  9. świetnie nam usprawnili to dogo... ciekawe, czy to już tak na stałe, czy jeszcze "poprawią"?... fotki, jak zwykle bardzo fajne!
  10. śliczne dziewczynki! fotki też! wesołych!
  11. [COLOR=#0000ff][FONT=Arial][U][url]http://www.360tr.com/kudus/kiyamet_eng/index.html[/url][/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial] „Każda miłość przejść musi Przez swój wielki post. Każda wiosna, gdy rusza, To zza wielu wiorst. Nim się pędy podniosą, Ziarno umrzeć musi. Prawda, zanim zwycięży, Wzgardzą nią u ludzi. Więc nie traćmy nadziei! Nim trzy noce miną, Światło z mroku powstanie Wielkanocną łuną. Trzeba czekać cierpliwie. To na pewno się stanie! Najpierw krzyż, potem otchłań, W końcu – zmartwychwstanie”. (Przemysław Borkowski) BEZGRANICZNEJ MIŁOŚCI Wielkiego Czwartku, GŁĘBOKIEJ WIARY Wielkiego Piątku, NIESŁABNĄCEJ NADZIEI Wielkiej Soboty, PRAWDZIWEJ RADOŚCI Wielkiej Niedzieli. Rodzinnego świętowania. Wesołego Alleluja! Halina[/FONT][/COLOR]
  12. z tym samochodem to nie bardzo mogę pomóc... może spróbujcie zapytać Formicę... ale chyba zaczyna pracę we wtorek własnie... gg: 6540278
  13. http://www.360tr.com/kudus/kiyamet_eng/index.html piękna prezentacja z pustego grobu Pańskiego "Każda miłość przejść musi Przez swój wielki post. Każda wiosna, gdy rusza, To zza wielu wiorst. Nim się pędy podniosą, Ziarno umrzeć musi. Prawda, zanim zwycięży, Wzgardzą nią u ludzi. Więc nie traćmy nadziei! Nim trzy noce miną, Światło z mroku powstanie Wielkanocną łuną. Trzeba czekać cierpliwie. To na pewno się stanie! Najpierw krzyż, potem otchłań, W końcu - zmartwychwstanie". (Przemysław Borkowski) BEZGRANICZNEJ MIŁOŚCI Wielkiego Czwartku, GŁĘBOKIEJ WIARY Wielkiego Piątku, NIESŁABNĄCEJ NADZIEI Wielkiej Soboty, PRAWDZIWEJ RADOŚCI Wielkiej Niedzieli. Rodzinnego świętowania. Wesołego Alleluja! Halina
  14. z Sosnowca jest też Ambra i Glutofia bodajże... a Zabrze czemu?
  15. „Każda miłość przejść musi Przez swój wielki post. Każda wiosna, gdy rusza, To zza wielu wiorst. Nim się pędy podniosą, Ziarno umrzeć musi. Prawda, zanim zwycięży, Wzgardzą nią u ludzi. Więc nie traćmy nadziei! Nim trzy noce miną, Światło z mroku powstanie Wielkanocną łuną. Trzeba czekać cierpliwie. To na pewno się stanie! Najpierw krzyż, potem otchłań, W końcu – zmartwychwstanie”. (Przemysław Borkowski) BEZGRANICZNEJ MIŁOŚCI Wielkiego Czwartku, GŁĘBOKIEJ WIARY Wielkiego Piątku, NIESŁABNĄCEJ NADZIEI Wielkiej Soboty, PRAWDZIWEJ RADOŚCI Wielkiej Niedzieli. Rodzinnego świętowania. Wesołego Alleluja! Halina, Inka, Yoszka, Cirka, MM, Pampuszka, Platon i Lipton
  16. „Każda miłość przejść musi Przez swój wielki post. Każda wiosna, gdy rusza, To zza wielu wiorst. Nim się pędy podniosą, Ziarno umrzeć musi. Prawda, zanim zwycięży, Wzgardzą nią u ludzi. Więc nie traćmy nadziei! Nim trzy noce miną, Światło z mroku powstanie Wielkanocną łuną. Trzeba czekać cierpliwie. To na pewno się stanie! Najpierw krzyż, potem otchłań, W końcu – zmartwychwstanie”. (Przemysław Borkowski) BEZGRANICZNEJ MIŁOŚCI Wielkiego Czwartku, GŁĘBOKIEJ WIARY Wielkiego Piątku, NIESŁABNĄCEJ NADZIEI Wielkiej Soboty, PRAWDZIWEJ RADOŚCI Wielkiej Niedzieli. Rodzinnego świętowania. Wesołego Alleluja! Halina, Inka, Yoszka, Cirka, MM, Pampuszka, Platon i Lipton
  17. „Każda miłość przejść musi Przez swój wielki post. Każda wiosna, gdy rusza, To zza wielu wiorst. Nim się pędy podniosą, Ziarno umrzeć musi. Prawda, zanim zwycięży, Wzgardzą nią u ludzi. Więc nie traćmy nadziei! Nim trzy noce miną, Światło z mroku powstanie Wielkanocną łuną. Trzeba czekać cierpliwie. To na pewno się stanie! Najpierw krzyż, potem otchłań, W końcu – zmartwychwstanie”. (Przemysław Borkowski) BEZGRANICZNEJ MIŁOŚCI Wielkiego Czwartku, GŁĘBOKIEJ WIARY Wielkiego Piątku, NIESŁABNĄCEJ NADZIEI Wielkiej Soboty, PRAWDZIWEJ RADOŚCI Wielkiej Niedzieli. Rodzinnego świętowania. Wesołego Alleluja! Halina, Inka, Yoszka, Cirka, MM, Pampuszka, Platon i Lipton
  18. podrzucę, na razie nie mam więcej domków... szkoda...
  19. [IMG]http://pagalki.blox.pl/resource/image001.jpg[/IMG] Wesolutkich! Zdrowych!
  20. [IMG]http://pagalki.blox.pl/resource/image001.jpg[/IMG] Wesolutkich!
  21. Dziękujemy za piękne życzenia, Jolu! „Każda miłość przejść musi Przez swój wielki post. Każda wiosna, gdy rusza, To zza wielu wiorst. Nim się pędy podniosą, Ziarno umrzeć musi. Prawda, zanim zwycięży, Wzgardzą nią u ludzi. Więc nie traćmy nadziei! Nim trzy noce miną, Światło z mroku powstanie Wielkanocną łuną. Trzeba czekać cierpliwie. To na pewno się stanie! Najpierw krzyż, potem otchłań, W końcu – zmartwychwstanie”. (Przemysław Borkowski) BEZGRANICZNEJ MIŁOŚCI Wielkiego Czwartku, GŁĘBOKIEJ WIARY Wielkiego Piątku, NIESŁABNĄCEJ NADZIEI Wielkiej Soboty, PRAWDZIWEJ RADOŚCI Wielkiej Niedzieli. Rodzinnego świętowania. Wesołego Alleluja! Halina
  22. u mnie zagościłA... bo to Pampuszka jest... [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=109349[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/130/8b30e24fab28b233med.jpg[/IMG][/URL]
  23. ekhmmm ekhmmm... :scared::shocked!::nonono2:
×
×
  • Create New...