-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
jestem, jestem... przywaliły mnie obowiązki bieżące i zaległości... próbne matury sprawdzać muszę, dokupiłam 10 godzin jazd i dziś ustaliłam termin egzaminu na prawo jazdy, ten państwowy już... 30 kwietnia od 17.00 czeka mnie więc 23 dni z maturzystami i samochodem... że o stadku niewspomnę... no i nadal przestawiam meble, przekładam książki, szykuję się do wielkiego remontu... a potem... matury... o my God! Yoszka właśnie odjechała do swojego domku... zostały trzy pingwinki i łac iaty Lipton, komu kotkę lub kocurka?
-
skutecznie, Yoszka własnie pojechała... ze swoim pańciem... do jego domku, maglowaliśmy godzinę pana i jego kolegę, ale zdali egzamin na tolerancję stada na sobie, czyli maglowało całe stado, a sama Yoszka chciała pańcia zalizać... jego kolegę też... Yoszka będzie miała podwórko i mamę pańcia do towarzystwa cały dzień... państwo stracili swojego psiaka niedawno, odszedł ze starości... i pusto się zrobiło... obiecano mi fotki i wiadomości...
-
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
halbina replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
piękne ma allegro! trzymam kciuki za domek! -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
halbina replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='NINKA1']Dziewczyny po naszego spaniela Talesa ustawiła się kolejka !!!!!!!!!!!!!!!!!! Kilkanaście ogłoszeń w internecie i ani jednego telefonu a z Dziennika Zachodniego kolejka. Mało tego dwie osoby są gotowe zaczekać na sunię spanielkę , naszą mamuśkę ze szczeniakami. Sporo ludzi nie korzysta z internetu i chyba trzeba pod ich kątem ogłaszać w prasie.[/QUOTE] może ten by się załapał na domek? U właścicieli w centrum Lublina [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_rolleyes.gif[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183191-5-miesiAE-czny-cocker-spaniel-Lublin?p=14434135#post14434135[/URL] Nero [IMG]http://images44.fotosik.pl/279/a48096d8858a7e71med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/279/d2763dc2ffb721c6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/191/248d2ee5948c54c2med.jpg[/IMG] [URL="http://www.terierkowo**********/teriery-w-potrzebie,17/nieszczesliwy-gwiazdkowy-prezent,2747.html"][/URL] -
te foty zimowe - istne białe szaleństwo! a frecia - superowa!
-
Mała już bez opatrunku, szaleje na całego... a jutro... trzymać kciuki!
-
AJZON - dostojny psi arystkorata z rodowodem- ma dom!
halbina replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
jaki piękniś... domek znajdzie, byle odpowiedzialny! -
świetnie nam usprawnili to dogo... ciekawe, czy to już tak na stałe, czy jeszcze "poprawią"?... fotki, jak zwykle bardzo fajne!
-
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
halbina replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
śliczne dziewczynki! fotki też! wesołych! -
[COLOR=#0000ff][FONT=Arial][U][url]http://www.360tr.com/kudus/kiyamet_eng/index.html[/url][/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial] „Każda miłość przejść musi Przez swój wielki post. Każda wiosna, gdy rusza, To zza wielu wiorst. Nim się pędy podniosą, Ziarno umrzeć musi. Prawda, zanim zwycięży, Wzgardzą nią u ludzi. Więc nie traćmy nadziei! Nim trzy noce miną, Światło z mroku powstanie Wielkanocną łuną. Trzeba czekać cierpliwie. To na pewno się stanie! Najpierw krzyż, potem otchłań, W końcu – zmartwychwstanie”. (Przemysław Borkowski) BEZGRANICZNEJ MIŁOŚCI Wielkiego Czwartku, GŁĘBOKIEJ WIARY Wielkiego Piątku, NIESŁABNĄCEJ NADZIEI Wielkiej Soboty, PRAWDZIWEJ RADOŚCI Wielkiej Niedzieli. Rodzinnego świętowania. Wesołego Alleluja! Halina[/FONT][/COLOR]
-
http://www.360tr.com/kudus/kiyamet_eng/index.html piękna prezentacja z pustego grobu Pańskiego "Każda miłość przejść musi Przez swój wielki post. Każda wiosna, gdy rusza, To zza wielu wiorst. Nim się pędy podniosą, Ziarno umrzeć musi. Prawda, zanim zwycięży, Wzgardzą nią u ludzi. Więc nie traćmy nadziei! Nim trzy noce miną, Światło z mroku powstanie Wielkanocną łuną. Trzeba czekać cierpliwie. To na pewno się stanie! Najpierw krzyż, potem otchłań, W końcu - zmartwychwstanie". (Przemysław Borkowski) BEZGRANICZNEJ MIŁOŚCI Wielkiego Czwartku, GŁĘBOKIEJ WIARY Wielkiego Piątku, NIESŁABNĄCEJ NADZIEI Wielkiej Soboty, PRAWDZIWEJ RADOŚCI Wielkiej Niedzieli. Rodzinnego świętowania. Wesołego Alleluja! Halina
-
„Każda miłość przejść musi Przez swój wielki post. Każda wiosna, gdy rusza, To zza wielu wiorst. Nim się pędy podniosą, Ziarno umrzeć musi. Prawda, zanim zwycięży, Wzgardzą nią u ludzi. Więc nie traćmy nadziei! Nim trzy noce miną, Światło z mroku powstanie Wielkanocną łuną. Trzeba czekać cierpliwie. To na pewno się stanie! Najpierw krzyż, potem otchłań, W końcu – zmartwychwstanie”. (Przemysław Borkowski) BEZGRANICZNEJ MIŁOŚCI Wielkiego Czwartku, GŁĘBOKIEJ WIARY Wielkiego Piątku, NIESŁABNĄCEJ NADZIEI Wielkiej Soboty, PRAWDZIWEJ RADOŚCI Wielkiej Niedzieli. Rodzinnego świętowania. Wesołego Alleluja! Halina, Inka, Yoszka, Cirka, MM, Pampuszka, Platon i Lipton
-
„Każda miłość przejść musi Przez swój wielki post. Każda wiosna, gdy rusza, To zza wielu wiorst. Nim się pędy podniosą, Ziarno umrzeć musi. Prawda, zanim zwycięży, Wzgardzą nią u ludzi. Więc nie traćmy nadziei! Nim trzy noce miną, Światło z mroku powstanie Wielkanocną łuną. Trzeba czekać cierpliwie. To na pewno się stanie! Najpierw krzyż, potem otchłań, W końcu – zmartwychwstanie”. (Przemysław Borkowski) BEZGRANICZNEJ MIŁOŚCI Wielkiego Czwartku, GŁĘBOKIEJ WIARY Wielkiego Piątku, NIESŁABNĄCEJ NADZIEI Wielkiej Soboty, PRAWDZIWEJ RADOŚCI Wielkiej Niedzieli. Rodzinnego świętowania. Wesołego Alleluja! Halina, Inka, Yoszka, Cirka, MM, Pampuszka, Platon i Lipton
-
„Każda miłość przejść musi Przez swój wielki post. Każda wiosna, gdy rusza, To zza wielu wiorst. Nim się pędy podniosą, Ziarno umrzeć musi. Prawda, zanim zwycięży, Wzgardzą nią u ludzi. Więc nie traćmy nadziei! Nim trzy noce miną, Światło z mroku powstanie Wielkanocną łuną. Trzeba czekać cierpliwie. To na pewno się stanie! Najpierw krzyż, potem otchłań, W końcu – zmartwychwstanie”. (Przemysław Borkowski) BEZGRANICZNEJ MIŁOŚCI Wielkiego Czwartku, GŁĘBOKIEJ WIARY Wielkiego Piątku, NIESŁABNĄCEJ NADZIEI Wielkiej Soboty, PRAWDZIWEJ RADOŚCI Wielkiej Niedzieli. Rodzinnego świętowania. Wesołego Alleluja! Halina, Inka, Yoszka, Cirka, MM, Pampuszka, Platon i Lipton
-
3 letni merlak w typie doga niemieckiego szuka stałego kąta
halbina replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
podrzucę, na razie nie mam więcej domków... szkoda... -
[IMG]http://pagalki.blox.pl/resource/image001.jpg[/IMG] Wesolutkich!
-
Doda – cudowna dożyca niemiecka JUŻ W NOWYM DOMU :-) :-)
halbina replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za piękne życzenia, Jolu! „Każda miłość przejść musi Przez swój wielki post. Każda wiosna, gdy rusza, To zza wielu wiorst. Nim się pędy podniosą, Ziarno umrzeć musi. Prawda, zanim zwycięży, Wzgardzą nią u ludzi. Więc nie traćmy nadziei! Nim trzy noce miną, Światło z mroku powstanie Wielkanocną łuną. Trzeba czekać cierpliwie. To na pewno się stanie! Najpierw krzyż, potem otchłań, W końcu – zmartwychwstanie”. (Przemysław Borkowski) BEZGRANICZNEJ MIŁOŚCI Wielkiego Czwartku, GŁĘBOKIEJ WIARY Wielkiego Piątku, NIESŁABNĄCEJ NADZIEI Wielkiej Soboty, PRAWDZIWEJ RADOŚCI Wielkiej Niedzieli. Rodzinnego świętowania. Wesołego Alleluja! Halina -
Schron Sosnowiec-wszędzie szukamy pomocy dla kociaków!!!
halbina replied to terenia1's topic in Kotki już w nowych domach
u mnie zagościłA... bo to Pampuszka jest... [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=109349[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/130/8b30e24fab28b233med.jpg[/IMG][/URL]