Gratulacje dla Córki i Mamy! A ja mam za sobą pierwszy weekend z maturami pisemnymi... a jutro kończę (w zasadzie) maltretowanie maturzystów na ustnym egzaminie...
[video=youtube;pfh3R0WLvVY]http://www.youtube.com/watch?v=pfh3R0WLvVY&feature=related[/video]
[video=youtube;IynZ8oMpxyM]http://www.youtube.com/watch?v=IynZ8oMpxyM&feature=related[/video]
ach ten szloch niebios zaraźliwy...
ależ mam nastrój...
[video=youtube;SxdkHcKXYto]http://www.youtube.com/watch?v=SxdkHcKXYto&annotation_id=annotation_203922&feature=iv[/video]
[video=youtube;I5T6gyCPDvM]http://www.youtube.com/watch?v=I5T6gyCPDvM&feature=related[/video]
Podobało mi się, nawet bardzo! Nienachalny regionalny koloryt, tradycja i współczesność, uniwersalna tematyka i problematyka, świetna obsada! Gratuluję, Beatko, bardzo udany debiut!
[quote name='Bjuta']Dziękuję Wam bardzo za dobre słowa! Czuję się... świetnie! Napakowali mnie lekami, które mnie zdziebko otumaniają, ale za to mam świetny humor! :eviltong: :evil_lol:
Przy okazji - zapraszam Was - jeśli będziecie mieli chwilkę czasu w poniedziałek to w teatrze TV będzie mój debiutancki spektakl (nazywa się Koncert życzeń) - jest fajna obsada - Kowalski, Herman, Kaim i Gorzlak i jeden pies (ale z daleka)... Poniedziałek 1 pr. 20.25 - jakby co. ;)[/QUOTE]
oglądam! a reszta?...
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S-cM4rD6AcI/AAAAAAAAGS8/SzrXlqW6p7Q/s640/IMG_0219%5B1%5D.jpg[/IMG]
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S-cNcReY1EI/AAAAAAAAGTY/lwORIjLoens/s640/IMG_0234%5B1%5D.jpg[/IMG]
Tofik... siedem miesięcy...